Desi Alarm Kağıthane

Lokasyonunuza en yakın Desi Alarm Sistemleri  için bizleri arayın aynı gün veya istediğiniz gün ve saatler için onlarca farklı seçenek arasından 99 den başlayan fiyatlarla müşteri memnuniyetini kazanmış, güvenilir hızlı ve pratik Alarm sistemi  edebilirsiniz.

Ev Alarm Firması Kağıthane

Ev Alarm sisteminde amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini ve mekan güvenliğini sağlamaktır. Rezervasyon oluşturmanız durumunda periyodik olarak devamlı alarm hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin ayda 1 veya yılda 1 olmak üzere devamlı olarak talep ettiğiniz alarm merkezi hizmeti taleplerinde arıza oranı daha az gerçekleştiği için daha uygun fiyata hizmet alabilmektesiniz.
Ayrıca devamlı talep ettiğiniz alarm izleme hizmeti evinizdeki işlerin yapılış şeklini ve sırasını zamanla öğreneceği için her elemana her gelişinde ayrıca anlatmak zorunda kalmazsınız.

DESİ Alarm ile Güvenlik Sistemleri hizmet alanlarımızdan İstanbul Avrupa yakası ilçelerinden bir diğeri Kağıthane ilçesi Merkez, mahallesi, Seyrantepe, Çağlayan, Emniyetevler, Sanayi, Harmantepe, Telsizler, Zincirlikuyu, Çeliktepe, Ortabayır, Gültepe, Yeşilce, Şirintepe, Gürsel, Hamidiye, Hürriyet, Mehmetakifersoy, Nurtepe, Talatpaşa, Yahyakemal mahalleleri ile semtine hızlı servis imkanı ile profesyonel kadromuzla ev ve işyeri alarm sistemleri hizmeti sunmaktayız.

 

Hizmetlerimiz Kağıthane ’de DESİ Alarm Güvenlik Sistemleri, Ahd Kamera Güvenlik Sistemleri satış ve montaj hizmeti sunmaktayız, DESİ Güvencesi ile çok cazip fiyat ve kaliteyi bir arada sunmaktayız. Ev, işyeri ve apartman güvenlik sistemlerini bizden fiyat alamadan karar vermeyin. Bize iletişim sayfamızdan mail veya 0212 619 11 11 nolu iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Desi Güvenlik Sistemini Nasıl Seçmeliyim?

Alarm sistemini kuracak ekip tecrübeli ve bilindik bir marka olan desi olmalıdır. Garanti süresini ve garanti şartlarını iyi değerlendirmelisiniz. Seçeceğiniz ürünlerin özelliğini ve nasıl kullanılacağını bilmelisiniz. Ayrıca son zamanlarda yaygınlaşan  telefon uygulaması ile senkronize çalışan sistemleri de inceleyebilirsiniz.Gsm ile bildirim yapan paketi inceleyebilirsiniz. Bunun yanında sistemler kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. Kablolu sistemlerde ev içinde kablo ile sağlıklı bir sistem kurabilirsiniz. Eğer duvarlarda ya başka yerde bir değişiklik istemiyorsanız desi kablosuz modeli deneyebilirsiniz. Bu modellerin ise 1 yıl 2 yıl gibi bir zaman diliminde pil gibi bakımını yapmanız gerekir.

DESİ Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?

Desi Ev Alarm işyeri alarm Sistemleri çalışma prensibi basittir. iki türlü kurulum işlemi bulunmakta olup kumanda kurulum tuşuna iki saniye üç saniye basık tutup sistemi kurabilir veya Tuş takımına( keypad) şifreyi girip ya da kısa yol tuşuyla sistemi aktif edebilirsiniz. Kapatmak için ise iki türlü kullanım bulunur kumanda üzerinde bulunan açık tuşu 2 saniye basık tutmak yeterli yine tuş takımına şifrenizi girmeniz gerekir. Aktif hale gelen sistem sistemdeki haraket algılayıcılardan ( manyetik kontaklar, PIR gibi) gelen uyarıları panele gönderilir. Panel ise özelliklerine göre sirenleri çalıştırır, telefonunuza arama yaparak gönderir ya da ilgili ana merkeze sinyal gönderir. Daha sonra gerekli yerleri sizi ya da ilgili kişileri  arar.