Bahçelievler Desi Alarm Güvenlik sistemi

Bahçelievler Desi Alarm Güvenlik

Alarm Sistemi

Bahçelievler’de desi alarm sistemleri ! hakkında çok fazla bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Çünkü genellikle insanlar geldiklerinde ilk defa bu hizmeti satın almak istediklerine şahit oluyoruz. Bu sebeple aklınıza takılan tüm soruları ve sorun olabilecek olan her şeyi net bir şekilde cevaplamak sizlere verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Öyle ki Bahçelievler alarm sistemleri konusunda en yoğun talebin olduğu semtlerin başında geliyor. Kalabalık olması ve özellikle yoğun iş hayatının yaşanması Bahçelievler de bu tarz hizmetlerin alt yapısını oluşturmaktadır. Eğer siz de ofisinize ya da iş yerinize bir alarm sistemi kurdurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Teknoloji alanında faaliyet gösteren Desi satış kurulum montaj şirketi İstanbul Alarm sistemi, genişleyen ürün gamı ve mağaza süreçleriyle dinamikleşen yapısını en iyi anlatacak sloganı Haline geldi.Genelde desi çoğu kablolu ve kablosuz ürünü çok ucuza satarlar, çünkü türk malı diye tabir edilen ürünleri yurt içinde ucuz fiyat ile  üretip satarlar. Bir nevi  tüccar ama türk tüccarları genelde limited şirkettirler, istanbul desi üretim anonim şirkettir ve garantili firmadır.

DESİ Alarm Sistemleri hizmet alanlarımızdan İstanbul Avrupa yakası ilçelerinden bir diğeri Bahçelievler ilçesi, Merkez, Cumhuriyet, Hürriyet, Kacasinan, Siyavuşpaşa, Çobançeşme, Şirinevler, Yayla, Zafer, Fevzi Çakmak, Soğanlı, Basınsitesi, Yenibosna, Mahallerine hızlı servis imkanı ile profesyonel kadromuzla ev ve işyeri alarm sistemleri hizmeti sunmaktayız.

Alarm Sistemi Fiyatları Seçenekleri

Açtığınız iş yerinizin de güvenli bir şekilde hizmet verebilmesi adına güvenlik alarm ve kameraları ihtiyacı oluşturur. Güvenlik Alarm sayesinde yaşayabileceğiniz kötü durumu çözmeniz çok daha kolay bir hal alacaktır. Hırsızlık olaylarının git gide artmasından dolayı da her türlü iş kurumu alarm ve  kameraya ihtiyaç haline gelmiştir.

Peki böyle bir alarm sistemi kurdurmanın bana maliyeti ne olacak? Bu sorunun cevabı ise öncelikle nasıl bir hizmet almak istediğiniz ile doğrudan ilişkili. Çünkü Bahçelievler alarm hizmetleri paket paket değişmektedir. Örneğin Desi metaline hs 102 serisi dediğimiz alarm sistemlerimizde başlangıç paketimiz 799 TL’dir. Peki bu başlangıç paketi içerisinde nasıl hizmetler mevcut derseniz; Desi h2 102 wks olarak adlandırılan paketimizde telefon araması mevcut değildir. Başlangıç paketi olduğu için güvenlik sistemi diğer paketlerimize göre biraz daha azdır. Bu grup içerisinde özellikle en yoğun talep gören ve özellikle evlere de bağladığımız en üst paket telefon araması konusunda sizlerin talebinizi karşılayacak olan pakettir. Bu paketimizin adı ise DESiHs 102 WTGKS olarak geçmektedir. Fiyatı 1100 TL’dir.

Hizmetlerimiz Bahçelievler‘de Alarm Güvenlik Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri satış ve montaj hizmeti sunmaktayız, DESİ Güvencesi ile çok uygun kampanyalı fiyatlarımız ile sizinde ev, işyeri ve apartman güvenlik sistemlerini bizden fiyat alamadan karar vermeyin. Bize iletişim sayfamızdan mail veya 0212 619 11 11 nolu iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Bu paketlerin böyle sınıflandırılmasının sebepleri zaman zaman müşterilerin talepleri şeklinde yapılmıştır. Ancak size tavsiyemiz her zaman gsm bağlantısı olan alarm sistemleri paketlerimizi satın almanız olacaktır. Çünkü telefonuna bağlantısının sağlanması sizin sabit hat başında beklemenizi engelleyecek ve özellikle ofis, iş yeri ve hatta en önemlisi evlere kurulan sistemler de bu talep çok değerlidir. Uzun yıllardır Bahçelievler Desi alarm hizmeti veren firmalar arasında başı çekmekteyiz. Bunun sebepleri arasında kaliteli hizmet, güvenilir bağlantı ağı, son teknoloji sensörler ve hatasız bağlantı sistemleri vermekteyiz. Siz de iletişim adreslerimizi arayarak ya da mail atarak bizler de eviniz, ofisiniz ya da iş yeriniz için gerekli olan alarm hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

, , , ,
Önceki yazı
Desi Alarm Kağıthane
Sonraki yazı
Bahçelievler Desi Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü