Dörtlü Güvenlik Kamerası Kurulumu
Kamera sistemleri  komple bir kurulum ve video gözetim şirketidir. Kamera görüntüsüAtlanta alan işletmelerinin başarıya bağlılıklarını, ister başlangıçta, ister köklü olsunlar, ister büyük olsun ister küçük olsunlar. Bazı müşterilerimiz küçük işletmeleri, apartman toplulukları, perakende zincirleri, marketler, mücevher mağazaları, özel kulüp, depolar ve restoranlar yer almaktadır.

Komple sistemin tasarımını sıfırdan tasarlamanın yanı sıra ekipman ve servis yükseltmeleri ve mevcut platformlara yapılan genişletmeleri içeren hem yerleşik güvenlik kamera sistemi kurulumlarını düzenli olarak hallederiz . Belki de daha da önemlisi, sizlere daha fazla huzur veren uzman güvenlik danışmanlığı hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Bu hizmetlerin her biri bir memnuniyet garantisi ve ek iki aylık garanti ile birlikte gelir.

kamera gözetimi “gizli kamera” gözetimi değildir. Çalışanlar, bir izleme sisteminin bulunduğunu tam olarak anlıyor ve tüm nokta bu. Bu işin orada bulunmadığınızda bile talimatlarınıza göre yapıldığını bilmeniz gerekir. Sadece bir kamera sistemi bu tür bir rahatlık sağlar ve sadece ve çevrenizdeki işiniz için en iyi çözümü sunar.

Tek bir kamera sistemi veya birkaç dönümlük çalışma alanının tamamına sahip olmak gibi üstlendiğimiz her proje, özel ve yönetilen bir çözümdür. Özelleştirilmiş gözetim sistemi de ölçeklenebilir, bu nedenle işiniz büyüdükçe kameraları aynı yere veya farklı yerlere kolayca ekleyebilirsiniz. Fiziksel konum ne olursa olsun, canlı akış yayını doğrudan dizüstü bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya diğer cihazınıza gerçek zamanlı olarak gelir ve kaydedilen görüntüler, erişilmesi kolay, güvenli bir yerde saklanır.

güvenlik sistemi, müşterilerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış özel bir çözümdür. Çok dönümlük tesislerden tek kamera sistemlerine kadar, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir sistem tasarlayacağız. Ölçeklenebilir çözümlerimizle, yalnızca birkaç kamera ile başlayabilir ve işiniz büyüdükçe sistemi genişletebiliriz.

Güvenlik Kamerası Kurulum Malzemeleri
4 KANALLI AHD KAYIT CİHAZI – NEUTRON KAYIT CİHAZI
1.3 MP AHD BULLET KAMERA – 2 ADET
1.3 MP AHD DOME KAMERA – 2 ADET
1 TB HARDDISK
2+1 CCTV KABLO 100 METRE
10 AMPER KAMERA ADAPTÖRÜ
POWER JACK
BNC

Küçük, orta ve büyük ölçekli işleri Uzman ekibimiz ile Montaj dahil hizmet vermekteyiz.
Kullandığımız ürünler 2 sene garantili olup, Kurulum sonrası yerinde servis hizmetimiz vardır.
Kameralarımız 2 MP AHD Gece Görüşlüdür
Toptan fiyatına perakende hizmetler..
“Sizlere teknolojinin olanaklarından yararlanarak 7/24 güvenlik sağlamayı görev bildik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.