Hibrit Alarm Sistemi

Desi Alarm

Güvenlik Hibrit alarm sistemi, kullanılmakta olan alarm panelinin hem kablosuz hem de kablolu olarak çalışabildiğini ifade eden sistemlerdir. Kullanılmakta olan bu sistem ile birlikte, kablolu sisteme takılmakta olan kablosuz modül aracılığı ile panelin bölge sayısını artırabilmeniz mümkündür. Bu artış ile birlikte sistem içerisinde kablosuz ürünlere de yer verebilmek mümkün olmaktadır. Hibrit alarm sistemi, kurulduğu yere 24 saat güvenlik kontrolü sağlayabilmektedir. Kurulum öncesinde profesyonel ekibimiz kurulum yapılacağı yerde ücretsiz olarak incelemeler yapmaktadır. Yapılan incelemelerin ardından uygun seçimler yapılarak belirli bir plan oluşturulmaktadır. Bu plan dahilinde hareket edilerek sistemin sorunsuz olarak kurulması sağlanmaktadır. Ancak kurulum öncesinde sizlerin talepleri de oldukça önemlidir. Firma yönetimi olarak sizlerin taleplerine de kulak vererek hareket etmekteyiz ve böylece oluşabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmiş olmaktayız.

Kablolu ve Kablosuz Hibrit Alarm Sistemi

Hibrit alarm sistemi ile birlikte hırsızlık, yangın, soygun, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumların tespiti sağlanmaktadır. Bu tür olumsuz durumların sistem tarafından anında tespit edilmesinin ardından çevreye uyarı mekanizmaları aracılığıyla şiddetli bir şekilde uyarı verilmektedir. Bu uyarıların siz nerede olursanız olun sizlere de ulaşmasını istiyorsanız, ekibimiz tarafından sisteme telefon hattı çekilmekte ve bu çekilen hat sayesinde oluşan olumsuz durumların haberi sizlere anında ulaştırılmaktadır. Haberin sizlere ulaştırılması, sistemin sizleri araması ile olmaktadır. Böylece Hibrit alarm sistemi sayesinde durumlara anında müdahale edebilmeniz mümkün kılınmaktadır.

Hibrit alarm sistemi kullanımı oldukça kolaydır. Evinizden veya iş yerinizden çıkarken kurulu olan alarm sisteminin tuş takımı sayesinde alarm aktif hale getirilebilmektedir. Sistemin aktif hale gelmesinin ardından kullanılmakta olan detektör ve sensörler aktifleşerek çevre güvenliği sağlanmaktadır. Eğer sistemin sürekli olarak çalışmasını istiyorsanız tuş sistemi sayesinde sistemi sürekli olarak aktif tutabilirsiniz. Hibrit alarm sistemi sayesinde, siz yokken kapının açılması veya işyerinizde duman algılanması yüksek ses ile birlikte çevreye uyarı verilebilmektedir. Sistemin kurulumunda hem kablolu hem de kablosuz araçlar kullanıldığı için dikkatli kullanım oldukça önemlidir. Sistemin kullanımına uygun hareket edildiği zaman herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız mümkün olmamaktadır ve çevre güvenliği kusursuz olarak sağlamış olursunuz.

Önceki yazı
Desi Telefon Gsm Aramalı
Sonraki yazı
Desi Türkiye’nin En Çok Satan Alarmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü