EVİNİZİ VE DÜKKANINIZI CEP TELEFONDAN İZLEME İMKANI VE RAHATLIĞI SUNAN DESİ KAMERA SİSTEMİ PİYASADA PAHALI SANILAN SİSTEMİ ÇOK UYGUN ŞEKİLDE ALMA İMKANI SUNAR

Desi Alarm  kamera sistemleri evinizdeki çocuğunuzu ve bakıcınızı siz evin dışında olduğunuz zaman kolaylıkla izleme imkanı sunuyor ve aynı şekilde ofisinizi veya dükkanınızı yerinizde olmadığınız zaman rahatlıkla izleme imkanı sunuyor.

kamera sistemi montaj ve kurulum olduktan sonra evinize veya ofisinize kurulan kayıt sistemi sayesinde hardiske kayıt yapıyor internet üzerinden program sayesinde cep telefonundan bir tek tuşla izleme imkanı sunuyor isteğiniz doğrultusunda izlediğiniz kameranın sesini rahatlıkla duyma olanağı sağlıyor.
Kaydedici cihaza takılan 2 tb. hardisk. sayesinde yaklaşık 1 ay boyunca kayıt tutuyor geçmişe dönük kayıtları bilgisayarınız ve cep telefonunu üzerinden kolaylıkla izleyebilir istediğiniz görüntülerin saatini ve dakikasını flaş belleğe ye veya harici bir belleğe kopyalaya bilirsiniz ihtiyacınıza göre kayıt kapesitesini yükseltebiliyoruz sistemizin güvenlik giriş şifresi sayesinde uzaktan müdahale etme şansını ortadan tamamen kaldırır.
yönetici Yetki verilen kişilerede ayrı şifre olanağı sağlanır ister canlı izleme kısıtlaması isterseniz kayıt izleme kısıtlaması kişiye özel şifreler ile verilir armed kamera kullanımı çok kolaydır armed kamera ile eviniz ve iş yerinizdeki internet bağlantısını kullanarak , görüntülerinizi cep telefonundan tabletten bilgisayardan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Bebekli Resim 300x213 - Güvenlik Kamera Sistemleri

Kameraların konumlandırılacağı yerler gelişigüzel seçilemez. En gelişmiş özelliklere sahip kameralar bile kullanılsa, yanlış noktalara monte edildiklerinde verimsiz olacaklardır. Kameraların kurulumundan önce mekan ile ilgili ayrıntılı plan çıkarılır. Görüş alanı açısından en verimli noktalar plan üzerinde tespit edilir. Kör nokta sayısı en aza indirilmeye çalışılır. Plan üzerinden hareketle kullanılacak kamera sayısı da daha etkili bir şekilde belirlenebilmektedir. Kameraların yerleştirileceği yükseklikler, kolay ulaşılabilir olmamalıdır. Alçak tavanlara yerleştirilen kameralar kolaylıkla etkisiz hale getirilebilir. Ulaşmanın mümkün olmadığı yüksekliklerde herhangi uzun bir araç ya da sprey boyalarla görüntü alımı engellenebilir. Kameranın, olası dış etkenlerin ulaşamayacakları mesafelerde olmaları önemlidir. Mekana giren ışık yönleri de kameranın görüntü almasını engellememelidir. Pencere ve aydınlatmalara doğrudan bakan kameralar net bir görüntü sunmayacaklardır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.