Kamera Sistemleri

Güvenlik insanoğlunun tarih boyunca en çok önem verdiği konulardan biridir. Güvenlik konusu sadece bireysel olarak alınmaz. Toplumsal bir olgu olup, tüm insanların güvenliğe önem vermesi gerekir. Hatta günümüzde hükumetler bile ülkelerinin güvenliği için pek çok farklı çözümler üretiyor. Ancak toplumda insanların ailelerini ve iş yerlerini korumak adına aldığı güvenlik önlemleri arasında en çok bilineni kamera sistemleridir. Çünkü kamera sistemleri sayesinde hırsızlık olaylarında yüksek bir oranda caydırıcılık olmuştur. İnsanlık için önemli buluşlar arasında yer alan kamera sistemleri fiyatları için yetkili firmalar ile görüşmeniz gerekir.

Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Piyasada kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit kamera sistemi bulunuyor. Kablolu kamera sistemleri kablosuzlara oranla biraz daha pahalı olabilir. Ancak an be an görüntünün takip edilebilmesi açısından oldukça avantajlıdır. Bunun yanında kurulumu son derece basit olan kablosuz kamera sistemlerine normalde monte edilmesi gerekenden daha fazla kamera monte edilebilir. Bunun yanında kamera sistemleri sayesinde yaşanan olumsuz durumlar karşısında geriye dönük araştırma yapılabilir.

Kamera Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlerimizi ve iş yerlerimizi korumak için en çok ihtiyaç duyduğumuz kamera sistemlerini alırken birçok noktaya dikkat edilmelidir. Dikkat edilecek hususlar arasında ilk olarak alınacak kamera sisteminin görüntü kalitesinin yüksek olmasıdır. Bunun yanında sese hassasiyeti yüksek olmalı ve her sesi iyi bir şekilde algılamalıdır. Ayrıca harekete karşıda duyarlı olması gerekir. Kamera sistemleri alırken tanınmış ve servis ağı geniş olan bir markadan ürün alınmalıdır. Teknik servis hizmetleri sayesinde firmaya ulaşılabilirlik kolay olmalıdır. Öte yandan kurulumu kolay olan ve farklı yerlere taşınma olasılığı olan kamera sistemleri tercih edilmelidir.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kamera sistemleri kuruldukları yerleri korumaya yönelik olarak hizmet verir. Çevrede olan sese ve harekete duyarlı olurlar. Özellikle kapı ve pencere kenarlarında ki hareketlilik anında kamera sistemi üzerindeki paneller sayesinde merkeze ihbar düşer ve ilgili numaralar aranarak bilgi verilir. Piyasada ki ip kameralar analog kameralara göre daha kolay kullanım olanağı sağlamanın yanında görüntünün kablosuz olarak dünyanın her yerinden izlenmesine fırsat verir.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile Güvenlik ve Kamera Sitemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen firmamız, ev ve iş yerleri açık ve kapalı alanlarda proje ve butik olarak hizmet vermektedir.7/24 kayıt ve internet üzerinden erişim ile teknolojinin yenilikleri olan cep telefonundan izleme imkanını müşterilerimize sunarız. DVR cihaz ve kayıt kartları ile anlık ve geriye dönük olarak kamera kayıtlarını da profesyonel cihazlara yapabilmekteyiz. Farklı ihtiyaçlara her zaman farklı çözümler sunan firmamız satış sonrası anında müdehale hizmetiyle de farkını ortaya koymaktadır.

Günümüzde artık zorunlu bir durum olan ev alarm sistemlerinde Elektronik güvenlik kamera sistemleri eksiksiz, teknolojik ve basittir. Sizlere sunduğumuz kamera ve kayıt cihazlarının markalarını seçerek tarafımızca kurulum yapılır ve tüm sistemlerimize her marka model uyumludur. Evinize kuracağımız güvenlik kamera sistemi ile size ve ailenize zarar gelmeden, gözünüz arkada kalmadan huzurlu bir şekilde evden çıkabilir ve uykunuza rahatça devam edebilirsiniz.
Yaşam alanınıza yada çalıştığınız ortama izinsiz giriş yapabilecek, canınıza ve malınıza zarar verebilecek kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan sizi koruyan bu elektronik sistem, Elektronik tecrübeli personelleri ile sorunsuz bir şekilde koruma altında olacaktır. Bu güvenlik kamera hizmetini satın alarak korumasız olan diğer evlerden ayırt edilerek kötü niyetli kişileri evinizden ve ailenizden uzak tutmuş olursunuz.
Elektronik güvenlik kamera sistemi evinizin durumuna göre tespiti sağlanarak kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Güvenlik kamera sistemi izinsiz giriş yapıldığında dış cephede ve evinizin içindeki hareketleri algılayarak yüksek görüntü kalitesi ile tümüyle kayıt eder. Kayıt sistemlerimizin hafıza depolama alanını da sizlere seçim olarak sunmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistem Montajı

Güvenlik kamera sisteminin kurulumu apartman dairesi için 2 ile 3 saat arasında gerçekleşir. Giriş katların risk durumunu göze alacak olursak riski daha yüksek olduğu için yüksek katlara göre montajı daha uzun sürede olabilir.
Montaj bitiminde sistemin çalışma durumunu uygulamalı olarak sizlere vereceğimiz eğitim ile rahat bir kullanıma geçmiş olacaksınız.

Elektonik ücretsiz keşif hizmeti nedir?

Elektronik güvenlik kamera sistemlerinin düzgün yapılanması ve doğru şekilde çalışmasını sağlamak için işletmemize bağlı olarak gelen personellerimizin yaptığı bir durum tespitidir. Bu tespit ile yanlış noktalara güvenlik kamera sistemlerinin bağlanmasının önlemi alınmaktadır. Elektronik personellerinin ücretsiz olarak yaptığı bu çalışma, sistemin çalışmasındaki en önemli unsurdur.

,
Önceki yazı
Neden Desi Güvenlik?
Sonraki yazı
Yangın İhbar Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü