Personel İzleme Sistemi Neyin Meselesi Edildiği
personel izleme sistemi Personel Takip Sistemi gerçek zamanlı personel izleyebilir çözümü izleme tam entegre personeldir. Sistem üç ana bileşenden güç almaktadır:

Personel Takip Yazılımı
RFID Giyilebilir Etiketler
RFID Okuyucuları
Bu üç bileşen, personeli bulmak için birlikte çalışır ve herhangi bir iş ortamının ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. Üç basit adımda,  Personel İzleme Sistemi, personelinizin işyeri güvenliğini, güvenliği ve hesap verebilirliğini sağlamak için tam olarak nerede olduğunu bilmenizi sağlar. İşte böyle:

ADIM 1:
Giyilebilir  RFID Etiketleri tüm personelinize verilir.

ADIM 2:
RFID Okuyucular iş çevrenizdeki stratejik noktalarda, girişler, çıkışlar ve alan genelindeki bölgeler gibi, personeliniz tarafından giyilen RFID Etiketleri tarafından yayınlanan sinyalleri “okuyabilmeleri” için yüklenir.

ADIM 3:
Personelinize atanan her RFID Etiketi veri iletir. Bu bilgi daha sonra Personel Yerleştirme Yazılımı’na aktarılır. Sezgisel bir arayüz sayesinde, bir bilgisayardan, uzaktan web tarayıcınızdan veya hatta bir mobil cihazdaki personeli izleyebilir ve bulabilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri ile personel maaş takip edin!

PDKS Sistemi, Parmak İzi Okuyucu, Kartlı Geçiş Sistemi,Turnike, Yüz Tanıma gibi bileşenleri yaygın servis ağı tam garanti ile hizmetinize sunuyoruz.

Personel İzleme Nedir?
Personel TakipÇalışan takibi veya personel yönetimi olarak da adlandırılan personel takibi, çalışanların zaman kartı ve ofis konum bilgilerini takip etmek için kullanılan herhangi bir sistemdir. Bu sistemler, yöneticilerin çalışanlarını bulmalarına ve çalışma saatlerini takip etmelerine yardımcı olabilir.

Planlama bilgileri ve zaman aşımı talepleri genellikle personel izlemesinin bir parçası olarak düşünülür, çünkü bu bilgiler yöneticilerin çalışanların gerçekte ofiste veya diğer çalışma alanlarında olması beklendiğini bilmelerini sağlar.

Neden Personel İzlemeyi Kullanıyorsunuz?
Personel takibi, yöneticilerin verimlilik konularını tespit etmede ve düzeltmede faydalı olabilecek işlemleri izlemelerine yardımcı olabilir. Personel takibi, çalışanların herhangi bir zamanda nerede olduklarını belirleyerek yönetimin daha sıkı bir gemi çalıştırmasına yardımcı olur. Yöneticiler çalışanların nerede olduklarını bildiklerinde, hangi işin başarıldığını belirlemek ve üretkenliği artırmak için gerektiğinde günlük rutinlerinde değişiklikler yapmak daha kolaydır.

Personel Takip Yazılımının Faydaları
Personel takip yazılımı, sistemleri otomatikleştirerek çalışanların ve bilgilerin bir düğmeyi tıklayarak bulunmasını sağlar. Bu, çalışan dosyalar aracılığıyla avlanmak için bir sonraki adımlar atmak, programlar oluşturmak , projeler atamak ve diğer temel ve yönetim ihtiyaçlarını basitleştirir .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.