kapı Alarmları Hakkında Bilgi

Kapı Alarmları Hakkında Bilgi

Evinizin ne kadar hırsızlık yapılacağını merak ettiyseniz, bunu okumaya devam etmek istersiniz. İşte size bir şeyleri bakış açına sokacak birkaç istatistik sunacağız:Kapı Alarm Sistemi kurcalamaya dayanıklı, güvenli bir alarm sistemidir. yalnızca sizin tarafınızdan kontrol edilen ve erişilebilir.kapı her açıldığında, ayarlanabilir zaman gecikmesini etkinleştirir. Kapı, ayarladığınız gecikme süresi içerisinde kapanmazsa, alarm kapanır ve kapı kapanana kadar açık kalır.Kapı Alarm Sistemi, yatırımınızı ve varlıklarınızı  korumak, maliyetlerini azaltmak için tasarlanmış, kapı kurcalamaya karşı korumalı, güvenli bir alarm sistemidir.

Kapı Alarmları Nasıl Çalışır?

Kablolu veya kablosuz, kapı alarmları kolayca kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu alarmlar bir sensör ve manyetik mıknatıs ile çalışır. Sensör kapı çerçevesine monte edilir ve mıknatıs kapıya yerleştirilir. Alarm, sahipleri uyarmak üzere programlandığında, bir girişime izin verildiğinde ve alarm paneline bir sinyal gönderen bir manyetik akımla bir devre bağlanır. Kapının açılması veya kapatılması, mal sahibinin ihlal edildiğine dair bir bildirim gönderir.

alarm da Farklı şekiller:

Kapı alarmları, ideal olarak hırsızlara görünür olmalıdır. Yapmak istediğiniz yatırım miktarına bağlı olarak, aşağıdaki seçenekler sizin için mevcut olabilir:

manyetik Kontak Sensörleri : Bu, mevcut olan en pahalı seçenek olabilir, ancak aynı zamanda en belirgin ve göze çarpan özelliktir.

Gömme manyetik Kontak Sensörleri : Bunlar kapı sensörlerine monte edildiğinden, yüzey sensörlerinden daha az görünürdür.

Ufak manyetik Sensörler : Bunlar çok ince ve pratik olarak algılanamayan sensörler olup, ev dekoruna uyum sağlar.

Garaj Kapısı manyetik Kontak : Sensör garaj kapısına monte edilir ve mıknatıs zemine bağlanır.

Hangi Kapı Alarmı Sizin İçin?

Aşağıdakiler, en iyi kapı alarmı seçerken bir kılavuz görevi görebilir:

Evinizde hangi kapıların en çok izinsiz girişe eğilimli olduğunu belirleyin.

Evde çocuk sahibi olma alışkanlığınız var mı? Bir kapı alarmı, binayı terkettiği veya girdiği anda sizi bilgilendirebilir.

Alarm sisteminizi satın almayı düşündüğünüz şirket, satış sonrası hizmet sunuyor mu?

Alarm sistemi evde herkes tarafından kullanılacak kadar basit mi?

Aile üyelerinin veya akrabalarının sistemi kurdurmak veya montajı için kullanabilecekleri ikincil şifreler var mı?

Ev güvenlik sistemleri, ülke çapında bu kadar yüksek oranlarda hırsızlıklarla giderek daha önemli hale gelmektedir. İlk savunma hattın kapı alarmı. Çok sofistike bir alarm sisteminiz olabilir, ancak tek, emniyetsiz ve denetlenmeyen bir kapı bile tüm güvenlik ağını işe yaramaz hale getirebilir. Para biriktirmeniz gerekiyorsa, kapı alarmlarına Size daha fazla mal olabilir.

,
Önceki yazı
Desi Oto Alarm Yedek Kumanda
Sonraki yazı
Kablosuz Alarm Tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü