Site ve apartmanlarda bina içi giriş çıkış kapılarını, oyun parkı, otopark ve çevre alanlarını izlemek ve kayıt altına almak için güvenlik kamera sistemine ihtiyaç duyulur.

Toplu yaşam alanlarımız olan apartman, bina ve site gibi mekanlara bireysel güvenlik tedbirleri yerine ortak alanlara monte edilecek güvenlik kamera sistemi  sayesinde binanızın ve daire sakinlerinin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Yapılan ücretsiz keşif sonrasında kurulması önerilen kamera adetleri ve konumları belirlenir.

Görmek istediğiniz alanlara uygun lensli AHD kameralar ip kameralar  ile en net görüntü almanız sağlanır.

Kayıt cihazının bulunduğu yerde internet bağlantınız var ise, kameraları canlı izlemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra uydu sistemleri ile entegrasyon yapıldıktan sonra apartman sakinleri tarafından TV’den online izlenebilir

apartman-guvenlik-sistemleri

apartman kamera sistemi fiyatları

Apartman Güvenlik Kamera Sistemlerini Neden Yaptırmalısınız?
İlk olarak binanın güvenliği sağlandığından her dairede oturan ailelerin de güvenliği sağlanmış olmaktayız. Gerek can gerekse de mal güvenliğinin sağlanması ile kişiler kendilerini huzur içinde hissederler ve gözler arkada kalmadığı için de kaygısız, stressiz olarak evlerinden gönül rahatlığı ile ayrılabilirler. Olası tehlike durumlarında ise kayıtlar sayesinde olay mahallinin incelenmesi konusunda kolaylıklar yaşanır, bu da zararların telefi için çok önemlidir. Kontrolü ve güvenliği arttıracağından zamanınızı, paranızı ve de stresiniz azalacağından sağlığınızı korur.
Apartman Güvenlik Sistemleri Kamera
Apartman güvenlik kamera sistemleri içinde ilk birleşen kameradır. Bu kameralar, izlenme ve kayıt altına alma olanağı tanıyan analog ve IP Kapalı Devre TV sistemlerinden oluşmaktadır. Ayrıca konuşma sistemleri ve kayıt cihazları da birleşenlerin bir parçasıdır.
Satın alınacak ürünün model ve markasına göre değişen fiyatlar söz konusudur. Kameraların analog veya IP kapalı devre olması, konuşma sistemleri ve bu konuşma sisteminin kaplayacağı alan, montaj gibi etkenlere göre fiyatlar değişmektedir. Biz’den birinin keşif yapmasını veya Size teklif vermemizi ister misiniz?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.