Ev Alarm Sistemleri

Can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, Desi gibi tüm türkiye en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.Özellikle akşamları uyku saati yaklaştığında evinizde güvenlik önlemlerini sağlar ve daha sonrasında yatak odanıza gitmeyi tercih edersiniz.

ailenizin odalarına gönderip sizde odanıza çekildikten sonra aile olarak huzurlu bir uyku uyumak için evinizin güvenli olduğundan ve herhangi bir tehlike yaşamayacağınızdan emin olmak istersiniz. Fakat İstanbul gibi büyükşehirlerde hırsızlık gibi birçok farklı tehlikelere karşı önlem oluşturmak ve akşamları daha rahat uyuyabilmek için ev alarm sistemleri kullanmak sizin için avantaj oluşturacaktır. Bu sistem, sizin uykuda olduğunuz saatlerde evinizi hassas bir şekilde korur ve davetsiz misafir müdahale gerçekleştiğinde direkt olarak devreye girer. Bu sayede istenmeyen yabancıların evinizde bulunması engellenir, hırsızlık tehlikelerinin önüne geçilir ve diğer farklı risklere karşı gereken güvenlik koşulları oluşturulur. Evinizin sizin bulunmadığınız zamanlarda da aynı şekilde korunması için alarm sistemleri benzer şekilde elden ayarlanabilir. Tatil veya gezilerde bulunduğunuz sırada evinizi aynı şekilde koruyabilirsiniz. Örneğin, bir tatil seyahati için İstanbul dışında bulunduğunuz bir vakitte evinizde istenmeyen bir durum yaşanırsa, direkt olarak telefon üzerinden bilgilendirme alabilir ve hızlı bir şekilde dönüş sağlayabilirsiniz.

Ev Hırsız Alarmı

Ev alarm sistemi kurulu iken hareket detektörü veya manyetik kontaktan algılama gerçekleştiği anda “soygun” alarmı oluşur. Abone aranır, alarmın sebebi, müdahale istenip istenmediği sorulur, onaya göre emniyet yönlendirilir.

Tıbbi Alarm

Ev alarm sistemi kurulu olmasa da 24 saat aktiftir. Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirecek bir durum oluştuğunda, butona basılarak Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşılır. Abone aranır, acil durum onaylandığı takdirde ambulans yönlendirilir.

Panik Alarmı

Ev alarm sistemimizde herhangi bir tehdit durumunda basılan bir butondur. 24 saat devrededir. Sistem devre dışı iken de aktif olabilir. Talebe göre sesli veya sessiz olarak özellik atanabilmektedir.

Yangın/Gaz Alarmı

Ev alarm sistemimizle duman dedektörünün dumanı tespit etmesiyle birlikte abone aranır, onayla birlikte itfaiye ilgili adrese yönlendirilir. Duman detektörsüz sistemde yangın ihbarında bulunmak için, şifre paneli üzerindeki buton kullanılır. Onayla birlikte itfaiye yönlendirilir. Yönlendirilen kolluk kuvvetlerinden geri dönüş sağlanarak, alarm durumu sonlandırır.

, ,
Önceki yazı
Desi Kablosuz Sistemlerin farkı nedir?
Sonraki yazı
Alarm Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü