Acil Yangın Çıkış Kapısı Alarm Sistemleri

Desi Alarm

Yangın çıkışı kapıları, genellikle insanların sıklıkla kullanmadığı noktalarda konumlandırılmaktadır. Yönetmelik gereği bu kapılar kolay açılabilecek kilit mekanizması ve darbeye dayanıksıksız yapılarından dolayı hırsızların ilk tercihleri arasın da yer almaktadır.Yangın çıkışı kapılarının hırsızlara karşı güvenlik önlemleri düşünülerek üretilmemesi sebebi ile hırsızların fazla zaman harcamadan bu kapıları açmaları mümkündür. Bu olayın önüne geçebilmek için yangın çıkış kapınızı Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile koruma altına almanız hırsızlara karşı caydırıcı bir çözümdür.

Yangın çıkışı kapınız için Desi Alarm ve Güvenlik Sistemlerinin ekonomik ya da profesyonel alarm sistemlerini tercih edebilir, kablolu ya da kablosuz sensörler ile ev ya da işyerlerinizi koruma altına alabilirsiniz.

 

Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri Yangın Çıkışı Kapıları Alarmı Modelleri:

  • Steely desi steely kapı alarmı)
  • DAK (desi dak alarmlı kapı kilidi)
  • Ecoline (Desi Hs-103 Ecoline Alarm)
  • Midline (midline ws ekonomik alarm)

Hırsızların gözdesi olan acil yangın çıkışları korunmasız ve kilit olmadığı için savunmasız bir yer olarak bilinmektedir.bu da dışardan izinsiz girişlere müsaade etmekte olup büyük bir tehlike arz etmekte bizimle iletişime geçen müşterilerimiz bu ara yangın yapılarından hırsızlıkların olduğunu söylemeleri bu kapılara önlem almakta çok faydalı olmaktadır.yangın kapıları acil çıkış harici kesinlikle kullanılmamalıdır.

tüm bina apartman sitelerde işyerlerinde acil kapıları olmadan ruhsat verilmemekte olup tüm bu yerlerde olan acil çıkış kapılarınada önlem alınmamakta hırsızlara davetiye açan bu kapılar 2017 ve 2018 yılından itibaren hırsızların çabuk giriş yaptıkları çıkış yaptıkları kapılar olmuştur.

Yangın Kapısı Alarm Sistemi

istanbul da hırsızlık olaylarının daha da artmasından dolayı acil çıkış kapılarına önlem olarak ekonomik alarm cihazları mevcut olmaktadır.tabi ucuz alarm deyince akla bir milyoncularda bulunan camlara takılan küçük manyete alarmlardan bahsetmiyorum ekonomik serisi desi dak alarmlı kapı kilidinden ecoline ws alarmdan midline alarmdan bahsediyorum.kapı da alarm olduğunda ve bilindiğinde hırsızlar için çaydırıcı bir içeriğe sahip olan yer her zaman güvenli olacaktır.

 

Sitelerde hırsızlıkların giriş yaptığı en çok yerlerden biri ya giriş kapısı arka balkon kapısı veya acil çıkış kapılarından vukaat olmaktadır. bizi arayan müşterilerimiz genellikle bu kapıların korunma altına alınmasını talep etmekte olup,daha sonra camların korunma alınmasını talep etmektedir.

,
Önceki yazı
Ev İşyeri Alarm Sistemlerinde Uzman Kadro
Sonraki yazı
İstanbul Alarm Sistemleri Servisi

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü