alarm ile guvende kalin - İstanbul desi alarm ile güvende

İstanbul desi alarm ile güvende

Kurumsal Güvenliğin Sağlanması

Kişisel ihtiyaçlar arasında en temeli olan güvenlik, günümüzde kurumsal şirketler için de ciddi bir sorun haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte siber saldırılar hız kazanmış ve kurumsal gizliliğin ciddi tehlikeye girmesine neden olmuştur. Şirketimiz sunduğu IP kameralar ve network desteği ile bilgilerin ortaya çıkma riskini de koruma altına almaktadır. Ağ güvenliği önlemlerimiz sayesinde kötü amaçlı yazılımlardan korunabilir ve güvenlik endişelerinden sıyrılarak tüm performansınızı işinize odaklaya bilirsiniz. Güvenlik duvarları hem donanım hem de yazılım amaçlı kullanılarak, sistemler arasında bariyer görevi görür. Yedeklemek ve yenilemek kulağa kolay gibi gelse de güvenlik önlemlerinin en önemli seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Konusunda sertifikalı uzman kadrolar ile verdiğimiz hizmetler danışmanlık, projelendirme, bakım ve destek taleplerini karşılamaya yönelik olarak planlanmıştır.

Güvenlik sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve çözüm önerilerimizi dinleyerek en doğru kararı vermenize yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Şirketimiz verdiği hizmetler ile güvenliğinizi sağlayacak en doğru kamera sistemlerinin belirlenmesini, projelendirilmesini, kurulumunu ve satış sonrası periyodik bakım desteğini sağlamaktadır. Ekiplerimiz güvenlik sistemleri ve bu alanda kazandığı deneyimleri ile müşterilerine çözüme odaklı hizmetler sunmaktadır. İhbar sistemlerinden geçiş kontrol modellerine, alarm sistemlerinden network altyapı desteğine kadar farklı alanlardaki hizmetlerimiz dünyada yaşanan teknolojik gelişmeler ışığında güncellenmektedir.

istanbul desi alarm - İstanbul desi alarm ile güvende

kamera ve güvenlik sistemleri

Eskiden kamera sistemleri satın almak ya da evinize sensörlü alarm sistemleri kurmak çok pahalı ve lüks işlemlerin başında gelmekteydi. Ancak günümüzde bizler gibi işini aşkla yapan yerli üreticiler sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İlk olarak fiyatlarda ve satış sonrası hizmetler sağladığımız güvenceler ile sizlerin çok daha rahat etmesini sağlıyoruz. kamera sistemleri taktıran binlerce müşterimiz mevcuttur. Sizler de bu konular hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz ofislerimize gelip danışmanlarımızdan istediğiniz tüm bilgileri alabilir hatta kampanyalı fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz. Ayrıca kamera sistemi satın almaya karar verdiğiniz de keşif ekibimiz montajın yapılacağı yere gelerek incelemeler de bulunur, sizin için en doğru projeyi planlar.

Önceki yazı
Desi Ev Alarm Ürünleriyle Tam Koruma!
Sonraki yazı
İşyeri güvenlik alarmı çözümüne mi ihtiyacınız var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Koronavirüs (COVİD-19) Salgınına Karşı Halkımıza Destek Olarak Tüm Ürünlerimizde %10 İNDİRİM. Ürünü Sepete Attıktan Sonra Kodu Yazmanız Yeterli Olacak. Kupon Kodu: covid19ÜRÜNLER
+ +