Kamera Sistemleri

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Güvenlik ve Kamera Sitemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen firmamız, ev ve iş yerleri açık ve kapalı alanlarda proje ve butik olarak hizmet vermektedir.7/24 kayıt ve internet üzerinden erişim ile teknolojinin yenilikleri olan cep telefonundan izleme imkanını müşterilerimize sunarız.DVR cihaz ve kayıt kartları ile anlık ve geriye dönük olarak kamera kayıtlarını da profesyonel cihazlara yapabilmekteyiz.Farklı ihtiyaçlara her zaman farklı çözümler sunan firmamız satış sonrası anında müdehale hizmetiyle de farkını ortaya koymaktadır.

amera-goruntusu-izleme

IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır.
IP kamera sistemlerinde 1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir.
Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır.
AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır.
Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.
IP kamera sisteminde depolama NVR cihazları ya da yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır.
IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

ahd-kamera-sistemi

Günümüzde artık zorunlu bir durum olan ev alarm sistemlerinde Elektronik güvenlik kamera sistemleri eksiksiz, teknolojik ve basittir. Sizlere sunduğumuz kamera ve kayıt cihazlarının markalarını seçerek tarafımızca kurulum yapılır ve tüm sistemlerimize her marka model uyumludur. Evinize kuracağımız güvenlik kamera sistemi ile size ve ailenize zarar gelmeden, gözünüz arkada kalmadan huzurlu bir şekilde evden çıkabilir ve uykunuza rahatça devam edebilirsiniz.
Yaşam alanınıza yada çalıştığınız ortama izinsiz giriş yapabilecek, canınıza ve malınıza zarar verebilecek kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan sizi koruyan bu elektronik sistem, Elektronik tecrübeli personelleri ile sorunsuz bir şekilde koruma altında olacaktır. Bu güvenlik kamera hizmetini satın alarak korumasız olan diğer evlerden ayırt edilerek kötü niyetli kişileri evinizden ve ailenizden uzak tutmuş olursunuz.
Elektronik güvenlik kamera sistemi evinizin durumuna göre tespiti sağlanarak kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Güvenlik kamera sistemi izinsiz giriş yapıldığında dış cephede ve evinizin içindeki hareketleri algılayarak yüksek görüntü kalitesi ile tümüyle kayıt eder. Kayıt sistemlerimizin hafıza depolama alanını da sizlere seçim olarak sunmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistem Montajı
Güvenlik kamera sisteminin kurulumu apartman dairesi için 2 ile 3 saat arasında gerçekleşir. Giriş katların risk durumunu göze alacak olursak riski daha yüksek olduğu için yüksek katlara göre montajı daha uzun sürede olabilir.
Montaj bitiminde sistemin çalışma durumunu uygulamalı olarak sizlere vereceğimiz eğitim ile rahat bir kullanıma geçmiş olacaksınız.
Elektonik ücretsiz keşif hizmeti nedir?

Elektronik güvenlik kamera sistemlerinin düzgün yapılanması ve doğru şekilde çalışmasını sağlamak için işletmemize bağlı olarak gelen personellerimizin yaptığı bir durum tespitidir. Bu tespit ile yanlış noktalara güvenlik kamera sistemlerinin bağlanmasının önlemi alınmaktadır.Elektronik personellerinin ücretsiz olarak yaptığı bu çalışma, sistemin çalışmasındaki en önemli unsurdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.