Ev İşyeri Alarm Sistemlerinde Uzman Kadro

Bugün Türkiye’de ev güvenliği, kapıdaki basit sürgü ve zincirlerin olduğu bir yer yıllardan bu yana oldukça gelişti Teknoloji artık dijital güvenlik özelliğini eski sistemlere dahil etmemize izin veriyor ve bu da kendinizi daha kolay koruyabiliyor. Doğru yol gösterici olmaksızın, bu ilerlemelerin birçoğu ortalama bir ev sahibinde işyeri sahibinde Güvenlik sahibi olabilir.

İstanbul güvenlik sistemleri profesyonel ekibi tarafından sunulan bu yedi modern güvenlik önlemi ülke çapında evlerde büyük bir önem kazanıyor.

1.Ev Alarm Sistemleri

Muhtemelen en belirgin güvenlik önlemi ev otomasyon sistemlerinin entegrasyonu . Bir akıllı telefon veya tabletten, evinizin kapı kilitlerini, ışıklarını ve güvenlik kameralarını kontrol edebilirsiniz. Daha komple sistemler, termostatlara uzaktan erişmenizi sağlar.

2. Akıllı Kapılar Akıllı Kameralar

Geleneksel kapıların aksine, kilitler genellikle açılabilir, akıllı kapılar kilit fob veya akıllı telefon gerektiren kilitleri kullanır. Bu kilitler genellikle Bluetooth veya Wi-Fi ile çalışır ve size gerçek zamanlı izleme ve diğer ev otomasyon sistemlerine ek erişim sağlar.

3.Akıllı Kamera Sistemleri

Günümüzde güvenlik kameraları daha pahalı ve kolay kurulum yapıyor. Yeni akıllı güvenlik kameraları, canlı güvenlik özet akışlarına uzaktan erişmenize olanak tanıyan, en iyi teknoloji parçalarının bazılarıdır.

4. Akıllı Garaj Sistemleri

Akıllı teknolojiyi garajınıza da dahil ederek, güvenlik sisteminize o ekstra koruma katmanını ekleyebilirsiniz. Bu yeni garajlar uzaktan kumanda edilebilir, böylece garaj kapınızı istenmeyen ziyaretçilere karşı koruyabilirsiniz. Hareket sensörlerini ve diğer akıllı özellikleri garajınıza da uygulayabilirsiniz.

5. Uzaktan İzleme Hizmetleri

Yeni uzaktan izleme teknolojisini entegre ederek mülkünüzü her yerden izleyebilirsiniz. Bu özet akışları da gerçek zamanlı olarak gelecektir; başka bir deyişle, bir şeyler ters gittiğini acil durum personeline bildirmek mümkün olacak.

6.Ev Sensörleri

Ev sensörleri, eviniz bozulduğunda derhal size uyarı verebilir. Bu, kapı alarmları ve pencere sensörlerinden hareket tetikleyicilerine ve kapalı sirenlere kadar her şeyi içerir. Başka bir deyişle, ev sensörleri, iç mekanlarınızı silahlı ve hazır tutabilen tam güvenlik sistemleridir.

7.Parmak İzi Tarayıcıları

Yeni bir güvenlik sistemine yatırım yapmak isteyen herkes parmak izi taramasını hızla almaya başladı. Çoğunlukla kapı kilitlerinde kullanılır, parmak izi tarayıcıları akıllı kapı kilitlerinde iyi bir alternatif olabilir.

Evde Güvenlik Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Zaman geçtikçe teknoloji ilerlemeye devam edecek ve işyeri ev güvenlik sistemleri gittikçe daha karmaşık hale gelecektir. İstanbul sakinleri, güvenliklerini yenilikçi yeni teknolojilerle güçlendirmek istemektedirler, bu nedenle zamanlara uyum sağlamış olduklarını ispatlanmış bir güvenlik şirketi seçmek isteyecektir.

Önceki yazı
Ev Alarm Sisteminin Tanımı
Sonraki yazı
Acil Yangın Çıkış Kapısı Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü