ev-isyeri-alarmi

Ev Ve İşyeri Alarmları

Desi Ev Alarm Sistemleri Nedir?

Evlerinizi hırsızdan korumak için öncelikli yapmanız gereken şey, iyi bir kilit sistemine sahip kapınız olması gerekmektedir. Ancak bunun hırsızlardan korunmak için yapılması gereken tek şey olmadığının da bilinmesi icap eder. Çünkü her kilit sisteminin zayıf noktaları vardır ve hırsızların bu kilitleri açmakta uzman olduklarını ifade edebiliriz. Dolayısıyla tedbir alarak evinizdeki eşyaları korumak ve maddi bir kayba uğramamak adına ev alarm sistemlerinden faydalanmanız gerekir. Aslında maddi zarardan çok psikolojik zarardan korunmak için alarm sistemi gereklidir. Bir hırsızın girdiği evde aile bireylerinde korku, endişe ve tekrar gerçekleşme korkusu meydana gelir.

Desi İşyeri Alarm Sistemleri

Hırsızlar tarafından en çok hedef alınan yerler, işyeridir. Evlerden daha fazla hırsızlık olaylarının yaşandığı işyerleri, hem pahada yüksek mallara sahip olması hem de gece boş olmaları gibi nedenlerle hırsızlar için tercih edilen mekanlar haline gelmiştir. İşyerinin hırsızlık olaylarına karşı korunmasını sağlamak için iyi bir kilit ve kepenk sistemi düşünülebilir. Ancak bunlar da yetersizdir. Kepenk sistemlerini ve her türlü kilidi açabilen hırsızlardan korunmak için yetersiz kalacaktır. Onun için işyeri alarmı taktırması gerekmektedir. Bu sistemler hırsızları korkutur ve kaçırır bu sayede işyerinizde bulunan eşyalarınız güvende olur ve sizleri büyük zararlardan kurtarır. Alarm sisteminizin olması işyerinize sigorta, kasko yaptırırken de işinize yarar. Sigorta ve kasko dükkanınızda alarm olduğu için sizlere daha düşük fiyatlarda seçenek sunacaktır. Sizler hırsızlardan önce davranıp alarm sisteminizi taktırın!

 

Ev Alarm Sistemi Nedir?

Desi evlerin hırsızlardan korunmasını sağlayacak ve yüksek caydırıcılık özelliklerine sahip, ek olarak haberleşme modülüne sahip alarm ürünleri mevcuttur. Ülkemizde yüzde yüz yerli üretim yapan Desi Alarm, ev ve işyeri alarm sistemleri üzerinde profesyonel çözümler üreten ve tüm Türkiye’ye ürünlerinin kalitesini ispatlamış markalardan birisidir. Farklı çeşitlerde alarmlar üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunan Desi, ev alarm sistemlerinde gösterdiği başarı sayesinde en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır.

Desi Alarm, kablosuz ev alarm sistemleri sayesinde evlerinizin dekoratif yapısını bozmayacak alarm çözümleri sunuyor. Böylece hem evinizin güvenliği sağlanmış oluyor hem de dekorasyonunda herhangi bir bozulma meydana gelmemiş olmaktadır. Kablosuz alarm sistemlerinin tek bir dezavantajı vardır. O da, pillerinin belli bir zamandan sonra yenilenmesi gerekmektedir. Kablosuz alarm sistemi, enerjisini tamamen lion piller üzerinden alır. Pillerin zayıflaması veya bitmesi halinde kesinlikle değiştirilmesi bakımlarının yapılması güvenlik için elzem teşkil eder.

Desi ev alarm çözümleri içerisinde kablolu modeller de yer alıyor. Bu modellerin pil değişikliği gibi ihtiyaçları söz konusu değildir uzun süre kullanabilirsiniz. Evlerindeki eşyaların çok pahalı ve değerli olduğunu düşünenler kablolu alarm sistemlerinin tercih edilmesi daha isabetli bir karardır. Kablolu sistemler, herhangi bir kesintiye uğramaksızın çalışabilir. Kablosuz modellerin pili bittiğinde sistem devre dışı kalır. Bunun fark edilmemesi halinde ise, hırsızlık girişimlerinden korunabilmek mümkün olmaz. Dolayısıyla eviniz için alarm sistemi seçmeden önce mutlaka bir uzmana danışmanız gerekir. Desi Alarm, ev veya işyeriniz için en uygun alarm sistemlerinin hangisi olacağına dair size seçenekler sunmaktadır.

Önceki yazı
İstanbul Alarm Sistemleri Servisi
Sonraki yazı
Desi Hırsız Alarm Sistemleri Nasıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü