İstanbul Kamera Sistemleri

İstanbul Kamera Sistemleri günümüz güvenlik sistemlerinin temelini neredeyse kameralı güvenlik sistemleri oluşturmuş durumdadır.İşletmelerde veya evlerde güvenliği sağlamak için kullanılan elektronik cihazların en önemlilerinin başında güvenlik  sistemleri yer alıyor.Diğer bir adıyla cctv kamera sistemleri olarak tanınan bu sistemler 7/24 kayıt altına almaktadır.Ayrıca yeni teknoloji sayesinde kamera sistemlerini cep telefonunuzdan tabletinizden dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan izleme imkanına kavuşursunuz.Kamera sistemi ekipmanları olarak : dvr kayıt cihazı , kamera , harddisk ve aksesuarları yer almaktadır.Güvenlik kamera sistemleri ile mekanınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.Kamera sistemi fiyatları  detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Güvenlik Kamera Sistemleri

Evde olmadığınız zamanlarda bile evinizde neler olduğunu görmek ister misiniz? Ev kamera sistemleri ile bunu kolayca yapabilirsiniz.Kamera sistemi kurulumu yaptırarak evinizi 7/24 canlı olarak izleme imkanına kavuşabilirsiniz. Sesli ahd kamera sistemleri sayesinde isterseniz ortamdaki sesi de dinleme imkanına kavuşabilirsiniz. Ev kamera sistemi  fiyatları güvenlik kamerası sayısına ,Evinizin oda sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

Ev kamera sistemi ile telefondan izleme özelliğine sahip bir güvenlik kamerası herhangi bir zamanda sisteme bağlanmanızı ve kameraları izlemenizi sağlar. Uzaktan canlı akış almak için iPhone veya Android akıllı telefonlarınızı indireceğiniz bir yazılım ile kameralarınıza canlı olarak bağlanabilir veya kayıtları izleyebilirsiniz..Kameralardaki gece görüş özelliği ile karanlık bir ortamda bile görüntü almanızı sağlamaktadır.Ev güvenlik sistemi kurdurarak evinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.Alarm sistemi kurulumu yaptırarak evinizi üst düzey koruma altına alabilirsiniz.

AHD Kamera Sistemleri

Elektronik güvenlik sektöründe çok önemli bir noktaya gelmiştir.Artık bir işletme veya eve kamera takmak lüks değil artık ihtiyaç haline gelmiştir.Kamera Sistemleri Hizmetini profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.Kameralı güvenlik sistemleri günümüzde evlerde bakıcılar için en çok talep edilen güvenlik sistemidir.Kamera sistemi ile birlikte alarm sistemi taktırmanız hırsızlar için ekstra bir önlem almış olursunuz.

AHD kamera sistemleri geçtiğimiz yıllar boyunca, yüksek çözünürlüklü güvenlik kamera sistemi arayanların ilk tercihiydi. Ancak bu senaryo, IP kameralarla rekabet etmeye başlayan ve yüksek çözünürlük sunan HD-TVI, HD-CVI ve AHD kamera teknolojilerinin gelişiyle değişti. Artık, analog sistemlerinde 4K’ya varan yüksek çözünürlük oranlarıyla IP kamera modelleriyle başa baş yarışabiliyor.

, ,
Önceki yazı
Dome Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
En Ucuz Kamera Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü