Güvenlik Sisteminin en yaygın kullanılan yerlerinden biri de hastane ve maden ocaklarıdır. Liman işletmeleri ve antrepolar bu konuda uzun kayıt gerektiren çözümlerle ön plana çıkmaktadır. Güvenlik kameraları işletmenin aktif olarak faaliyette olduğu yerlerde iş planını aksatmadan kurulmalıdır. Samsung techwin megapiksel ip kamera sistemleri ile hem canlı kayıtta hemde kayıtlı görüntülerde tüm detayları yakalayabilirsiniz

Güvenlik ve kamera sistemleri otel ve konaklama tesisleri için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Çok fazla personel ve müşteri hareketinin olduğu bu noktalarda kamera güvenlik sistemleri en önemli kontrol ve güvenlik çözümüdür. Kullanılan kamera sistemi ve güvenlik sistemi ekipmanı sorun çözücü olabildiği gibi, boşuna yatırım yapılmış kullanılamayan kamera sistemi ekipmanları halinede gelebilir. Burada satınalma ve kurulum hizmeti alımı noktasında doğru bir marka seçimi önem taşımaktadır.

İş yeri güvenlik kameraları internetten izlenerek işyerinde verim artışı sağlanabilir. Güvenlik kameraları sadece denetim amaçlı olarak kullanılabildiği gibi kamera sistemleri hırsızlık ve benzeri durumlar içinde nitelikli kayıt imkanı sağlar.

Kamera sistemleri, farklı görüntüleme yetkileriyle size farklı seviyelerdeki kullanıcıların yetki alanındaki kamera görüntülerine ulaşmasını sağlar. Kamera sistemi maliyet kalemi olarak düşünülmemelidir, işletmenizin verimini arttıracak güvenlik sistemi olarak düşünülmelidir.

Kamera sistemleri, box kamera tabir edilen lensi ayrıca takılan kameralar, geniş alanlar ve uzak mesafeler için speed dome kameralar, iç mekanda kullanılan dome kamera tipleri, genellikle muhafaza içinde kullanılan dış ortam gece görüşlü kameralar, yüksek ip koruma seviyesine sahip gece görüşlü kamera tipleri, megapiksel çözünürlüklü ip kamera ve güvenlik sistemleri, zoom olanağı sağlayan yakınlaştırma özellikli kameralar olarak çeşitlenmektedir. Bütçeden bağımsız olarak doğru kamera ve yer seçimi kamera güvenlik sisteminin performansını belirleyici unsur olacaktır. Kamera kurulum aşamalarında ekipman ve ekip tecrübesi güvenlik sistemini amacına uygun kullanmanız için önemlidir. Kamera güvenlik sisteminde edindiğimiz tecrübe ile sistemi çok daha verimli bir şekilde devreye alıp kurulum hizmeti vermekteyiz. Türkiye genelinde yaygın bayi ağımız sayesinde çok şubeli sistemleriniz için en uygun kamera güvenlik sistemini seçmenizi ve kurulum hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Güvenlik kamerası fiyatları için en ucuz fiyatla kamera ve güvenlik sistemi temini yapmanızı sağlıyoruz. Kablosuz Kamera Sistemleri,gece görüşlükamera, Samsung Techwin DVR, Samsung Techwin megapiksel ip kameralar, NVR kayıt cihazları konusunda en iyi fiyatı ve kurulum sonrası servisi vermeyi amaçlıyoruz. Kamera sistemi fiyatları ,  kamera fiyat, dvr fiyat güvenlik sistemi fiyatları, güvenlik kameraları fiyatları ve ip kamera fiyat konusunda size en uygun çözümleri üretiyor, kamera ve güvenlik sistemleri konusunda iddalı bir firma olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

 

images

2 Kameralı AHD 2 MP FullHD Güvenlik Seti

Bina ve apartman güvenlik kamera sistemleri

SIFIR KUTUSUNDA, 2 YIL GARANTİ

PAKET İÇERİĞİ:

2 ADET 36 LED 2 MPİXEL fullHD, GECE GÖRÜŞLÜ AHD DIŞMEKAN KAMERA

3,6mm LENS,

1 ADET 4 KANAL 1080P AHD HİBRİT DVR KAYIT CİHAZI,

(1280×720) GÖRÜNTÜ VE KAYIT KALİTESİ, 1 ADET 4TB HDD TAKILABİLİR, İNTERNETTEN,TABLETTEN,TELEFONDAN CANLI İZLEME,

İP GEREKTİRMEZ, ORJINAL TÜRKÇE CMS, 1 SES GİRİŞLİ, HDMI,VGA, USB ÇIKIŞLAR

20 MT CCTV 2+1 KAMERA KABLOSU

1 ADET 12V KAMERA ADAPTÖR

500 GB HDD

BAĞLANTI APARATLARI DAHİL

ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ, SIFIR VE ORJİNAL KUTUSUNDADIR
AYNI GÜN KARGO TESLİMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.