Güngören Desi Alarm Sistemleriyle Daha da Güvende!

Desi alarm geliştirdiği alarm sistemleriyle İstanbul için güvenli bir liman olmaya devam ediyor. Hırsızları caydırıcı sistemler geliştirerek, mal ve mülkünüzü korumak için alacağınız tedbirlere teknolojiyi de ekleyen Desi alarm, Avrupa standartlarına uygun geliştirdiği ve CE sınıfı sertifikaya sahip alarm sistemlerini Güngören’de ev ve işyeri bulunanlara cazip fiyatlarla sunuyor.

Alarm sistemleriyle hırsıza geçit yok!

Bir alarm sisteminin ne kadar işe yarayacağı konusunu sorguluyor olabilirsiniz. Yazacaklarımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü sorgulama evrenize büyük katkılar sunacak bilgileri vereceğiz. Öncelikle kamera sistemlerinden çok daha caydırıcı bir sistem olarak alarmları gösterebiliriz. Son zamanlarda hırsızlıkla ilgili çıkan görüntülü haberleri izlediğinizde kamera sistemi bulunan depo veya market gibi yerlerin hırsızlıktan nasibini aldıklarını görebilirsiniz. Hırsızlar, kar maskeleri takmak suretiyle çok kolay şekilde kameraları atlatırlar. Ancak alarm sistemleri için bunu söylemek mümkün değildir.

Desi alarm firması, alarm sistemlerinin çok daha caydırıcı olduğunu ifade eder. Ancak kamera sistemlerinin de gereksizliğinden bahsetmez. İkisinin de birbirini tamamlayıcı bir özelliğinin olduğunu düşünür. Alarm sistemleri, hırsızlı girişiminin ilk saniyelerinde devreye girerek, büyük bir şok yaratır. Bu da hırsızların kaçmasına neden olur. Haberleşme sistemi sayesinde de hırsızlardan haberdar olabilirsiniz.

Ev ve işyeri alarm sistemleri bakımından Desi tarafından sunulan ürünler, hırsızlık riskini en aza indirir. Herhangi bir girişimde devreye giren sistem büyük bir gürültü yaratarak, herkesin hırsızlık girişiminden haberdar olmasını da sağlar. Yüzde yüz güvenli sistem sayesinde meskenlerini çok daha rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Hem de sıfır masrafla…

Gelelim Desi alarm fiyatlarına

Elbette her şeyin bir bedeli var. Alarm sistemlerinin de öyle. Ancak burada şuna dikkat etmek gerekir. Hem kaliteye hem de fiyata. Çok ucuza odaklanmak, marka kalitesini es geçmenize sebebiyet verir. Çok pahalıya odaklanarak da, çok kaliteli ürün aldığınız yanılgısına düşebilirsiniz. Çünkü ithal ürünlerin birçoğu pahalıdır. Ancak kalite konusunda sınıfta kalabilirler. Desi alarm ise yerli imkanlarla üretilir ve ithal ürünlere göre çok daha avantajlı fiyatlar sunar. Ürün yelpazesi geniştir. Servis imkanlarını da doğrudan sağlar. Yani alarmla ilgili herhangi bir sıkıntıda direk olarak Desi ile muhatap olursunuz.

Müşteri memnuniyeti için sağladığı imkanlar, fiyat ve kalite avantajları düşünüldüğü zaman Güngören’deki meskenleriniz için iyi ki Desi alarm var diyeceksiniz. Çünkü o caydırıcı…