İşyeri Alarm Sistemleri Kurulumu Hakkında Bilgi

Desi Alarm

Evinizin ve işyerinizin akıllı alarm sistemleri ile donatılması hem mal hem de can sağlığınız açısından son derece önemlidir. Bundan dolayı Desi Alarm olarak kendi ürünlerimizin güvenle satışını yapıyoruz. İşyeriniz veya eviniz olması fark etmeksizin garantili bir şekilde ürün satışı ve kurulumunu yapıyoruz. İşyeri alarm sistemleri kurulumu konusunda uzman bir kadro ile çalıştığımızdan dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İmalat aşamasından itibaren bir çok noktaya hakim olmamızdan dolayı net ve doğru bilgiler veriyoruz. Bu sayede uzun vadede kullanılabilir ürün satışı yapmanın kolaylığını yaşıyoruz.

Profesyonel Alarm Sistemleri
Profesyonel Alarm Sistemleri

İşyeri Alarmlarımız

Hem ses hem de görüntü olacak şekilde işyerinize alarm sistemlerimizden kurulum yapıyoruz. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ürünlerimizde sürekli güncellemeler sağlıyoruz. Gelişimi sağlanan ürünlerin satışını yaptığımızdan dolayı uzun vadede kullanım ve kalitede ürün satıyoruz. İmalatlarını kendimiz gerçekleştiriyoruz. İşyeri alarmlarımızın sorunsuz çalıştıklarını garanti ederek tüm satış ve kurulum aşamalarını tamamlıyoruz. Az maliyetle kaliteli ürün kullanımını mümkün kılmak için çabalıyoruz.

Kurulum

Ürünün satışını satış ekibiz aracılığı ile tamamlıyoruz. Ürünle alakalı tüm bilgilerin verilmiş olduğundan emin olmadan satış ekibimize kurulum onayı vermiyoruz. Kurulum için ayrı bir ekiple çalışıyoruz. Başarılı ve kalifiye elemanlardan oluşan kurulum ekibimiz ile kurulum yapılmasını sağlıyoruz. Kurulum için gelen elemanlar önce keşif işlemlerini yaparak ardından kurulum noktasına geçiyor. Kurulumda tüm adımları şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Yazılım ve diğer alanlarla alakalı bilgileri de sunduktan sonra kullanım konusunda yardımcı oluyoruz. İşlem adımları tamamlandıktan sonra güvenli bir şekilde alarmı test ediyoruz. Sizin de onayınızı aldıktan sonra kurulum adımını tamamlıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Satış işlemleri tamamlandıktan sonra yapılan kurulum ile birlikte işlemlerin tamamlandığını düşünmüyoruz. Memnuniyet sağlanması adına her şekilde soru ve görüşlerinize değer veriyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında ürün satıyor olmamızdan dolayı ürünlerimizin kalitesinden ve sorunsuz çalışmasından emin olmadan imalattan satış aşamasına geçilmesine destek vermiyoruz. Bunun sonucunda ise müşteri memnuniyeti odaklı satışlar yapmayı amaçlıyoruz. Ekibimizi de bu şekilde eğitiyoruz. Garantili işlem yapmanın da bir avantajı olarak fazlasıyla memnun müşteriler elde ediyoruz.

Önceki yazı
Kablolu Alarm Sistemi Fiyatları Nedir?
Sonraki yazı
Bostancı Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü