Kameralı Güvenlik Sistemleri Ankara

Evinizi hırsızlık, ev işgal, mal hırsızlığı, doğal felaketlerden komple bir ev güvenlik sistemi kurarak koruyabilirsiniz. DESİ ev güvenliği servisleri için oturum açtığınızda ücretsiz profesyonel kurulum ve 24/7/365 izleme yapabilirsiniz. Kaliteli hizmete ek olarak, tipik olarak DESİ Akıllı Ev güvenlik sistemlerine dahil ürünler şunları içerir:

Sensörleri – Sıcaklıklar düştüğünde veya evinizdeki veya çevresindeki ayarlanan parametrelerin ötesinde nem seviyelerinde mobil bildirimler göndererek evleri su hasarına ve boru donma düşük sıcaklıklarına karşı koruyun.
Açık Kamera :Canlı bir video beslemeye isteğe bağlı erişim olanağı sağlayan ve birisi kapınıza yaklaştığında telefonunuza bildirim gönderen kızılötesi gece görüşlü, kablosuz, AHD güvenlik kamerası.
Hareket Dedektörü – Hiçbir şeyin fark edilmeden geçmesini sağlamak için 90 derecelik aşağıya bakan kızılötesi hareket sensörü.

Duman Dedektörü – Isı artışı tespit etmek için fotoelektrik algılama kullanır.
Kapı ve Pencere Sensörü – Korunmuş kapı ve pencereler açıldığında bir alarm sesi çıkarır ve aynı zamanda tıbbı dolapları, tabancaları veya bir çocuğun yatak odasındaki kapıyı korumak için kullanılabilir.
Evinizi nasıl koruyacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın .

Ev güvenlik sisteminin maliyeti nedir? 

Bir ev güvenlik sisteminin toplam maliyeti üç aşamalı olarak ölçülebilir: Satın alma fiyatı, kurulum maliyetleri ve işletme maliyetleri. Satın alma fiyatı, sağlayıcının, ekipman paketinin ve ödeme seçeneklerine göre değişir. Örneğin, Akıllı Ev, müşterilere en son teknolojiye sahip akıllı ev güvenlik paketini önceden belirlenmiş bir maliyetten çok azına kadar özelleştirebilmelerini sağlayan bir tüketici finansmanı seçeneği sunuyor. Burada tüketici finansmanı hakkında daha fazla bilgi edinin .

Daha düşük kaliteli ev güvenlik sistemlerinin bazıları, müşterilerin kendilerini kolayca kurabilecekleri basit bir kapı ve pencere sensörü ile birlikte gelir.  sağladığı gibi daha üst seviye ekipman paketi, dokunmatik ekran kontrol paneli ve hepsi profesyonel kurulum gerektiren açık hava ev güvenlik kameraları ekleme seçeneği ile birlikte gelir. Kurulum ücretlerinden feragat eden özel tekliflerin yaygın olmasına rağmen, profesyonel kurulum hizmetleri kadar maliyete neden olabilir. Profesyonel kurulum hizmetleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

,
Önceki yazı
Yüz Tanıma Sistemleri
Sonraki yazı
Dahua Kamera

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü