istanbul da guvende yaşamak icin evde ve isyerlerinde kesinlikle elektronik alarm sistemleri ve kamera sistemleri olmalidir bu sistemler can mal kaybini onleyen cihazlardir istanbulun heryerinde desi alarm bulunmaktadir desi turkiyede üretilen yerli bir alarm firmasidir tum urunler turk muhendisleri tarafindan tasarlanmistir uretimide istanbulda yapilmaktadir istanbul da uretilen urunler turkiye nin tum sehirlerinde satilmakta ve bayilerde bulunmaktadir desi fiyat olarak hem uygun hemde kalitelidir  bayilerimiz satis montaj servis konusunda egitimli kisilerdir istanbulun guvenligini desi sagliyor diyebiliriz siz evinizde isyerinizde yokken desi malinizi korur kollar desi ile yangin algilama su basma hirsizlik gasp  gibi alarm sistemleri bulunmaktadir desi istanbul da sultangazi bayrampaşa bağcılar esenler arnavutköy başakşehir fatih büyükçekmece beylikdüzü esenyurt sariyer eyüp beşiktaş şişli güngören bakirköy bahçelievler beyoğlu kagithane silivri avrupa yakasının ve anadolu yakasının  kadiköy üsküdar ümraniye beykoz maltepe pendik kartal çekmeköy tuzlanın istanbul 39 ilçesine satış kurulum teknik servis montaj hizmetleri vermektedir.

Kurumsal Güvenliğin Sağlanması

Kişisel ihtiyaçlar arasında en temeli olan güvenlik, günümüzde kurumsal şirketler için de ciddi bir sorun haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte siber saldırılar hız kazanmış ve kurumsal gizliliğin ciddi tehlikeye girmesine neden olmuştur. Şirketimiz sunduğu IP kameralar ve network desteği ile bilgilerin ortaya çıkma riskini de koruma altına almaktadır. Ağ güvenliği önlemlerimiz sayesinde kötü amaçlı yazılımlardan korunabilir ve güvenlik endişelerinden sıyrılarak tüm performansınızı işinize odaklaya bilirsiniz. Güvenlik duvarları hem donanım hem de yazılım amaçlı kullanılarak, sistemler arasında bariyer görevi görür. Yedeklemek ve yenilemek kulağa kolay gibi gelse de güvenlik önlemlerinin en önemli seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Konusunda sertifikalı uzman kadrolar ile verdiğimiz hizmetler danışmanlık, projelendirme, bakım ve destek taleplerini karşılamaya yönelik olarak planlanmıştır.

Güvenlik sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve çözüm önerilerimizi dinleyerek en doğru kararı vermenize yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Şirketimiz verdiği hizmetler ile güvenliğinizi sağlayacak en doğru kamera sistemlerinin belirlenmesini, projelendirilmesini, kurulumunu ve satış sonrası periyodik bakım desteğini sağlamaktadır. Ekiplerimiz güvenlik sistemleri ve bu alanda kazandığı deneyimleri ile müşterilerine çözüme odaklı hizmetler sunmaktadır. İhbar sistemlerinden geçiş kontrol modellerine, alarm sistemlerinden network altyapı desteğine kadar farklı alanlardaki hizmetlerimiz dünyada yaşanan teknolojik gelişmeler ışığında güncellenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.