Dome Kamera

Desi Alarm

Kamera sistemleri iç mekanda genelde uygulanan kamera çeşididir plastik kasa metal kasa verifokal lensli dome kamera kalıp ve tasarım çok çeşitleri bulunmaktadır.açı olarak sabit lens ve verifokal lensle kullanılabilen dome kamera ev ve işyerinde dizayn görüntü olarak güzel ve estetik oluşu mekanın görünümünü bozmaz

Dome sistemleri hava koşullarına dayanıklı IR dome kamera, gece ve gündüz gözlem için 25  35 veya daha az veya daha fazla Kızılötesi LED içerir . Metal kasalı kamera muhafazası, vandallara karşı dayanıklıdır. Bu kızılötesi kubbe, hava şartlarına dayanıklı bir IP66 su geçirmez derecesine sahiptir, bu da açık havada kullanılabileceği anlamına gelir, ancak yoğun doğrudan yağışlara veya çok soğuk şartlara maruz bırakılmamalıdır. Dış mekan uygulamaları için bu kamera hafiften orta derece iklimlere kadar bir çatı saçağının altına monte edilebilir. Daha hava şartlarına dayanıklı kamera arıyorsanız, IP67 özellikli ıp66 vandal kubbesini düşünmenizi öneririz .

Gece görüş / kızılötesi özelliği, karanlıkta 80 fit / 25 metreye kadar aydınlatma sağlar .2,8 ila 12 mm’lik Varifokal lens , Bu, yükleyiciye görüş alanınızı, gözetim uygulamanız için gereken kesin açıyla ayarlama olanağı sağlar. 1/3 “Renkli Sony Super HAD CCD sensörü, 700 satır çözünürlükte renkli ve siyah beyaz tıraş bıçak keskinliğinde yüksek çözünürlük sağlar.

Bu özellikler, dome kamerayı kapalı ve çok sayıda açık hava CCTV video gözetleme uygulamaları için mükemmel bir seçim haline getirir. Vandalmaya dayanıklı, hava koşullarına dayanıklı metalik dome kamera tavsiye ederiz.

 

 

Kubbe dome Güvenlik Kameraları Kubbe CCTV Kameralar

dome kameralar kubbe görünümlü kameralardır,Kubbe Güvenlik Kameraları , kubbe şekliyle adlandırılmıştır. Dome kameralar , evlerin, hotellerin,işyerlerinin perakende satış mağazalarının ve restoranların gözetim sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Bunun nedeni, dome kameraların daha modaya uygun olması ve çevreleriyle çok iyi karışmasıdır. Kubbe şeklinden dolayı, birinin bir Dome Kameranın hangi yönde hedeflediğini söylemesi zordur. Bir Dome Kamera satın alırken , gece görüşüne ihtiyacınız olup olmadığını düşünmelisiniz bu durumda kızılötesi dome kameraya bakmalısınız . kurduğunuz alana göre kamera kurcalamadan etkileniyorsa, bir vandal dome kamera kurmayı düşünmelisiniz . Varifocal dome kamera , kamera merceğinin odak uzaklık değerini tam istediğiniz yere ayarlamak için esneklik sağlar. CCTV Kamera Artıları yukarıda belirtilen tüm Dome Kameraların kombinasyonlarını sunar. Sizin için hangisinin en iyi olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız var, lütfen yardım için bizi arayıp çekinmeden arayın.

,
Önceki yazı
Güvenlik Sistemlerinde Alarm Sistemleri Çeşitleri
Sonraki yazı
Güvenlik Kamera Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü