Desi Caydırıcı Alarm

Desi Alarm

Alarm sistemleri ev ya da işyerlerine izinsiz giriş yapmak isteyen kişileri engellemek için üretilen elektronik sistemlerdir. Desi caydırıcı alarm sistemi satışı yapan firmamız herkes tarafından bilinen bir firmadır. Alarm sistemine bağlı olan detektör izinsiz giriş yapılmak istendiği anda devreye girer ve alarm hiç susmadan çalar. Alarm sesi çok yüksektir ve hırsız üzerinde korku ve paniğe neden olur.

Alarm Sistemleri Nasıl Kurulur?

Alarm sistemleri kurulurken firmamızdan yardım alabilirsiniz. Alarm sistemleri kamera sistemleri ile beraber kurulduğu zaman güvenlik en üst noktada sağlanmış olur. Alarm sistemi panelinin üzerine acil durumlarda aranacak numaralar kayıt edilir. Alarm durumunda hangi numaraların aranması gerektiğine ev sahibi veya iş yeri sahibi karar verir. Alarm ve kamera sistemlerinin kurulumu yine firmamız tarafından hızlı bir şekilde yapılır. Evin belli bölümlerine yerleştirilen kameralar ile alarm paneli doğrudan bağlantılıdır. Kameradan alarm paneline iletilen görüntüler ile sistem devreye girer.

Desi Dummy Caydırıcı Siren
Desi Dummy Caydırıcı Siren

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri gece ve gündüz aynı çözünürlükte ve yüksek kalitede hizmet vermesi için yapılmış sistemlerdir. Çocuk bakımının kontrol edilmesinden ev ve iş yeri güvenliğini sağlamaya kadar birçok amaca hizmet eder. Firmamız yaklaşık 30 yıldır sektörde hizmet veren bir firmadır. Herkes tarafından bilinen ve kullanılan ürünlerimiz güvenlidir ve garanti kapsamındadır. Zengin çeşitli ürünlerimizi incelemek ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçmek için sitemizi ziyaret etmeniz gerekir. Hangi alarm sistemini seçeceğinizi bilmiyorsanız teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz modelleri uygun fiyat aralığında alabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Alarm Sistemi Fiyatı

Alarm sistemleri daha basit yapıda ve daha karmaşık yapıda olmak üzere ikiye ayrılır. Tam donanımlı olan alarm sistemlerim yüksek düzeyde koruma sağlarken daha az donanımla alarm sistemlerinde bazı güvenlik açıkları bulunmaktadır. Firmamız tam donanımlı alarm sistemlerinin satışını yapar ve dönem dönem yaptığı kampanyalarla tam donanımlı ürünleri daha uygun fiyata almanıza sağlar. Bakım zamanı geldiği zamanda firmamızın teknik destek biriminden randevu alarak hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız ülke genelinde kurduğu bayilik ağları ile hizmet verir ve bu sayede firmamıza ulaşım çok kolaydır.

, ,
Önceki yazı
Bostancı Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
Desi Ev Alarm Sistemleri Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü