Desi Oto Alarm Yedek Kumanda

kod atlamalı roling kod Desi oto alarm kumandası kepenk kumandası garaj kumandası panjur kumandası desi kumandaları roling değişken kodlu …Sistem Özellikleri Tehlike ölçer darbe koruması. Kapı, kaput ve bagaj koruması. Sürüş emniyeti. Yanlışlıkla devreden çıkmaya karşı otomatik kurulma. Kumanda …Kumanda merkezi olarak piyasada bulunan tüm kapı kumandaları ve oto alarm kumandalarını kopyalama çoğaltma yedek kumanda yapımı işlerinizi yapıyoruz. Bahçe kayar kapı kumandaları. Site giriş kumandası. Kollu bariyer kumandası. Garaj Kumandası. Motorlu kepenk kumandası. Her çeşit kumanda ihtiyacı için bizde çözüm bulabilirsiniz. Toptan ve perakende kumanda satışı kopyalaması yapmaktayız.

uzaktan kumandanın en klasik görevi, alarm sistemini açıp kapatmak. Arabanın kapısını kapattıktan sonra kumanda üzerindeki tuşlar ile alarm sistemi aktif hale getirilir ve arabanın kapısı açılmadan önce kapatma duşuna basılarak devreden çıkarılır. Bunun dışında alarm çaldığında kapatmak da kumandanın görevidir. “Araba alarmı nasıl devre dışı bırakılır?” sorusunun araç sahipleri için en doğru cevabı da alarm kumandası olacaktır kısacası.
Oto alarm kumandası kopyalama ise zaman zaman profesyonel hırsızlar tarafından denendiği için üreticiler, farklı kod sistemleri ile kumandaları özelleştirme yoluna giderler.

Uzaktan Kumanda Özellikleri

Sabit kodlu kumandalarda, butona basıldığında RF olarak yayılan kod sürekli aynıdır. DESİ uzaktan kumandaları ise değişken (rolling) kod teknolojisini kullanır. Değişken kod teknolojisi kısaca aşağıdaki gibi çalışmaktadır: 1) Değişken kodlu kumandanın butonuna bastığınızda şifrelenmiş bir kod RF olarak yayılır. 2) Aynı butona bir defa daha bastığınızda, yine şifreli olarak farklı bir RF kod yayılır. Aynı kod tekrar yayınlanmaz. Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylı olan 433,92 MHz frekansında yayın yapan DESİ kumandaları, size konfor ve güvenliği birlikte sunuyor.

Alarm sistemleri, artık dünyanın birçok noktasında insanlar tarafından oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bu sistemlerin sağladığı faydalar, birçok insan tarafından tecrübe edilmiş bir durumdadır. Önleyici ve caydırıcı bir dinamiğinin olması, bu sistemleri en etkili yapan özellikleridir. Ancak bu teknolojiden yararlanmak isteyen birçok kişi için uygun fiyatlarda hizmet sunulması da bir o kadar önemli bir unsurdur. Desi uzaktan kumanda sistemi olan alarm sistemleri, fiyat konusunda uygun ve cazip seçenekler sunmaktadır.

Kaliteli Bir Hizmet İçin İletişim

Desi Alarm Sistemleri Firmasının, Desi uzaktan kumanda sistemi barındıran cihazlarından yararlanmak oldukça kolaydır. Bunun için firmanın kendi sitesi üzerinde yer alan iletişim yöntemlerini kullanarak hizmet alabilirsiniz. Profesyonel teknik ekibe istek ve beklentilerinizi aktararak, yaşam alanlarınızda istediğiniz kalitede güvenlik önlemleri oluşturabilirsiniz.

 

 

, , , ,
Önceki yazı
Desi Alarm Kurma Kapama
Sonraki yazı
Kapı Alarmları Hakkında Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü