Hırsızlar İçin Alınabilecek Önlemler

Bu uzun bir süre için gitmek ve evinizin güvenliği hakkında endişe zordur.ayrılmadan önce önlem alarak, huzur ve gelişmiş ev güvenlik kazanırlar. İşte yaklaşan bir tatil için evinizin güvenliğini hazırlamak için 10 yol vardır:

Bir ev bakıcısı bulmak için anahtar hedefi ev işgal görünmesi için devam etmektir.Eğer gitmiş sırasında birisi evinizde kalmak için plan yoksa, o kimse, en azından günde bir tarafından durdurmak veya minimal bir göz tutmak için komşularına sor için iyi bir fikirdir. , E-posta kaldırmak ışıkları ayarlamak ve çöp alma dikkat çekmek için bir arkadaş sorarak, ev bir saldırgan caydırmak hangi işgal olduğunu gösterir.Tabii ki, evinizi izlemek için güvenilir ve güvenilir bir kişi seçtiğinizden emin olun.Sorun evinizde bir göz tutmak için birini bulmak mı? Her zaman özel zamanlama ile meşgul görünür evinizi yapmak için yardımcı, gelişmiş aydınlatma kontrolü için bir ev otomasyon sistemi ekleyerek düşünebilirsiniz. Evinizin bir akıllı ev yapmak ve gerçek zamanlı uyarılar ile eklenen iklim kontrolü yararları yanı sıra sanat güvenlik izleme devlet tadını çıkarın. 2.. Sosyal medyada tatil planları sonrası yok size yaklaşan tatil için heyecanlı olsa da, bu geri döndük sonra deneyimlerini paylaşmak için güvenli olduğunu. Size yaklaşan gezi hakkında yayınlarsanız, evinizde bir güvenlik riskidir, kamu ağlar, önümüzdeki haftalarda boş olacağını paylaşıyorsunuz.Eve dönene kadar da, ne kadar güzel, senin kaçış sırasında fotoğraf yayınlamaktan imtina. Geçerli durumunuzu uzak vererek potansiyel boş ev için başka bir güvenlik riskidir.

yerel Postane İletişim ve posta bir “dur” sipariş. Posta kutunuzdaki veya kapı adımda kazıklı posta birkaç gün değerinde kimse onu almaya ev açık bir göstergesidir. Aynı fikir gazeteleri için de geçerlidir. Ya hizmetin durdurulması zor bir zaman varsa, posta ve kağıtları almak için bir arkadaş veya komşu sormak.

size mülkiyet dışında gizlidir yedek anahtarlarını kaldırın emin olun. Onlar kimse evde olduğunu ihbar varsa, bir saldırgan bir yedek anahtar bakmak için cazip olacak. Tamamen kaldırarak anahtar bulma birinin riskini önlemek. Dijital tuş takımı ile, yedek anahtar yerleştirme ihtiyacını ortadan kaldırmak, ancak yine de evinizi erişmek için hayvan bakıcısı ya da komşu etkinleştirebilirsiniz.

dışarıdan normale korumak için önemlidir işgal göründüğünü ev tutmak için. Eğer büyük şeklinde onların çim tutan bir çalışkan ev sahibi iseniz, bu rutin tutmak. Eğer uzun bir süre için uzak olmayı planlıyorsanız, siz yokken çim kesme birini kiralamak. Yarda düzensiz bırakmak hiç kimse bunu dikkat çekmek için etrafında açık bir göstergesidir.

Bu apaçık ortada, ama tüm pencereleri ve kapıları kilitlemek emin olabilir. Garaja Deadbolt genellikle unlatched bırakılırsa, şimdi kilitlemek için zamanı. Ev tamamen kilitlenmiş ile, hızlı bir giriş noktası arıyor saldırganlar için hedef olarak daha az çekici hale gelir. Çift ayrılış üzerine pencere ve kapıları kontrol edin.

uzun bir tatile çıkan ve havaalanına veya başka bir yerde arabanızı park iseniz, güvenli bir konumda olduğundan emin olun. Ayrıca, araba garaj kapısı açacağı kaldırın. Bir saldırganın aracın içine alır, bu evin içine bir erişim noktası sağlayabilir.

Bir ev güvenlik sistemi kurun 

Bir ev güvenlik sistemi kurmak herhangi bir güvenlik ihlallerine yerel yetkililere uyarı, size 24/7 profesyonel izleme ile huzur sağlar. Ayrıca, alarm sistemleri evinize girmesini potansiyel davetsiz misafirlerin caydırmak. Evinizin içinde herhangi bir hareket veya değişiklik varsa ek olarak, ev güvenlik sistemleri. Evcil hayvan bakıcısı gelmezse bile, uzaktan sizi uyarabilir
tatil için ayrılmadan önce, evinizde hazırlamak için gerekli önlemleri almak emin olun. Sadece hazırlık birkaç dakika beklenmedik ziyaretçilerden evinizi kaydetmek ve ucu boyunca size huzur verebilir. Tatil keyfini ve eve dönene kadar güvenli ve sağlıklı olacaktır emin olun.

Önceki yazı
Neutron Kamera ve Güvenlik Çözümleri
Sonraki yazı
Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü