Beyoğlu Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un en önemli semtlerinden birisi Beyoğlu. Birçok ev ve işyerine sahip ilçenin alarm sistemleri için tercih ettiği marka ise Desi’dir. Yerli imkanlarla imal edilen Beyoğlu Desi alarm, ev ve işyerleri için gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkan alarmlar üretiyor. Bu alarm sistemlerini uygun fiyat ve kolay ödeme yöntemleri sunarak, tüm herkesin faydalanmasını sağlıyor. Türkiye’nin her noktasında Desi alarm markası sayesinde hırsızlara karşı caydırıcı bir kalkan oluşturuluyor.

Neden alarm sistemine ihtiyacınız var?

Hırsızlık olaylarının en çok yaşandığı yerler büyük şehirlerdir. Hırsızlar gözlerine kestirdikleri ev ve dükkanlara girerek, kıymetli malları tasarruflarına geçiriyor. Hırsızlar tarafından seçilen ev ve dükkanlar da alarm sistemi ve kamera gibi güvenlik önlemi alınmayan yerler oluyor. Son zamanlarda televizyonlara da yansıyan hırsızlık girişimlerinde kamera sistemlerinin de yetersiz kaldığı çok açık şekilde görülüyor. Kamera sistemlerinden yüzlerini kapatarak korunan hırsızlar, emellerine ulaştıktan sonra hızlıca mekandan uzaklaşabiliyor.

Tüm bunlar Desi alarm sistemlerinin Beyoğlu neden gerekli olduğunu ortaya koyuyor. Alarm sistemleri sayesinde hırsızlar hedeflerine ulaşamadan olay yerinden uzaklaşmak zorunda kalabiliyor. Tabi burada şuna dikkat etmek lazım. Alarm sistemine sahip bir kurumda aynı zamanda da kamera sistemi de olması gerekir. İkisi de birbirinin tamamlayıcısı olarak görülebilir. Alarm sistemleri sayesinde hırsızlık girişiminin ilk saniyelerinden itibaren yüksek desibel ses devreye girer. Bu sesler, hırsızların şok olması ve paniğe kapılarak olay yerinden uzaklaşması için yeterli oluyor.

Desi alarm fiyatları ne kadar?

Yüzde yüz yerli imalat olarak piyasaya sürülen Desi alarmlar, kaliteleriyle göz dolduruyor. Caydırıcılık açısından önemi bir unsur alarm sistemleri, Avrupa standartlarında imal ediliyor. CE sınıfı kalite sertifikasına sahip Desi alarmlar, uzun süreli kullanım sınıfındaki ürünlerdir. İthal ürünlere göre çok daha dayanıklı olan Desi alarmlar, fiyat avantajı olarak da diğerlerinden üstün bir performans sunar. Bütçenize uygun alarm sistemlerini kolay ödeme yöntemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ev ve işyeri alarm sistemi için hangi modele ihtiyaç duyacağınıza dair tüm sorulara uzmanlarımız tarafından cevap verilebilir. Böylece doğru alarm sistemini satın almış olmanın avantajını kısa sürede hissedebilirsiniz. Desi alarm firması, ürünlerinin satışından servis işlemlerine kadar her aşamayı kendisi yönetmektedir. Bu da müşteri memnuniyeti için önemli bir avantaj sağlıyor. Kampanya ve fırsatları takip ederek Desi alarm ürünlerini bütçenize çok daha uygun fiyata alablirsiniz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver