Sim Kartlı Alarm Sistemi Fiyatları

Sim Kartlı Alarm Sistemi Nedir ?

Güvenlik amaçlı olarak kullanılan alarm sistemleri için yeni teknolojiler kullanılmaya başlamıştır. İnsanlar teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak, alarm sistemlerinin tüm yönetimlerini telefonları aracılığı ile uzaktan yapabilmek istemektedir. Alarm panellerine sim kartı takılmakta ve alarm çalmaya başladığında, panele tanımlanmış olan telefon numaraları, alarm sistemi tarafından otomatik olarak aranmaya başlamaktadır. Firmamız, sim kartlı alarm sistemi fiyatları için uygun seçenekler oluşturarak, müşterilerimizin en kaliteli sistemleri kullanmalarını sağlamaktadır. Alarm panellerinin teknik özelliklerinde sim kartı sistemi bulunduğu için kullanım esnasında kullanıcıya ekstra ücret ödeme oluşturmamaktadır.

Uzaktan Yönetim

Sim kartlı alarm sistemleri, tanımlanmış olan cep telefonu numaraları üzerinden kullanıcıları sesli olarak bilgilendirmektedir. Evinden ya da iş yerinden uzakta olan bir kullanıcı, telefonuna gelen alarm sesi uyarısında, alarmın gereksiz yere çaldığını öğrendikten sonra, telefonu üzerinden yapacağı işlemler ile alarmı susturabilmektedir. Telefon ile susturulmuş olan alarm sisteminin yeniden aktif edilebilmesi için yine telefon üzerinden yapılacak işlemler ile mümkündür. Bu hizmetleri, teknik servislerimiz sizlere sağlıyor ve alarm sistemini nasıl yönetebileceğinizi uygulamalı olarak sizlere anlatıyorlar.

Ürün Seçimi

Alarm sistemlerinin etkili olabilmesi için alarm sistemleri seçiminde dikkat etmeniz gereken ayrıntıları bilmelisiniz. Kurulum yapılacak olan yerin özelliği ve konumu ne olursa olsun, mutlaka güvenlik sistemleri arasında bilinen markalardan seçim yapılmalıdır. Ucuz ürünler çok sık aralıklarla arıza yapabileceği için güvenlik riski oluşturabilecektir. Vermiş olduğumuz kurulum öncesi hizmetlerimizde, bizlere ulaşanlara ürün çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgilendirme yaparak destek veriyoruz. Dikkat etmeniz gereken tüm ayrıntıları sizlere aktarıyor ve kaliteli ürün seçmenizi sağlıyoruz.

Yeni Teknoloji Ürünleri

Alarm sistemleri kurulumları yapacağımız zaman müşterilerimizin taleplerine göre yeni teknoloji ürünlerini kullanıyoruz. Sim kartlı alarm sistemleri fiyatları yüksek gibi görünse de sağladığı fayda ve kullanım kolaylığı fiyatların uygun olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetlerimizi 7/24 olarak ulaştırıyoruz. Kurulum yapılan yerin önemine göre alarm izleme merkezi tarafından tüm sistemin 24 saat takip edilebilmesi için entegre işlemlerini yapıyoruz. Yeni teknoloji ürünlerinden oluşan alarm sistemlerini, ev, AVM, kuyumcu, banka, mağaza, market gibi tüm iş yerlerine kuruyoruz.

, ,
Önceki yazı
Desi Alarm
Sonraki yazı
Desi Alarm Rami

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü