Neden Desi Güvenlik?

Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır.

Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. İstenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. İçeride ki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumanda ile gerçekleşir. Alarm izleme ve kontrol merkezi üzerinden günlük, haftalık, aylık raporlama yapılabileceği gibi IOS, Android ve Windows tabanlı akıllı telefonlara yüklenebilecek uygulamalar sayesinde alarm sistemi yönetimi yapılabilmektedir

Alarm sistemleri ev veya işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. Alarm sistemleri, kablolu ya da kablosuz bir yapıya sahip olup ihtiyaca göre projelendirilebilmektedir. Kullanıcı talebi doğrultusunda ihtiyaca göre projelendirilebilecek alarm sistemi fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Türkiye’nin en önde gelen alar firmasının yani desi alarm sistemlerinin yetkili bayi ve satışını yapmaktayız.1991 yılından bu güne sizlerin hizmetindeyiz, Sizin desi için 7 gün 24 saat aralıksız çalışmakyatız. Eger sizde servis almak isterseniz bizi arayın ve uzman ekibimiz sizlere yetkili bir uzmanı yönlendirsin bu personelimiz sizlerin ev veya iş yerinizde bulunan açıkları tespit etsin ve size en uygun olan alarm sistemlerini uygulasın.

DESi Alarm Sistemleri Kiralama Mantığı ile çalışmaz, Taahhüt, Kontrat gibi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem söz konusu değildir, DESi Üretimini yaptığı Alarm Sistemlerinin satışını gerçekleştirir ve ürün tamamen sizin olur. Herhangi aylık veya yıllık bir ödemesi yoktur. Ürünlerimizi satın altığınız taktirde 2 Yıl Sanayi Bakanlığından onaylı garanti altında olur ve başka hiçbir ek ücret ömür boyu ödemezsiniz. Aşağıda gösterimi yapılan Alarm Sistemi ürünlerimizin her bütçeye ve her ihtiyaca göre kablolu ve kablosuz Alarm Sistemi mecuttur. Ev ile İşyeri Güvenlik Alarm Sistemlerimizin hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Önceki yazı
Alarm Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Sonraki yazı
Kamera Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü