Kendi Ev Güvenlik Sisteminizi Nasıl Kurabilirsiniz

Desi alarmın ürün segmentinde kendi kurubileceğiniz alarm sistemleri mevcuttur desinin midline hem görsel hem çaydırıcılık hem işlevsel özelliği sayesinde evlerde çok kullanılan alarm sistemi haline gelmiştir hem fiyat açısından hem hem kolay kurulumu sayesinde tüm türkiye illerinde satın alınıp kendileri kurmaktadırlar 4 dübel 4 vida 3 veya 5 mt elektrik kablosu sayesinde monta edebilir ve alarmınızı kurabilirsiniz.

Çelik kapınıza Elektronik Alarm Sistemi 

Evinizin kapısına kendiniz takabileceğiniz alarm sistemi desi nin yeni ürünü Dak ürünüdür bu ürün hem fiyat olarak uygun hemde montaj olarak kendiniz yapabileceğiniz bir alarm sistemidir size gerekli olan malzeme sadece tornavidadır bir tornavida sayesinde kurulumu yapabilirsiniz kapınızın göbek tarafını çıkarıp takmanız yeterlidir herhangi bir darbe veya kapı zorlanmasında sistem devreye girip 95 desibel şeklinde ötüyor hem ses olarak hem maliyet olarak hesaplı bir alarm sistemi diyebiliriz.

KONUT EV ALARM SİSTEMLERİ

Desi Alarm hırsızlık, yangın, su taşkın ve çok daha fazlası için ekipman temin etmektedir. sensörleri Hareketleri de hayvan dostu olan  Artık evde evcil hayvanınız olabilir ve sisteminiz hazır olduğunda hareket sensörü koruma sağlayabilirsiniz. Ev alarm sistemleri kablolu veya kablosuz olabilir. desi, ailenizi ve mülkünüzü dikkatle korumak için nihai bir hedefe sahiptir. Basitten komplekse doğru sizin için olan alarm sistemimiz var.

Alarm Sistemleri, evinizde veya işinizde kablolu veya kablosuz olarak ihtiyaçlarınıza göre bir sistemi uyarlamak için ihtiyaçlarınız için alarm ekipmanımız var. Bazı ürünler kısa bir açıklaması için aşağıya bakın.

Kapı Sensörleri – Kablo veya kablosuz kapı sensörleri olsun, ev veya iş için birkaç kapı kontağı çeşidine sahibiz. Sisteminiz hazır haldeyken çevre korumasına sahip olursunuz.

Hareket Dedektörleri – Kablosuz hareketi algılayıcılarımız size kolaylık sunarken geniş yelpazemizdeki sabit tel hareketi dedektörleri evcil hayvanlarla ve ısınmayan binalarla seçenekler sunar. Artık evde evcil hayvanınız olabilir ve sisteminiz hazır olduğunda hareket koruma sağlayabilirsiniz.

Cam Kırılması – Cam kırılma dedektöründen veya şok sensöründen korunma – çevre korumasına sahip olursunuz.

Duman dedektörü- Ateşin ateşli olmasını, dumanı algılayan gözlem istasyonuna, silahlı olup olmadığına bakılmaksızın bir sinyal gönderen duman dedektörleri ile koruyun. Bu bir hayat güvenlik sensörüdür.

Karbon Monoksit – Ailenizi ölümcül gazlardan koruyan bir diğer yaşam güvenlik sensörü.

Sıcaklık dedektörü – Uzaklaşıyor mu? Sizi soğuk kışlarımıza bırakmayın. Bu sensör, evdeki sıcaklığın çok düşük veya çok yüksek olup olmadığını tespit edecektir.

4 Düğmeli Kablosuz Anahtar – Bir düğmeye dokunarak sisteminizi kollamak veya etkisiz hale getirmek için kullanışlı, kullanımı kolay yol. Artık kodunuzu hatırlamanıza gerek yok.

Hücresel Alarm iletişimi– Geleneksel telefon hatlarından cep telefonlarına doğru gittikçe daha fazla ev veya iş yeri gittikçe, güvenlik sistemleri için alarm iletişimi için alternatif dağıtım yöntemleri araştırılmalıdır. Kablosuz Alarm Communicator hem konut hem de ticari ortamlar için esnek bir çözüm sunar. * Her bölgede mevcut olmayabilir.

Önceki yazı
Kablosuz Ev Alarm Sistemleri Düzgün Çalışıyor mu?
Sonraki yazı
Kamera Sistemleri Nerelerde Kullanılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü