IP ve HD Sistemler:
Günümüzde en yaygın olarak kullanılan iki sistem tipinde, projelendirme ve hizmetler sunmaktayız.

IP Kameralar
IP Kamera Sistemleri, data hattı üzerinden dijital veriyle haberleşen, genel özellikleri bakımıyla daha üstün kameralardır. IP Kameralarda, seçilen ürüne göre True WDR, Dikenli Tel İhlali algılama gibi pek çok üstün özellik bulunabilmektedir. Kurumsal işletmeler için vazgeçilmez çözümlerdir.

AHD Sistemler
AHD Kamera Sistemleri ekonomik, kaliteli, ve yeterli görüntü kalitesi sağlarlar.

Turbo HD Kamera Sistemleri
Dünyanın en büyük kamera üreticilerinden Hikvision un ürettiği Haikon Kameralar bu teknolojiyi kullanmaktadır. Haikon Kameralar üst düzey S/N oranlarıyla diğer AHD Kameraların çok üzerinde kalite sunarlar. Haikon Kameralar için çok uygun fiyatlar sunmaktayız.

Uygulama Alanları
Güvenlik Kamerası

İşyerlerinde hırsızlık olaylarının takibini sağlar, işyerinde herhangi bir olay yaşandığında sesli ve görüntülü kayıt sayesinde olayları gözden geçirmenizi mümkün kılar, işyerindeki disiplinsiz hareketleri yakalamanızı sağlar, müşterilerin emanet eşyaları vs karışması durumunda sizlere tekrar gözden geçirme olanağı sunar, giriş çıkış saatleri takibi yapabilmenize olanak sağlar, herhangi bir zamanda alarm sisteminiz uyarı verdiğinde, mevcut durumu taikp etmenize olanak sağlar.
Evlerde, evinizi uzaktan sesli ve görüntülü bir şekilde izlemenizi, hasta, bebek, bakıcı kontrolü yapabilmenize olanak sunar. Evden uzaktayken, hırsız alarm sisteminizin çalması durumunda, durumu uzaktan anında kendi gözlerinizle görmenizi mümkün kılar.
Binalarda, sitelerde yüksek caydırıcı özelliği nedeniyle, gerek içeriden gerek dışarıdan gelmiş, gelebilecek kötü niyetli kişileri uzaklaştırır, eşkalinin ortaya çıkmasını sağlar.
Yazlık, bağ bahçe gibi her zaman gidilmeyen mekanları uzaktan izleyebilme olanağı sunar.
Ucuz Fiyatlara Kanmayın
Kamera sistemleriyle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için YAZIMIZI okuyabilirsiniz. Buradaki yazımızda, ucuza kurulan paket kameraların, ne gibi sıkıntılar çıkarabileceğini, kameralar arası fark oluşturan parametreleri açıklamaya çalıştık.

Kamera sistemlerinde tek standart, tek doğru yoktur. İhtiyaçlarınızı karşılayacak sistem vardır.

Pek çok kişi, ucuz fiyata aldanıp Güvenlik Kamerası Sistemi kurdurup, sonrasında kalitesiz malzemeyle, arıza durumunda teknik destek sağlamayacak firmalara iş yaptırmakta, sonradan mağduriyet yaşamaktadır.
Doğru projelendirilmiş, kaliteli ürün sahibi olmak için profesyonel firmaları tercih etmenizi öneririz.

Etiket:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.