Neutron Kamera ve Güvenlik Çözümleri

Günden güne, ilerlemekte olan teknoloji bizleri de kendi hızına ortak ederek, hiçbir anı kaçırmamamızı sağlamaktadır. Özellikle, giderek artan hırsızlık, soygun gibi olayların önüne geçmek için, teknolojinin bizlere sunduğu faydalardan biri de kamera sistemleri olarak önümüze çıkmaktadır. Artık evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, resmi daire vb. kamusal alanlarda, kısacası aklımıza gelebilecek hemen her yerde bu teknoloji sayesinde huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz. Ayrıca kamera sistemlerinin tek kullanım alanı, suçu önlemek, olmamakla beraber, evde çocuğunuzu veya bebğinizi bakıcısını denetlemek, iş yerinde elemanlarınızı denetlemek gibi daha birçok işleve sahip olmasıyla da hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

NEUTRON AHD Analog HD Kamera Nedir?

NEUTRON AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan NEUTRON AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, NEUTRON AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. NEUTRON AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı NEUTRON AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da NEUTRON AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin NEUTRON AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

Kamera sistemleri kullanım amacı kullanılacak alan etkenlere göre değişebilmektedir. Bazı kamera sistemleri tüm çekilenleri kayıt atına almakta, bazıları yalnızca istenilen zaman dilimini kayda almakta veya yalnızca canlı takip için kullanılabilmektedir. Bu kullanılacak olan alana ve amaca göre değişkenlik gösterebilirken, teknolojinin bize sunduğu imkanlar, artık kamera görüntülerimizi ne kadar uzakta olursak olalım, internet üzerinden veya cep telefonu üzerinden izlememize ve takip etmemize olanak sağlamaktadır.

Bize 0850 304 46 16 – 0212 619 11 11 -0216 572 55 10 numaralardan ulaşabilirsiniz.

, , , ,
Önceki yazı
Desi Stelly Proglama
Sonraki yazı
Hırsızlar İçin Alınabilecek Önlemler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü