Kamera Sistemleri AHD Kamera Sistemi

Kamera Sistemleri Ahd Kamera Sistemi

Alarm Sistemi

Çekim alanındaki görüntüyü,resimi iletken aracılığıyla ekrana(monitöre) aktaran sistemin genel adıdır. Kameralar artık günlük yaşantımızda bir göz gibi evimizi,işyerlerimizi ve korunmasını istediğimiz yerleri, bir göz gibi kayıt ederek güvenliğimizi sağlamaktadır.Güvenlik kamera alarm sistemi olmayan ev işyeri kalmasin…

Günümüzde artık iş yerleri, güvenliği açısından kamera sistemleri ne fazlası ile önem vermektedir. Nitekim gerek mesai saatleri içinde, gerek ise mesai saatleri dışında iş güvenliğimizi ve her türlü tehlikelere karşı önlem alabilmek adına kamera sistemi büyük bir önem taşımaktadır.

Günümüz zamanına bakıldığı zaman pek çok şirketin bu sisteme geçiş yaptığını görmek mümkün. Kamera sistemleri ile iş donanımlarını arttırıyorlar, kendilerini koruma altında tutuyorlar. Diğer türlü korumanın pek de mümkün olmadığı bir zaman dilimi söz konusu olacağı gibi, alarm sistemlerinin bu konuda ki önemi ve rolü fazlası ile yüksektir. Artık işyerinden de öte, evler de kamera ve alarm sistemleri görmenin mümkün olduğu bir dönem de yaşıyor iken, hala sizlerin bu denli bir koruma durumu söz konusu değil ise, ileri ki süreçler de yaşanacak herhangi bir sorundan dolayı da elinizde gerekli kanıt ve koruma sistemi söz konusu olmayacaktır.

 

Ahd kamera fiyatları

AHD kamera,analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.AHD kamera sisteminin istikrarlı çalışmasının yanı sıra en büyük avantajı kablolama maliyeti yaratmamasıdır. Kurulu olan CCTV analog kamera sisteminizi kablolamasını değiştirmeden AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazını da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirebilirsiniz

AHD Kamera Teknolojisinin Temel Özellikleri

720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi

Görüntü kalitesinde kayıplar olmadan uzun mesafelerde görüntü aktarımı imkanı

Görüntüde gecikme olmadan nitelikli video iletimi

Evrensel uygulama

Tüm Markalarla Uyumluluk

AHD Kameraların Kullanım Alanları

· AHD kameralar, işyeri veya yaşam alanlarınız, ortak kullanım alanlarınız için herhangi bir saldırı, soygun veya hırsızlık gibi durumları kayıt altında tutabilmek adına önemli bir cihazdır.

· Bebek bakıcılarını kontrol etmek ve 24 saat boyunca IP bağlantıları üzerinden izlemek adına gayet kullanışlıdır.

Önceki yazı
Desi Alarm Programlama
Sonraki yazı
Desi Hırsız Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü