Desi Alarm

Desi Alarm

Türkiye’nin en kaliteli güvenlik alarm sistemi olan Desi alarm sistemleri geniş ürün yelpazesi ve garantili ürün satışı sunuyor. Profesyonel anlamda hizmet sunan Desi alarm sistemleri sadece ülkemiz genelinden değil dünya çapında tercih ediliyor. En iyi fiyat garantisi de sunan Desi alarm sistemleri bu sayede her bütçeye hitap ediyor. Kurumsal anlamda hizmet sunan Desi alarm sistemleri firması Avrupa kalitesinde ürettiği Desi alarm sistemleri sayesinde en iyi güvenlik alarm sistemleri firmasıdır.

Geniş Ürün Katalogları

Zengin ürün katalogları sayesinde konut ve işyeri tüm güvenlik ihtiyacını karşılayan Desi alarm sistemleri bu sayede müşterileri tarafından takdir ediliyor. Desi alarm sistemleri resmi web sitesinden elektronik kilit ve kapı ürünleri, ev ve işyeri alarm sistemleri, otomotiv sanayi ve oem üretim ve savunma sanayi ürünleri satın alınabiliyor.

Garantili Ürün Satışı

İnternet dünyasının en çok tercih edilen güvenlik sistemi olan Desi güvenlik sistemleri garantili satışları sayesinde yurtiçi ve yurtdışı firmaları tarafından da yoğun bir biçimde tercih ediliyor. 7/24 teknik servis ve destek hizmetleri de sunulan Desi alarm firmasından bu sayede sorunsuz bir biçimde güvenlik sistemi satın alınabiliyor. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan Desi alarm firmasından bu sayede firmalar ve bireyler tereddütsüz bir biçimde alarm sistemi satın alabiliyor.

En İyi Fiyat Garantisi

Desi alarm sistemleri en iyi fiyat garantisi üzerinden satışa sunuluyor. Kuruluş tarihinden buyana müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunan Desi alarm firması ile diğer alarm sistemleri firmaları karşılaştırıldığı takdirde daha uygun fiyat sunduğu fark edilebiliyor. Bu sebeple de diğer alarm sistemleri firmalarına oranla Desi alarm sistemleri firması daha yoğun bir biçimde tercih ediliyor. Türkiye’nin 81 iline alarm sistemleri satışı yapan Desi alarm firması bu sayede oldukça geniş müşteri tabanına da sahiptir. Firma bu sayede kurumsal sitesinden geniş referanslar da sunabiliyor.

 

Kablolu ve Kablosuz Desi Alarm Sistemleri

Kablolu ve kablosuz Desi Alarm sistemleri satan Desi alarm sistemleri sitesinden ek ücret ödenmeden güvenlik sistemleri sipariş verilebilir. Kusursuz hizmetleri sayesinde Türkiye ve yurtdışında lider bir konumda yer alan Desi alarm sistemleri sitesinden kablolu ve kablosuz alarm sistemleri siparişinde kesintisiz online müşteri destek hizmetleri de alınabiliyor. Desi alarm sistemleri kurulumu ise firma tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Sahip olduğu kalite sayesinde uzun yıllar boyu güvenle kullanılan Desi alarm ürünleri bu sayede tüketicilerin ek maliyet yapmasını da önlüyor. Desi alarm sistemleri sitesinden tercihe göre Desi alarm ürünleri doğrudan satın alınabildiği gibi belirli zaman dilimlerinde kiralanabiliyor. Geniş bir hizmet ağına sahip olan Desi alarm sistemleri sitesinden Desi alarm ürünleri kataloğundan seçim yapılarak online sipariş oluşturulabilir.

Whatsapp 7/24 Destek Hizmeti

Whatsapp 7/24 destek hizmeti de sunulan Desi alarm sistemleri sitesinden bu sayede günün her saatinde ve haftanın tamamında alarm sistemi siparişi verilebilir. Desi alarm sistemleri kurumsal Whatsapp destek hattı üzerinden Desi güvenlik ürünleri siparişi, ürün hakkında ön bilgi ve fiyat tarifesi hakkında bilgi alınabilir.

Eşsiz hizmetleri ile güvenlik sistemleri alanında çığır açan Desi alarm sistemleri sitesi alarm sistemi ürünleri sayesinde konut ve işletme güvenliği en yüksek düzeyde sağlanıyor. Kusursuz bir işleyişe sahip olan Desi Alarm sistemleri cam ve kapı açılması, rüzgar, nesneleri hareket etmesi gibi durumlarda otomatik bir biçimde harekete geçiyor. Bu işlemden hemen sonrasında ise siren sistemi üzerinden ilgili birimleri haberdar ederek olay yerine intikal edilmesini sağlıyor.

Can ve mal güvenliğinde tercih edilen Desi alarm sistemleri yüksek kalite ve teknolojisi sayesinde kusursuz bir güvenlik ağı oluşturuyor.

Günümüzde, güvenlik en önemli konulardan birisidir. Tüm özel ve kamu kuruluşlarının yanı sıra çok sayıda binalarda da alarm sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.
Alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmasının nedeni, hırsızlık gibi birçok suçun önlenmesi, daha güvenli ortamlar oluşturabilmektir. Desi alarm tarafından kurulumu yapılan alarm sistemlerine günümüzde, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, kamu kurum binaları gibi çok yerde rastlayabilirsiniz.
Binalarda, güvenlik sisteme bulunmadığında risk her zaman daha fazla olacaktır. Alarm sistemleri ile hırsızlık gibi olaylar önlenirken, yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi can ve mal güvenliğini riske sokabilecek olaylarda önlenmeye çalışılmaktadır.

Güvenlik Sistemleri

Can ve mal güvenliği riskini azaltmak ya da ortadan kaldırabilmek için desialarmi.com sitesinde sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Desi alarm sistemlerinin kurulumunu istediğiniz yere güvenlik risk durumuna göre yaptırabilirsiniz.
Güvenlik sistemleri arasında şu hizmetler sunuluyor.
• Ev ve İş yeri Alarmları,
• Parmak İzi ve Kapı Teknolojileri,
• Yangın Alarmı,
• Gaz kaçağı alarmı,
• Hırsızlık alarmı,
• Su baskını Alarmı
• Tıbbi yardım butonu,

İnsanların can ve mal güvenliğini riske sokabilecek olaylar belki hayatları boyunca 1 defa olabilecek olaylardır. Ancak bunların ne zaman olabileceği bilinemez ve her zaman tedbirli olmak gerekir.

Hizmet Lokasyonu

Desi alarm ülkemiz genelinde, hizmet ve ürün kalitesi ile kendisini kanıtlamış görünmektedir. Bunun için hizmet lokasyonunu ülkemizin tüm noktalarına ulaşabilecek şekilde oluşturmuştur.
Ülkemizin 81 ile ve İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet noktası bulunmaktadır. Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerine, en yakın noktadaki servisleri ile en hızlı hizmeti veriyorlar.
Hizmet alabilmek için iletişim bilgileri ya da sitede yer alan canlı destek asistanı üzerinden görüşmelerinizi yaparak, taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Ayrıca güvenlik sistemleri hakkında bilgiler alabiliyorsunuz.
Alarm ve Güvenlik Kameraları
Desi alarm sistemleri hizmetleri kapsamında, alarm ve güvenlik kamera sistemlerinin kurulumunu birlikte yaptırabiliyorsunuz. Ev ya da iş yerlerinde her an hırsızlık olaylarıyla karşılaşma ihtimali her zaman vardır.
Alarm ve güvenlik kamera sistemleri hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı ve önleyici sistemlerdir. Hırsızlık alarmı, yapılan girişim anında çalmaya başlayacak ve hırsızın paniklemesine, yakalanmasına neden olacaktır. Hırsızlık alarm sistemlerinin siren sesi seviyesi yüksektir ve çalmaya başladığında yakın çevreden rahatlıkla duyulabilmektedir.
Desi alarm sistemleri içerisinde, alarm durumunu cep telefonuna ve haber alma merkezine anında iletme imkanları da bulunuyor. Haber alma merkezi, alarm bilgisi iletildiğinde, sistemin bulunduğu adrese güvenlik birimlerini yönlendirebiliyor.

Yangın Alarmı

Yangın insanlardan kaynaklanan bazı hatalar sonucu oluşabilirken, bazen teknik hatalar nedeniyle elektrik sistemlerinden de oluşabilmektedir. Kapalı alanlarda oluşmaya başlayan duman yoğunluğu belirli bir seviyeye ulaşana kadar insanlar tarafından hissedilmeyebiliyor.
Ancak yangın alarm sistemleri dumanı oluşmaya başladığı anda algılıyor ve siren sesi ile ortamda bulunanları uyarıyor. Yangın alarmı çalmaya başladığında, yangına karşı tedbirler alınmaya, ortamda bulunan insanların tahliye edilmesine başlanıyor. Bu sayede insanların can güvenli koruma altına alınmış oluyor. Yangın alarm sistemi, tüm işyerleri ve binalar için rahatlıkla kurulabiliyor.
Diğer Alarm Sistemleri
Desi alarm sistemleri ile her türlü güvenlik önlemi alınmaya çalışılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde her yıl çok sayıda insan gaz kaçağına bağlı olarak zehirlenme sonucu yaşamını yitirmektedir.
Gaz kaçağı alarm sistemlerinin farklı özellikleri sayesinde, evlerde gaz zehirlenmelerine karşı en iyi önlemler alınabiliyor. Evin farklı noktalarına yerleştirilecek olan gaz detektörleri tüm gaz kaçağı, karbon monoksit oluşumu gibi durumlarda çalışmaya başlayacak ve önlemlerin alınmasını sağlayacaktır.

Tıbbi Yardım Alarmı

Az kullanılan ancak hayat kurtarıcı alarm sistemlerinden birisi tıbbi yardım butonu sistemidir. Genellikle yalnız yaşayan hasta ve yaşlı kişilerin yardım istedikleri anda kullanabildikleri, alarm sayesinde eve acil tıbbi yardım ekibini çağırabildikleri sistemdir.