Kamera Sistemleri

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Güvenlik ve Kamera Sitemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen firmamız, ev ve iş yerleri açık ve kapalı alanlarda proje ve butik olarak hizmet vermektedir.

7/24 kayıt ve internet üzerinden erişim ile teknolojinin yenilikleri olan cep telefonundan izleme imkanını müşterilerimize sunarız.

DVR cihaz ve kayıt kartları ile anlık ve geriye dönük olarak kamera kayıtlarını da profesyonel cihazlara yapabilmekteyiz.

Farklı ihtiyaçlara her zaman farklı çözümler sunan firmamız satış sonrası anında müdehale hizmetiyle de farkını ortaya koymaktadır.

amera-goruntusu-izleme

amera-goruntusu-izleme

IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır.
IP kamera sistemlerinde 1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir.
Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır.
AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır.
Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.
IP kamera sisteminde depolama NVR cihazları ya da yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır.
IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

ahd-kamera-sistemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir