en ucuz kamera sistemleri

En Ucuz Kamera Sistemleri

En Ucuz Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri iç mekan ve dış mekan farkı gözetilerek seçilir. Alınan kameranın hafıza kartı yüksek olmalıdır. Ayrıca uzaktan izleme imkanı olan kameralar tercih edilmelidir. Kamera yazılımı teknolojik ve güncel olmalıdır. Kamera sistemlerini aldığınız firmanın servis hizmeti çok önemlidir. Yaygın bir servis hizmeti olmasına dikkat edin. Bakım zamanını size hatırlatan firmalar her zaman daha caziptir.

Gece Görüşü Olan Kameralar

Gece görüşü yapan kamera sistemleri kızılötesi ışınlar ile gece görüşü sağlar. Ortamda ışık olmadan görüntü yakalanamaz. Gece görüşü kameraların üzerinde led ışıkları vardır ve ışık ihtiyacı buradan sağlanır. Görüntü kalitesi çok önemlidir. Gece görüşlü kameralar daha çok hırsızlık olaylarını önlemek için alınır. O yüzden uygun fiyat özelliği tek kriteriniz olmamalıdır. Kameranın lensi kaliteli olmalı ve yüksek kalite görüntü verebilmelidir. Kızılötesi ışınları göndererek cisimden yansıyan görüntüyü yakalar. Hafızaya alınan görüntü yaklaşık bir ay kadar saklanır.

CCTV Kameralar

Bu tür kameralara örnek olarak mobese kameraları gösterebiliriz. Gelişmiş bir cctv kamera içinde lens, kayıt cihazı ben mikrofon vardır. Bu kameralar sadece belli kişilerin izleyebileceği kameralardır. Örnek verecek olursak iş yeriniz için kurulum yaptınız. Tüm personel izleme için yetkili değildir. Sorumlu müdür kablosunu televizyon ya da bilgisayara takarak izleyebilir. Alınan görüntüler belli bir bölgede kayıt edilir ve sadece belli bir kişi görüntülere erişebilir.

Kamera Sistemleri Nasıl Alınır

Eviniz veya iş yeriniz için kamera alacaksanız piyasayı iyi araştırmanız gerekir. Alacağınız kameranın özellikleri çok önemlidir. Gece ve gündüz görüşü aynı kalitede olmalıdır. Ayrıca kablosuz seçenekler daha avantajlıdır. Akıllı telefonlardan izleme imkanı sunan yazılımlar içermelidir. İçerdiği yazılım güncellenebilir olmalıdır. Mikrofon barındıran kameralar ayrıca ses kaydı da yapar. Ses kaydı net olmalı ve frekansın karışmasına izin vermemelidir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra da ucuz olmalıdır. Uygun fiyata yüksek kalite ürün için iyi araştırma yapmanız gerekecektir. Kamerayı kullanacağınız alan çok önemlidir. Dış mekan için kullanılacaksa hava koşullarına dayanıklı olmasına dikkat edin. İç mekan için görüntü kalitesi büyük önem arz eder.

, , ,
Önceki yazı
İstanbul Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
Dvr Kayıt Cihazları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü