en ucuz kamera sistemleri en ucuz güvenlik sistemiGüvenlik Kamerası sistemleri, AHD güvenlik kamerası, IP GüvenlikSistemleri, Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazları ve İstanbul Güvenlik …Güvenlik hizmeti vermekte olan  Kamera Sistemi Merkez, Her zaman en uygun fiyatlarla ve en kaliteli ürün politikasıyla hizmetinizdedir.

Kamera sistemleri kurulumu yaparken bütçeniz kısıtlı olabilir. Ucuz kamera sistemleri almak isterken hiç çalışmayacak bir sistem almış olabilirsiniz. Bu nedenle çalıştığınız firmayı doğru seçmelisiniz.

Kamera sistemi konusunda onlarca firma ve her firmada onlarca ürün vardır. Bu nedenle kamera sistemi kurulacak noktada ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekir. Gece görüşlü kamera gereken noktada; gece görüş mesafesi, nasıl bir aydınlatma sistemi kullanıldığı, gece ve gündüz görüntü performansı tarafınızdan test edilmelidir. Aynı şekilde iç ortamda sürekli ışık olan bir ortamda gece görüş özelliği gerekli değilse gece görüşlü olmayan ama daha yüksek çözünürlüklü bir kamera kullanılabilir.

Tüm kamera sisteminde ayın ürünü kullanıp geçmek bayiler için kolay bir olsa da önemli olan kamera sistemi kurulumda mağaza kamera sistemi, site kamera sistemi, işyeri kamera sistemi ihtiyaçlarına özel ürünlerden ideal bir kamera sistemi tasarımı yapılabilmektir. Şunu unutmamak lazım ucuz kamera sistemleri almanız , kötü kamera kamera sistemleri almanızı gerektirmez, paranızın karşılığı bir sistemi alıyor olmalısınız.

Demo sisteminizi izlemeli miyim?

Mutlaka evinize işyerinize kurduracağınız sistemin uzaktan bağlanarak demo görüntü ve performansını test etmelisiniz. Böylece aklınızdaki ürünle , satın aldığınız ürünün aynı olduğuna emin olabilirsiniz.

3- 2 yıl yerinde ücretsiz servis önemli midir?

Evet oldukça önemlidir, ve mutlaka talep etmelisiniz. Elektronik sistemler çok tanışık sistemler olmadığı için mutlaka destek ve servis almanızı gerektirir. Her destek talebinde ücret ödemeniz başlangıç fiyatı ucuz olan sistemlerde size umulmadık ekstra masraflar geitrecektir.

4- Mobil izleme olmasada olur mu?

Gelişen teknolojilerde mobil hizmet çok daha yaygın kullanılıyor olacaktır. Mutlaka aldığınız sisteme mobil cihazınızdan bağlanmayı deneyin. (iphone, ipad, android telefonlar)

5-Kablosuz sistem yok mu?

Türkiye’de kablosuz teknolojilerinde ciddi bir frekans kirliliği vardır. Bu nedenle özellikle sürekli kayıt ve izleme talep ettiğiniz bir sistemde kablosuz teknolojisi düzgün çalışmayacatır. Oluşacak kablo kirliliği kablo kanalları ile önlenecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.