KABLOSUZ EV ALARMI

daire, ev, ya da küçük işletmeler  için kablosuz alarm setleri 1 adet manyetik 1 pır dedektör seçiliyor genellikle Bizim ev alarmı altında birinci seçildi. kablosuz ev alarm sitenin satış hacmi size tüketiciye düşük satın alma fiyatı ve dolayısıyla cazip bir satış fiyatına yararlanma olanağı sağlar.Alarm Kablosuz Ev 2010 yılından beri piyasada mevcuttur ve güvenliğiniz için en iyi fırsatları sunacaktır.

Giderek yaygın, radyo dalgalarıyla alarm onların kurulum kolaylığı gibi , kullanımı ve esnekliği düşük maliyetle sahip olabilir veya tespiti ve önlenmesi ve merkez farklı noktaları arasındaki bağlantıları radyo dalgaları ile yapılır.

İstenmeyen bir durum Evinizde tespit edildiğinde, Desi tarafından yüklenen pır sensörler caydırıcı sistemlerini ek bileşeni  İç sirenleri, dış sirenler, telefonla iletişimi ve hemen bizim merkez paneli uyarmak istiyorum en kısa sürede müdahale edin diye söyler.

Nasıl Ev Alarmınızı seçilir?

Evlerde genellik kablosuz alarm tercih ediliyor sebebi etrafta kablo görmek istenmiyor dekor zarar görmesini engellemek için Alarm korumak için parça sayısına göre seçmelisiniz

dedektör türünü ve sayısını seçme nasıl yapılır

Kablosuz Ev Alarm Ve Kablolu Ev Alarmı Farkı 200x300 - Kablosuz Ev Alarm Ve Kablolu Ev Alarmı Farkı

EK SİREN VEYA ÇAYDIRICI SİREN 

Evinizin tehlikeli giriş yapılabilecek arka cam veya balkon gibi yerlere gerçek siren veya çaydırıcı siren takmanız taktırmanız hırsıza çaydırıcılık verebilir çünkü bakar ve burada alarm sistemi mevcut bağırabilir arayabilir gibi psikolojik olarak rahatsızlık verir bu yüzden alt katlarda en çok tavsiyemiz olmuştur maliyet olarak 99 tl gibi rakama tekabül eder bence bütceyi sarsmıyacaktır diye düşünüyorum.

KABLOLU EV ALARMI

performans ve verimlilik için, Desi evinizi koruyacaktır.

Kablolu Alarm sistemleri Bu tip bir alarm sistemi uzun bir servis verdirmeyecektir Kablolu sistem kurulumunu hizmet veren kabloların kurulumu için (yetenekli teknisyenler gerektirir ve ev otomasyon sistemleri sahipleri için uyumlu değildir.

Her ne kadar kablolu alarm genellikle tercih edilir ve işlerini korumak için profesyoneller tarafından tercih edilirsede, onlar da mevcut  için birçok avantajlar sağlar.

Büyük direnci.
Hiçbir yanlış alarm kablolu alarm sistemi ile mümkün değildir.
Bakım gerektirmez. Kendinden tanı gerçekten düzenli AVS tarafından gerçekleştirilir.
Piyasadaki ürünlerin çok sayıda Evinizi güvenli ve her türlü ihtiyacını kapsar.
Çok ilginç bir alış fiyatı.

Desi alarmları sunmaktadır kablolu alarm .

tamamlanmış risk analizi ve sigortacı önerilerine bağlı olarak, kablolu sistem mükemmel riskini uyacak ve değerli alanları koruyacak: Alarmlar NFA2P tip 3 uzun menzilli sensör vb .. .

alarmın Bu tip kolaylıkla yapım aşamasında binalar için kabul edilebilir. Onlar Optimum dayanıklılık ve yoğun güvenlik sağlar.

kablolu veya kablosuz alarmlar olsun, çalışma prensibi aynıdır: algılama merkezi analiz bu bilgileri üretir ve caydırıcı sistemleri, sirenler ve ya olabilir telefon iletimini tetikler

Özel telefonlara.

Ya alarm aldıktan sonra, prosedürleri takip ve gerekirse gece nöbeti gönderir veya (pozitif şüphe kaldırma durumunda) polise haber, bir merkezi istasyon
Radyo Alarmı

 

Giderek yaygın , onların kurulum fakülte gibi radyo alarmları , onların çok yönlülük ve maliyet adapte ed.

kurulumun farklı cihazlar radyo dalgası üzerinden merkeze bağlanır.

İstenmeyen bir varlığınız tesislerinde tespit edildiğinde, Desi hemen merkezi uyarmak yüklü detektörlerdir böylece kısa sürede müdahale eder.

Biz size tavsiye bir izleme hizmetine çift bu alarm sistemi , sürekli ve uzaktan sitenin güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Profesyoneller için alarm sistemleri

Profesyoneller için, bir alarm sistemi esastır . Gerçekten de, bir hırsızlık ve / veya vandalizm, bir oluşturmak işletim kaybı . Bu bir sağlama önemlidir sertifikalı profesyonel tarafından yüklenen güçlü bir sistem.

riskinin ayrıntılı analizinden sonra bu sistemin edecektir hırsızlık veya malların hasar riskini önlemek . Tüm profesyoneller söz konusu:

KOBİ’ler
yönetimleri
dükkanlar
Yapı siteleri

Desi bir dizi sunuyor alarmlar özellikle işyerleri için işlenen  sizin ve tarafından ihtiyaçlarını ayrıntılı bir araştırmada mühendislik Desi , biz işiniz için sizinle iyi alarm sistemini tanımlayacaktır. Tesis için çeşitli yükümlülükler (sigortacı, gümrük, emniyet komitesi … tavsiyesi) ve ihtiyaçlarına (risk sınıflandırması …) için uygun olacaktır.

alarmlar iki türü vardır. Güvenlik sistemi böylece edilebilir kablolu veya kablosuz  radyo dalgaları fiziksel ayarı olarak çalışan sistemler

Tatil olsun ya da olmasın, hırsızları dolaşıyor durmadan

400,000 hırsızlık suçları her yıl kararlıyız Fransa’da. 10 kez mola dışarı 8 yapılır Ön kapıdan . Alarm rakamlar. Açıkçası vardır iyi mülkünü ve ailesini korumak için birkaç çözüm .

Desi böylece eviniz için belirli alarm sistemleri sağlamaktadır . : Alarmların iki türü vardır l l e ler kablolu alarm ve radyo dalgaları aracılığıyla alarmlar . Yeni teknolojiler sayesinde bu alarmlar şimdi, kullanımı kolay ve estetik minyatürize. performans ve verimlilik birleştiren onlar gizlice evinize koruyacaktır .

Bir Ev Güvenliği Kapı ile Başlar

Sen hırsızlık için, malzeme elde etmek istiyorsun?

Hırsızlık Önleyici Sistem ürünleri sunmaktadır: Harfleur ile ilgili zırhlı kapılar , dairenizi korumak için alarmlar potansiyel hırsızları, caydırmak için emanet kasaları güvenli olmadığı, hatta otelinizde müşterilerin işlerini tutmak için kaliteli kilitler . Ürünlerimiz idareleri, profesyoneller ve bireyler evlerde hem de uygundur.

Ne olursa olsun iş, güvenli belgeleri korumak ve hırsızlığı önleme Sistemi ile iş. Biz de bir hizmet sunuyoruz Harfleur giderme kilidi için gün ve zarar t. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Alarm sistemi hırsız ev

güvenlik kilidi

kapı kilidi montaj

ticaret için güvenli Yükleyici

açılış gecede acil kapı

Pazar günü Çilingir kapı açıklığı

Alarm sisteminin Satış ve kurulum

Biz hizmetlerimizi sunuyoruz Alarm Montaj Hırsız ev için:

Haneye tecavüz, hırsızlık ve soygun o evini, ofisini donatmak ve hatta bir hırsız alarmı yerel depolama alanına sahip olması önemli ya da gerekli hale yüzden kabaran. Bir güvenlik kapısının kurulması çoğu hırsızları ön kapıdan gitmek caydırmak varsa, o yan pencere veya kapı müdahalesinene üzerinde çok az etkisi olacaktır. evini veya güvenli çalışma yer haline şansını maksimize etmek için, bir anti-hırsız alarm sistemini kurmak mümkündür. Bununla beraber anında bir mola bilgilendirilecek ve alarm potansiyel hırsızları frezeleyin edecektir.

Hırsızlık sistemi hizmetinizdedir güçlü karşıtı saldırı alarmı sizi koyar.

 EV ALARM - Kablosuz Ev Alarm Ve Kablolu Ev Alarmı Farkı

mülkiyet ve insanların korunması önemli bir sorundur

onunla bizim ev veya dairede saldırı ya da hırsızlık konusunda sakin olabilir. Her Havre bölge hırsızlık dalgalarına maruz kalabilir. Bir alarm sisteminin kurulması böyle bir aksilik yerel veya konut koruyabilir. Bir alarm tetiklenmesi soymak için ev kalır yuvadan gider düşünmek için daha az zamana sahip hırsız korkutuyor!

yaşamak ister tam evinize gelen bir hırsız alarmı ayarlayabilirsiniz. pencereleri de pencereden bile müdahalesinene durumunda tetiklenen alarm takılabilir.

Evin satın alma için alarm güven verici?

tatile gitmeyi zamanda, evlerinin güvenliği için endişeler vardır. hırsızlıkların sayısındaki artış ve güvensizlik hissi ile son yıllarda Tanıtılan iç alarm arz ölçüde büyüdü.

İstatistikler bazen yanıltıcı. Mayıs ayı sonunda Ulusal suçluluğunun Rasathanesi ve cezai tepkiler aylık bülteninde tarafından sağlanan verilere göre, özel evlerde (ana ve ikincil konutlar, polis ve jandarma bölgede daha) Hırsızlık aşağı 3,5 olan Ocak ve Mayıs 2015 “güvensizlik duygusu” arasındaki dönem için yıllık% yıl, ONDRP göre, nüfusun% 17’sini ulaşmak için, 2014 yılında stabilize. Oysa eve pazar koruma tarafı biz ellerimizi ovalayın. ” Piyasa oldukça uygun bir şekilde olan güvensizlik iklimi , binanın Pazarlama Teklif güvenlik sistemi onaylar.

satış artışının miktarı gizli kalırsa, biz İstanbul marka için, “biliyorum bu davetsiz misafir, alarmlar için iyi çalışır .” Güvenlik (alarmlar, alarm ve dedektörler …) süpermarketlerde ev otomasyon yıllık cirosunun 150 milyon avro% 32’sini temsil etmektedir. Savunma (ait Castorama mağazasında, At ” 2014 yılında iyi bir yıl sonra, satış 2015 yılında başlaması mücadele eden ,” Vivien Saptırma, ilgili daire başkanı diyor.

Burada, birkaç yüz referanslar için kendi kendine birleşmesine beş uçak işaretleri öneriyoruz. onbeş ila otuz alarmları bazı mevsime göre her ay satılmaktadır. ” Bu mevsimsel bir üründür , radius baş teyit etmektedir. insanlar eve gidip onlar soydular edilmiştir bulmak zaman önce veya tatilinden sonra çok satıyor. Orada onlar tepki. ”

Bu mağazada, 300 tl ve 2000 tl  arasında değişen fiyatlarla alarm sistemleri vardır. Yıldız, hırsızlık cihazına ek olarak aydınlatma ve ısıtma ile, evin tam yönetimini sağlayan paketleri, merkezi bağlı kablosuz sensörler sayesinde vardır. Ortalama alarmı onun yarıçapı yaklaşık 800 tl satıyorsa, ” promosyonların bir çok pazarı canlandırmak için, yıl başından bu yana vardır .

şirket kimin paketi en mağazada satılan model marka yaklaşık 300 Euro yapar kendi özel satış ikinci gelir etiket ve sunmaktadır. müşteriyi donatmak için Sol fiyat ödemeye istekli. ” Çoğunlukla, bu güvence sadece satın alma var, fiyatı ikinci argüman ise o Castorama de açıklanmıştır. Orada internette karşılaştırmaların zaten dolu ve birçok gelmeden önce öğreniyoruz. “Bu cihazların ömrü teknolojisi üreticileri tarafından önerilen değişiklikler … ve hırsızları tarafından bulundu hileler olarak, on yıl civarındadır. *

 

fiyatları genel olarak istikrarlı bir pazarda, kit alarmları oldukça basit genel kurulum ve kullanım vardır. mağaza tarafından sunulan montaj hizmeti “olduğu basılırsa satışların 2 veya% 3 için ,” Vivier cezbedici de göre ” insanlar hala özellikle, sistem nasıl uygulanacağına ilişkin birçok soru var nerede sensörleri yerleştirmek için biliyorum . ”

 

teknoloji geliştirmeye devam ediyor. ”  Bugün, sensörler algılanan saldırı ayırt edebildiği ve akıllı telefonlarında bilgi alabilir , Fabrice Morton Legrand diyor. Bu bağlı nesne genişlemesi nedeniyle giderek istenen büyük eğilim olduğunu . “Soru yenilik tatilcilerin güvence ve onlara gıpta edenler caydırmak için yeterli olacaktır olup olmadığıdır.

Alarm sistemleri daha donanımlı halde

2.000.000 evler alarm sistemleri ile donatılmıştır, bu sirenler uyarı 10. Dedektörler mola, duman yayıcılar bir konut yakınında, söylemektir. Bu tesisler, yelkenlerini rüzgarı var. onlar güvenilir mi? Ne gözlemlemek için kurallardır.

onun üç yıl önce soygun girişiminde bulunduğunu unutmadı.

 

Onlar tornavidayla dibini kırdı. Onlar böyle geldi. Evde kez alarm çaldı ve onlar kaçtılar.

O kırdı böyle bir mesajdır. Platform sisteme girilmiş olduğuna onları uyardı. çift ​​tatile oldu.

Bu biri. 19 yıl bu sisteme sahip. Biz memnunuz.

sistemlerin düzinelerce vardır. 25 yıldır alarmları yükler. O sergiliyor. Vakaların% 90’ında, siren soyguncunun uçuş tetikler. Onun en şaşırtıcı ürün, yani siyah gövdesi bulunuyor. saniye içinde, kalın duman iter. Oyun pratik olur. Onun fiyatı, 1.400 Euro. Onun ciro% 50, bu yıl kadardır. Her şey onu görmeye geliyor aynı motivasyon var 600 müşterileri var.

 

türkiye’de, başta güvenlik pazarı ağırlığında 2 milyar ve her yıl bu eğilim alarmı özel güvenlik şirketleri tarafından işletilen kontrol merkezleri bağlanır 8 ila 10% büyür . Bu uzaktan izleme denir. Bugün Fransa’da, 800.000 hane bir platforma çekici bir güvenlik sistemi, ama her zaman yanılmaz bağlanır. şehrin varoşlarında bir şirin bir ev. Onun sahipleri 10 yıl önce uzak abone oldunuz. Noel arifesinde, hırsızları patladı. Bunlar sistem tarafından algılanmaz. Komşular sahipleri önler.

Polise göre, bir hırsızlık 3 dakika sürer. Hiçbir gözetim toplumu kadar çabuk müdahale edebilir. evlerinin korunması kendini yönetmek için bazı tercih ederim. Cedric kendi alarmını belirledi.

İçeride, kurcalama durumunda bir siren var.

 

Bir kamera kullanarak, uzaktan onların akıllı telefondan kendi bayrağını izleyebilirsiniz. Ve gerekirse polis. İnternetten satın alınan sistem, 1000 tl  maal olur

 

Bir daha kendini tarafından daha hizmet hiçbir zaman. sağlayıcılar taşımak olsaydı, bana para mal olacak. Ve ben bir abonelik almak gerekir.

Kendini izleme gizli pazar ancak giderek artıyor.

 

Neden evde bir alarm

Bugün evlerin alarmlar kaçınılmaz ve giderek her evde hissetti oldu donatmak olduğunu söyleyebiliriz.Bu alarmlar için bu kullanıcılarla birçok başarıya yaşamış , ev ve tehlikelere ve oluşabilecek ve evde önemli bir hasar olabilir risklere karşı sakinlerini önceden korumak yolcuların yanı sıra özelliği . Biz havuzu, hırsızlık ve vandalizm boğulma sadece hırsızlık, yangınlar, alıntı, bizim konut güvenliğini ihmal ederek, önemli riskler tabi. Tehlikeleri çoktur söylenmesi gerekir ve bu daha da verimli bir alarm sistemi evimizi donatmak için zorunlu ihtiyacını teyit etmektedir. Çoğu durumda, birçok yalnızca maddi kayıpları importantess acı ya da fiziksel hasar ve birçok zor yapıyoruz hangi travma hakkında daha izledi sonra değil bu cihazların önemini fark yoktur. Her yıl, üreticiler alarmlar iyi koruma sağlar ve bu kullanıcıları karşılamak için çeşitli sofistike modeller için pazarda önemli ciro ve teklif toplamaya devam evler. Giderek daha fazla evler neden özel olarak, çok faydalanmak? Seni karşılayan burada!

Neden davetsiz bir alarm yüklemek?

herhangi biri eksik suçlular, gümüş, mücevher, değerli Yıllar yatırım yaptık nesneler ve yıllar burgled bizim evde sürpriz olurken geri tatil olması daha sinir bozucu ve can sıkıcı bir şey yoktur bizim yokluğu sırasında ya da gece ani bir hırsız sessizce eve giriyor ve biz görmeden uyuduğu zaman. bir alarm sistemi daha iyi bir çözümdür olması, hırsızlara karşı evi korumak için hala bir ev yoksa, bu size bu alarm olarak piyasada farklı modelleri bulabilirsiniz, zaman bunu düşünmek var hırsız içeri kırmaya hırsızları caydırmak için kullanılır. Sensörler açıklıklar, hareket sensörleri ve cam kırılma dedektörleri evinize maksimum güvenlik sağlamak için alarm sistemi aksesuarlar arasında yer alıyor. Bunlar hemen herhangi bir saldırı tespit etmek cihazlardır. çevreleyen veya bir kapı veya pencere açıklığını tespit edildikten sonra, taranmış hareketleri sonra sinyalleri kontrol paneline hemen gönderilir , bu yoğun bir ses ile tüm siren tetikler ya da sis makinelerimiz, sirenler o bölgeyi derhal terk etmeli, hırsız, panik şaşırtacaktır. alarm sistemi ile yüklü GSM ve internet vericileri izinsiz girişlerden durumunda akıllı telefon üzerinden bildirilmesini sağlayacak .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.