Bostancı Alarm Sistemleri

Desi Alarm

Alarm sistemleri artan hırsızlık ve soygun olaylarını engellemek için kurulan sistemlerdir. Sürekli yenilenen ve teknoloji ile donatılan sistemler güvenli koruma sağlar. Firmamız alarm ve yangın sistemleri, parmak izi ile çalışan kapı sistemlerini sizlere sunar. Bu sistemler içinde bulunan yazılımlar yeni ve modern yazılımlar olduğu için üst düzey güvenlik sağlar.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri kablolu ve kablosuz sistemler olarak ikiye ayrılır. Firmamız hırsız alarm sistemleri içerisinde alarm sisteminin tüm parçalarını ve aksesuarlarını aynı anda size teslim eder ve ihtiyaç duyduğunuz anda kurulumunu yapar. Alarm sisteminin paneli dokunmatiktir. Elektrik gittiği anda yedek aküsü devreye girer ve alarm sistemi çalışmaya devam eder. Hırsızlar alarm sistemini sabote etmek için farklı ve yeni yöntemler denemektedirler. Ancak firmamız satışını yaptığı üst düzey güvenlik ve alarm sistemlerine garanti veren bir firmadır. Tam koruma ve tam güvenlik için firmamız ile bağlantıya geçiniz.

Desi Akilli Alarm Sistemleri
Desi Akilli Alarm Sistemleri

Kablolu Ve Kablosuz Alarm Sistemleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kablosuz alarm sistemleri kablolu alarm sistemlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Kablosuz alarm sistemleri kablo barındırmadığı için estetik olarak daha güzel bir görüntü sağlar. Yedek batarya ve pil sayesinde enerji ihtiyacını karşılar. Ancak kablosuz alarm sistemlerinin yılda bir defa bakımının yapılması ve bataryasının kontrol edilmesi gerekir. Firmamızdan aldığınız kablosuz alarm sistemlerinin bakımı için randevu talep edebilir ve hizmet alabilirsiniz. Kablolu alarm sistemlerinde batarya ve pil değişimi yoktur. Güç kaynağı direk olarak elektrik olduğu için çalışmaya her zaman devam eder. Elektrik kesintisi olan yerlerde yedek batarya devreye girer ve çalışma sistemi aksamadan sürer.

Alarm Sistemi Fiyatları

Bostancı Alarm sistemi fiyatları seçilen ürüne göre değişir. Firmamız alarm sistemlerinde ve kamera sistemlerinde gereken indirimi müşteriye yapar. Dönem dönem yapılan kampanyalar dahilinde alarm sistemlerini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Firmamız 1991 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bayiliği olan bir firmadır. Ev ve iş yerlerinizi korumada sizlere yardımcı olan firmamızın tüm ürünleri garanti kapsamındadır. Daha fazla bilgi almak ve yetkili müşteri temsilcimiz ile görüşmek için iletişim numaranızı numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

,
Önceki yazı
İşyeri Alarm Sistemleri Kurulumu Hakkında Bilgi
Sonraki yazı
Desi Caydırıcı Alarm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü