Apartman Kamera Sisteminde Tercih Edilebilecek Ürünler

Desi alarm sistemleri, ev ve apartmanlarda kullanılmak üzere hem alarm sistemleri hem de kapı güvenlik sistemleri sunuyor. Parmak izi ve kapı güvenlik ürünlerinin yanı sıra görüntüleme modülleri ile kombine ürün şeklinde, tam donanımlı dizilimler sunuyor.Apartman kamera sistemlerinde kapı teknoloji ürünleri imal ediliyor. Mobil cihazlardan kontrol veya kameralı görüntüleme cihazları ile ürün seçenekleri sunuluyor. analog sisteme sahip bir yerden bahsediyor ve sistem yükseltilmesi, daha yüksek çözünürlükte kameralara geçiş yapılması söz konusu ise AHD tabanlı sistemler ilk tercih edilecek ürünler olmalıdır.Site , Apartman , küçük ölçekli işletmeler ve ev gibi bireysel kamera sistemleri için hem ekonomik olması hemde tatmin edici görüntü sağlayabilmesi tercih edilmesinde yeterli sebeplerdir.

Parmak İzi ve Kapı Teknolojileri

DAK alarmlı kapı kilidi tüm apartman dairelerinde ve apartman giriş kapılarında kullanılabilen güvenilir sistemlerdir. İzinsiz girişlerin önlenmesi ve apartman güvenliğinin sağlanması için dizayn edilen apartman kamera sistemleri, tekil ürün veya kombine ürün olarak kullanılabilir.

Desi Alarm teknolojileri ile üretilen, Desi Elektronik Kayıtlı Kapı Dürbünü modeli, Lcd ekran fonksiyonu ile en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Ayrıca Uasist motorlu kapı asistanı ve apartman kapıları için güvenlikli geçiş üniteleri, en çok kullanılan ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Apartman Güvenlik Sistemleri

Ev ve Apartman Alarm Sistemleri

Desi Ulock Alarm Elektromekanik Kilit sistemleri, kameralı ve kamerasız seçenekleri ile dizayn edilen alarm sistemleridir. Yaşam alanlarında konforlu güvenliğin sağlanması, can ve mal güvenliğinin teşkil edilmesi için imal edilen ev alarm sistemleri, tüm daireler ve apartman iç- dış kısımlarına senkronize olarak kullanılabilen ürünler arasında yer alır.

Analog kamera veya IP kamera çeşitleri ile dizayn edilen alarm sistemlerinden, apartmanların yapı özelliklerine ve kullanılmak istenilen teknolojiye göre kurulum yapılabilir. Kablosuz alarm sistemleri ve kablolu alarm sistemleri, ekipman artısı ile kamera ürünleri birleştirilerek kullanılabiliyor.

Metaline ve HS-102 Metaline GSM aramalı alarm sistemleri, CCTV türü kameralar veya İP kamera sistemleri ile fonksiyonel olarak kombine edilebilen ürün seçkileri arasında yer alır.

Utopic yazılımları ile geliştirilen ve akıllı cep telefonlarından kontrol sağlayan kapı güvenlik sistemleri, karekod okuma teknolojileri ile kullanılabilen ve istenildiğinde kapının mobil sistemden kolaylıkla açılmasını sağlayan güvenlik sistemleridir. Apartman giriş tasarımlarında ise kameralı güvenlik ve alarm güvenlik sistemleri, kablolu veya kablosuz seçeneklerde kurulum edilen teknolojik ürünler arasındadır.

Önceki yazı
Alarm Sistemleri Hangi Durumlarda Devre Dışı Kalır?
Sonraki yazı
Duman Dedektörü Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü