• Bebek İzleme Kamerası

• Dadı İzleme Kamerası

• Ofis İzleme ve Dinleme Kamerası

• Sesli Bebek İzleme Kamerası

• Yaşlı Bakım İzleme Kamerası

Bu yazıda YOOSEE eRobot uygulamasını akıllı telefonlarda nasıl kullanacağınızı anlatan bir rehberdir. Bu ücretsiz uygulama evinizi koruyan ve aynı zamanda evinizi izlemenize imkan sağlayan özelliklere sahiptir. Bu ürüne sahip değilseniz firmamızdan bu ürünü temin edebilirsiniz. Şimdi cihazımızın özelliklerini anlatalım. ERobotun P to P (p2p) Network Teknolojisi sayesinde uzaktan izleme, video arama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ailenize ve arkadaşlarına ulaşmanızın en iyi yolu.

ERobot YOOSEE uygulaması son versiyonu nasıl elde edersiniz?

Cihazımızın son sürümünü Google Play Store, ve IOS App iTunes den ücretsiz indirebilirsiniz. Güvenliğiniz için başka yerlerden indirmemenizi tavsiye ederiz.

Erobot kamera internete nasıl bağlanır?

Kameranızı internet kablosu kullanarak veya wifi şifrenizi girerek modeme bağlayın ve cihazı çalıştırmak için adaptörünü elektirik soketine takın. Cihazınız telefonunuzda çalıştıktan sonar diğer aşamaya geçin. Cep telefonunuzun da aynı modeme bağlı olmasına özellikle dikkat edin. Yani cihazınız ve cep telefonunuz aynı internet ağına (LAN) bağlı olmalıdır. Bu sayede cihazımız akıllı telefonunuzu bulabilecektir.

Hesap kaydetme ve cihaz ekleme nasıl yapılır?

YOOSEE uygulamasını cihazımıza cep telefonu yada e-posta adresinizi kullanarak hesap ekleyebilirsiniz.

E-posta ve şifre girdikten sonra register tuşuna tıklayın. Register olduktan sonra device list’e yönlendirileceksiniz.

Akıllı telefonunuza yeni bir cihaz (Erobot) nasıl eklenir?

Device list’e girdikten sonra bir kaç saniye bekleyin. Uygulama ulaşılabilen cihazları tarayacak ve listeleyecek. “Discover 1 new device”, a tıklayın sonra “+” tuşuna tıklayın ve yeni cihazın adını yazın. Örn. : “Ali’nin evi” ve cihazın şifresini girin (default 123) ve “Save” e tıklayın. Şimdi cep telefonunuza yeni bir cihaz eklediniz.

eRobot için wifi bağlantısı nasıl kurulur?

Cihaz adına tıklayın (Örn. : Ali’nin evi). Ekranda kamera menüsü görünecektir. Menüden “setting” i seçtikten sonra “Network setting” i seçerek Ethernet veya Wifi bağlantısını ve Wifi listesini göreceksiniz. Bir tanesini seçip Wifi şifresini girin. Kameranız kablolu internet bağlantısını koparıp kablosuz bağlantıya geçecektir.

Cihazımızın Android ve IPhone program ismi 2CU’dur..

2CU Erobot uygulaması akıllı telefonlarda nasıl kullanılır?

Bu 2CU’e robotu akıllı telefonlarda nasıl kullanacağınızı anlatan bir rehberdir. Bu ücretsiz uygulama evinizi koruyan ve aynı zamanda evinizi izlemenize imkan sağlayan özelliklere sahiptir. Bu ürüne sahip değilseniz firmamızdan bu ürünü temin edebilirsiniz. Şimdi cihazımızın özelliklerini anlatalım. Erobotun P to P (p2p) network teknolojisi sayesinde uzaktan izleme, video arama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ailenize ve arkadaşlarına ulaşmanızın en iyi yolu.

eRobot 2CU uygulamasının son versiyonunu nasıl elde edersiniz?

Cihazımızın son sürümünü Google Play Store, ve IOS App iTunes den ücretsiz indirebilirsiniz. Güvenliğiniz için başka yerlerden indirmemenizi tavsiye ederiz.

Erobot kamera internete nasıl bağlanır?

Kameranızı internet kablosu kullanarak veya wifi şifrenizi girerek modeme bağlayın ve cihazı çalıştırmak için adaptörünü elektirik soketine takın.Cihazınız telefonunuzda çalıştıktan sonar diğer aşamaya geçin.Cep telefonunuzun da aynı modeme bağlı olmasına özellikle dikkat edin.Yani cihazınız ve cep telefonunuz aynı internet ağına (LAN) bağlı olmalıdır.Bu sayede cihazımız akıllı telefonunuzu bulabilecektir.

Hesap kaydetme ve cihaz ekleme nasıl yapılır?

2CU uygulamasını cihazımıza cep telefonu yada e-posta adresi kullanarak hesap ekleyebilirsiniz.

E-posta ve şifre girdikten sonra register tuşuna tıklayın. Register olduktan sonra device list e yönlendirileceksiniz.

Akıllı telefonunuza yeni bir cihaz (Erobot) nasıl eklenir?

Device list e girdikten sonra bir kaç saniye bekleyin. App ulaşılabilen cihazları tarayacak ve listeleyecek. “Discover 1 new device”, a tıklayın sonra “+” tuşuna tıklayın ve yeni cihazın adını yazın. Örn.: “Ali’nin evi” ve cihazın şifresini girin (default 123) ve “Save” e tıklayın. Şimdi cep telefonunuza yeni bir cihaz eklediniz.

eRobot için wifi bağlantısı nasıl kurulur?

Cihaz adına tıklayın (Örn. :Ali’nin evi). Ekranda kamera menüsü görünecektir. Menüden “setting” i sectikten sonra “Network Setting” i seçerek Ethernet veya Wifi bağlantısını ve Wifi listesini göreceksiniz. Bir tanesini seçip wifi şifresini girin. Kameranız kablolu internet bağlantısını koparıp kablosuz bağlantıya geçecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir