İstanbul’un en büyük semtlerinden birisi, kuşkusuz Fatih’tir. Hem yerleşim yeri olması açısından hem de dükkan ve ofis gibi yerler bakımından bir hayli kalabalık ilçe. Bu nedenle de hırsızlardan caydırıcılığa ihtiyaç duyulan önemli bir yer. Bunun içinde birden fazla alarm firması tavsiyesi isteyebilirsiniz. Ancak biz, Desi Alarm firmasından bahsederek, başka bir alarm firmasına gerek duymamanızı sağlayacağız, çünkü Desi varsa, her şey var!

Fatih Desi alarm firması ne gibi çözümler sunuyor?

Desi ev ve işyeri alarm çözümleri sunan bir firmadır. Yüzde yüz yerli imkanları kullanarak geliştirdiği alarm sistemleri sayesinde Türkiye’nin gerçeklerine uygun çözümler sunabiliyor. Hem teknik servis hizmetleri, hem satış hizmetlerini firma tarafından doğrudan veriliyor. Müşteri memnuniyetini önceleyen şirket sayesinde bir alama sahip olacakken aynı zamanda da eşsiz bir hizmeti de satın almış olacaksınız.

Desi alarm firması Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketlerinden birisidir. Hırsızlıkta caydırıcılık açısından önemli bir uygulamayı ifade eden alarm sistemlerinin Avrupa standartlarında geliştirilmesini sağlamış tek Türk firmasıdır. Bu açıdan dikkat edildiğinde, diğer markalar tarafından sağlanılan ithal ürünlerden çok daha avantajlıdır. İthal ürünler hem fiyat açısından yüksek olduğu için hem de servis hizmetleri bakımından kalitesiz olduğundan Desi Alarm ile kıyaslanamaz.

Fiyatlar aşağıda güven yukarıda!

Desi Alarm, İstanbul Fatih ev ve işyeri alarm sistemi çözümlerinde uygun fiyat ve ödeme koşulları sunarak sizler için mükemmel bir fırsat yaratıyor. Çin’den veya daha farklı ülkelerden getirilerek, üzerine sadece marka yapıştırılan alarm sistemlerini kullanmayın. Bu sistemlerle güvenlik tedbiri almış olsanız da, istenilen performansı sağlamayacağı için zararlı çıkabilirsiniz. Desi alarm sistemi, tamamen yerli üretimdir ve Avrupa standartlarında üretim yapıldığına dair CE sertifika belgesini almaya hak kazanmıştır.

Uzun performanslı alarm sistemine sahip olmak için Desi alarm fiyat listesini inceleyerek, hem bütçenize uygun bir alarm sistemine kavuşun hem de kusursuz bir şekilde çalışacak alarm sisteminin sahibi olun. Satışından montajına ve tüm operasyonel süreçlerine kadar her şeyin Desi Alarm sorumluluğunda olduğu marka ürünlerimizde işyerlerinize ve evlerinize en uygun çözümleri bulabilirsiniz. Hangi alarm sistemini alacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız, uzman personelimiz tarafından yönlendirilmek için bizleri arayabilirsiniz.

desi-guvenlik-sistemi
desi-guvenlik-sistemi

Eviniz, dükkanınız ve ofisiniz için yüzde yüz koruma sağlayan Desi alarm sayesinde artık kafanız rahatta, eşyalarınız güvende!

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü