Desi Türkiye’nin en çok satan alarmı olarak bilinmektedir. Son dönemler de ev ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak isteyen kişiler bu sistemi tercih etmektedir. Sitemin tercih edilmesinde ki en büyük neden kablosuz bir sistem olmasıdır. Bu sayede sistemin kullanımında çevrede kablolar bulunmamakta ve göz kirliliğine yol açmamaktadır. Sistem oldukça kolay şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca pratik kullanımı ve uygun fiyatlı olması sizlerin tercih etmesine olumlu yönde katkı sağlayabilmektedir. Sistemin kurulumunda kullanılacak olarak detektörler ve algılayıcılar kablosuz olarak monte edilmektedir. Ayrıca tüm cihazlar kablosuz olarak bir merkezde toplanarak yönetilebilmektedir. İlerleyen süreçte dilediğiniz gibi sistemde değişiklikler yapabilmeniz mümkündür. Sizlerin tercihine göre kullanılmakta olan sistemin kapsama alanını genişletebilir veya daraltabilirsiniz. Sistemin içerisinde yer alan araçlar kablosuz olarak kullanıldığı için bu tür değişiklikler kolaylıkla yapılabilmektedir. Desi Türkiye’nin en çok satan alarmı, kullanıcılarına kapsamlı olarak hizmet verebilmektedir. Sistem kopyalanmayan özelliğe sahip uzaktan kumandalar ile rahatlıkla yönetilebilmektedir. Sensörlerin kullanımında kablolara yer verilmemesi, sistemin uzun ömürlü olabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca kullanılmakta olan pillerin uzun ömürlü olması da sistemi uzun süreler sorunsuz olarak kullanabilmenizi sağlayan önemli özelliklerden biridir. Ana merkezin elektrik sayesinde işlevini sürdürdüğünü söylememiz gerekmektedir. Ancak elektrik kesintisi meydana geldiği zaman aktifleşen güç kaynağının olduğunu belirtmeliyiz.

Kapı alarm sistemi 2 - DESİ TÜRKİYE’NİN EN ÇOK SATAN ALARMI

 Desi Türkiye’nin en çok satan alarmı ile birlikte, yüksek ikaz uyarılarını da görebilmektesiniz. Herhangi bir olumsuz durumun algılanması halinde ikaz sistemi anında aktifleşerek çevreye yüksek şiddette uyarı verebilmektedir. Verilen bu uyarılar sayesinde herkesin olumsuz durumdan haberdar olması sağlanarak olayın çözülmesine yardımcı olmaları sağlanabilmektedir. Kablolu kurulumu gerçekleştiren alarm sisteminden hiçbir farkı olmayan bu sistem, kablo kullanımının gerekmediğinden dolayı oldukça popülerdir. Eğer sizler de evinizde veya işyeriniz de kablolara yer vermek istemiyorsanız bu sisteme sahip olabilirsiniz. Sistemin kurulumunun yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kurmuş olduğunuz irtibat sonrasında ilgili birimimiz devreye girerek sizlere kısa süre içerisinde hizmet verebilmemiz sağlanmaktadır. Kalitenin ve güvenilirliğin sizlere sunulduğu bir hizmeti alabilmeniz görüldüğü üzere oldukça kolay olabilmektedir.

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri, lüks ya da evinizin zor kablolamasını gerektiren pahalı, müdahaleci bir karar olarak düşünülürdü ama artık öyle değil

Artık birçok sistem tamamen kablosuz ve rekabet ortalama maliyetleri daha uygun bir sisteme taşıyabiliyoruz.

Ayrıca,alarm  izlenen bir sisteme sahipseniz Ev Sahipleri Sigorta Ortaklarımızın tümü Ev Sahibi Politikası üzerinde indirim sağlamaktadır. Çoğu durumda, indirim,alarm  izleme maliyetlerinin bir kısmını telafi edebilir. Web sitemizden 2017 için En Çok Tavsiye Edilen 10 Sisteme göz atın .

Güvenlik sisteminizi oluşturmaya başlayın, bugün bir DESİ Alarm uzmanıyla konuşun.

İhtiyacınız olan Alarm sistemi koruma sağlar. İstediğiniz fiyatları bizde bulabilirsiniz

Bize Biraz daha ihtiyacın var mı? iyi eğitimli güvenlik uzmanlarımız sadece bir telefon görüşmesi yapıyor! İhtiyacınız olan tüm güvencelere sahip olmak için yapmadığınız herhangi bir şey için ücret ödemeden sisteminizi özel olarak tasarlamanıza yardımcı oluyorlar

Neden bir Desi Güvenlik Sistemi seçmelisiniz?

Evinizde işyerinizde Bir Sistem Oluşturuyoruz

Anında erişim için kablosuz  kumanda anahtarlık

Kapılar veya pencereler için kablosuz manyetik sensörler

Koridorlarda veya diğer odalarda hareket algılama için PIR teknolojisine sahip dahili hareket sensörü

Dış siren iç siren, güvenlik ihlalinden sizi uyarır

Daha fazla koruma için çimen işareti ve pencere çıkartması

24 saat çalışma için güç kaynağı ve yedek akü

En iyi ev güvenlik ve işyeri hizmetleri ve siz ve ailenizin hakettiği huzur için Evde Koruyun ile İletişim kurun.

Desi Alarm merkezi           Anadolu yakası           Avrupa yakası

0850 304 46 16                  0216 572 55 10           0212 619 11 11

 

 

 

8 comments. Leave new

Kablosuz olması benim için de öncelik kesinlikle. Bu yüzden desi’yi tercih ediyorum

Desi dışında da kablosuz hizmet veren firmalar var ama fiyat kalite orantılamasıyla her türlü Desi tercih edilir oluyor

Ben de arkadaşımın önerisiyle kullanmaya başladım. Şu an çok memnunum

Verdikleri hizmetle en çok satılan ürün olmayı hakkediyorlar kesinlikle.

Merak ediyorum yedek akü için ek bir ücret ödüyor muyuz?

Bildiğim kadarıyla ek para istenmiyor.

Hem hesaplı hem de kaliteli hizemt veriyorlar. Desi’nin en çok satan alarm sistemi olmasına şaşmamalı.

İyi satarsınız tabi. Hakediyorsunuz verdiğiniz hizmetle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.