İstanbul Alarm Sistemleri Servisi

Desi Alarm

İstanbul Desi Alarm Yetkili Servisi Hizmeti

Alarm sistemleri servisi, Desi  Alarm güvenlik ve hırsız alarm cihazlarının bakım ve onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini yaklaşık 15 yıldır vermekteyiz, bu süreç sürdürülebir olması için var gücümüzle çalışıyoruz. güvenlik sistemleri cihazlarının bakım ve onarımları 1 yıl süreyle GARANTİ altına alınmaktadır, garanti müşterinin korunmasını sağlar. Arızaların giderilmesinden sonra oluşabilecek aynı şikayetler sonucu ücret ödemezsiniz. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetlerinizi bizimle iletişime geçip, en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

DESİ Sahte servis kurbanı olmayın

Bünyemizde çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterinin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

DESİ Aynı Gün Servis

Beklemeden servis hizmeti alabilirsiniz.
Aynı gün servis hizmeti acil veya normal farketmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır. Beklemeden işlemleriniz gerçekleştirilir, üstelik uygun ve kaliteli bir anlayışla.

DESİ Servis Ücretleri

Tüm bölgeler için aynı servis ücreti uygulanır.
alarm sistemleri, akü ve bakım servisi olarak İstanbul avrupa ve anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir. Servisimizde şişirilmiş ücretlerle karşılaşmazsınız.

DESİ ALARM Servis Hizmetleri

DESİ servisi, Cihazların uzun yıllar kullanımlarının ardından elektiriksel ve Elektroniksel aşınmalar oluşmaktadır, bu aşınmalar çalışma performansını oldukça düşürmektedir. Düşük performansın ortaya çıkardığı çalışmama, kitlenme hatalı alarm ve sesli çalışma gibi arızalardır. Bu arızaların profesyonel bir şekilde giderilmesi için DESİ yetkili servis hizmetlerinden emin olun, yapılması gereken onarımların sonrasında her hangi bir sorun yaşamamak için garanti formu almayı unutmayın, aksi taktirde yaptırmış olduğunuz onarımlarda belge ibraz edemezsiniz.

DESİ Alarm yetkili servisi, ana panel, trafo, akü ve pil değişimi yanı sıra kamera , kablo gibi dayanıklı ev aletleridir, bu aletlerin aşırı çalışması sonucu arızalar ortaya çıkmaktadır. Arızalar servis tarafından titizlikle giderilmeli ve aynı zamanda da uygun olmalıdır, Biz DESİ servisi olarak alarm sistemleri yanı sıra yangın alarm ve güvenlik ürünlerine de servis hizmeti vermekteyiz, üstelik DESİ marka ürünlerin değiştirilen yedek parçaları ve işçilikleri bir yıl garantilidir.

Elektrik Kesilince Alarm Sistemi Çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik kesintisinde alarm cihazı içinde takılı olan akü alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır. Alarm sisteminde takılı olan akü biterse elektrik kesilince alarm çalar. Elektrik kesintilerinde alarm sisteminizin çalışmaya devam etmesi için akünüzün 3 yılda bir değiştirilmesi gerekmektedir.

Elektrik kesilince alarm bağırıyorsa

Dışarıda ötmekte olan harici siren kapağını açın ve siren içerisindeki akü uçlarını yada pil soketini sökün. Bu şekilde sirenin ötmesini kesebilirsiniz.

Önceki yazı
Acil Yangın Çıkış Kapısı Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
Ev Ve İşyeri Alarmları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü