Teknoloji alanında faaliyet gösteren Desi satış kurulum montaj şirketi İstanbul Alarm sistemi, genişleyen ürün gamı ve mağaza süreçleriyle dinamikleşen yapısını en iyi anlatacak sloganı Haline geldi.Genelde desi çoğu kablolu ve kablosuz ürünü çok ucuza satarlar, çünkü türk malı diye tabir edilen ürünleri yurt içinde ucuz fiyat ile  üretip satarlar. Bir nevi  tüccar ama türk tüccarları genelde limited şirkettirler, istanbul desi üretim anonim şirkettir ve garantili firmadır.

DESİ Alarm Sistemleri hizmet alanlarımızdan İstanbul Avrupa yakası ilçelerinden bir diğeri Bahçelievler ilçesi, Merkez, Cumhuriyet, Hürriyet, Kacasinan, Siyavuşpaşa, Çobançeşme, Şirinevler, Yayla, Zafer, Fevzi Çakmak, Soğanlı, Basınsitesi, Yenibosna, Mahallerine hızlı servis imkanı ile profesyonel kadromuzla ev ve işyeri alarm sistemleri hizmeti sunmaktayız.

hs104wtk

Alarm Sistemi Fiyatları Seçenekleri

Açtığınız iş yerinizin de güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi adına güvenlik alarm ve kameraları ihtiyacı oluşturur. Güvenlik Alarm sayesinde yaşayabileceğiniz kötü durumu çözmeniz çok daha kolay bir hal alacaktır. Hırsızlık olaylarının git gide artmasından dolayı da her türlü iş kurumu alarm ve  kameraya ihtiyaç haline gelmiştir.

Neden DESİ?: alarm sistemi diğerleri gibi sinyallerini sabit Telefon Hattı üzerinden değil, içerisinde mevcut bulunan Turkcell vodofone türk telekom gibi sim kartı üzerinden gönderir, yani alarm için evinizde işyerinizde bir telefon hattı olması gerekmez. Sabit telefon hattı üzerinden çalışan alarmların bulunduğu ev ve işyerleri, telefon hattının dışarıdan sabote edilmesiyle soyulabiliyorken DESİ hs 102 wtgks de böyle bir risk veya ihtimal yoktur. Sabit telefon hattı üzerinden çalışan alarmlar bu nedenle yeterince güvenli olmadığı gibi birde sabit telefon faturası ödüyor olmanız ayrıca bir dezavantajdır, desi bu bakımdan da öne çıkarak size telefon faturası ödetmez ! beraberinde sinyal gönderim hızının 5 saniye olması, alarm  merkezimize her saat başı test sinyali göndermesi, online haberleşme teknolojisi ve anti jammer özelliği gibi üstünlükleri sayesinde çökertilemez olması dikkat çeksede desinin mobil hat sayesinde dünyanın her yerinden online arayıp  kurulup kapatılabilir olması, her türlü sistem olaylarını tercihe bağlı arama olarak bildirmesi, elektrik kesintilerinden en az 24 saat etkilenmemesi gibi bazı özellikleri, gerçek manada can ve mal güvenliğini sağlamak isteyen her sorumlu kişi için göz ardı edemeyeceği tercih nedenleri olmaktadır.

Hizmetlerimiz Bahçelievler‘de Alarm Güvenlik Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri satış ve montaj hizmeti sunmaktayız, DESİ Güvencesi ile çok uygun kampanyalı fiyatlarımız ile sizinde ev, işyeri ve apartman güvenlik sistemlerini bizden fiyat alamadan karar vermeyin. Bize iletişim sayfamızdan mail veya 0212 619 11 11 nolu iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.