İstanbul Alarm Firmaları

Müşterilerimiz gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede, tüm yeni ürünleri takip etmek, ürün satışı ve teknik destek sonrası da diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilmek, tüm personelimizin katılımı ile verimliliği arttırıp hızla büyümeyi sağlamaktır. Firmamız, Personelimizin devamlı tatmini ve gelişimini sağlayarak takım ruhunu pekiştirmek, işlerimizi sağlıklı olarak yürütebilmek için uluslar arası kalite yönetim sistemlerini temel almaktadır.

Hırsız alarm sistemleri sektöründe en kaliteli ürün satışını bünyemizde bulundurmaktayız. İşimizi en iyi şekilde yapabilmek için tüm ekipman ve bunların kurulumunu sağlayacak personelimiz firmamızda mevcuttur.

Alarm Sistemleri İstanbul

Her biri alanında uzman olan personelimiz ile 7/24 sizlere hizmet veren Desi alarm sistemleri, bugüne kadar yapmış olduğu işlerle gurur duymaktadır. 24 saat kesintisiz hizmet ve satış sonrası da sürekli müşterilerimizin yanındayız. İşimiz sadece ürün satışı değil, aynı zaman da teknik destek sağlamaktır. Desi alarm sistemi olarak vizyonumuz; uluslar arası standartlar dahilinde hizmet ve ürün kalitesi sunarak, aranan bir firma olmaktır. Misyonumuz ise, hırsız alarm sistemleri satışı ve teknik desteği konularında, etik ve ticari kurallar çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak, bütün çalışan personellerimizle beraber sağlam bir takım ruhu anlayışı ile pazardaki payımızı arttırıp, harika işler başarmak ve mutlu müşterilerimizle ilk sırada yer almaktır.

İSTANBUL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kalite ve güvenin her zaman için ön planda tutulduğu hizmetlerimiz ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Her saniye evde veya işte olamayacağınıza göre sizin için önemli olan şeyleri güvenlik kamerası taktırarak koruma altına alabilirsiniz. Tatillerde aklınızın ofisinizde, işteyken de evde kalmasını istemiyorsanız siz de hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit etmek ve giderilmesi  yönünde kesintisiz hizmetler vermek şirketimizin asla vazgeçmediği çalışma prensibidir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde gelişen teknolojileri yakından takip eder ve uygun alanlara en doğru sistemleri kurarak güvenliği sağlarız.

İSTANBUL KAMERA SİSTEMLERİ FİRMASI

işletmelerin  güvenlik amacıyla izlenmesi ve kayıt altına alınması için kullanılan IP Kamera sistemleri ve Tv Sistemleri sistemleri, güvenliğin yanı sıra satış amaçlı süreçlerin kontrolü ve iş geliştirme gibi alanlarda da kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan temel güvenlik çözümlerinden biridir.

Güvenlik amaçlı kurulan Kamera Sistemleri, genel olarak işletmelerde ve binaya giriş ve çıkışların ve ortak kullanım alanlarının izlenmesi ile birlikte sirkülasyonun kontrol altında tutulması ve denetlenmesi için kayıt amacıyla kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi bu sisteme aynı zamanda lokal ve uzak mekanlardaki görüntüleri izleme ve kayıt altına alma imkanı sağlamaktadır.

Teknolojinin hızla gelişmesi ile, günümüzde Ahd ve ip Kamera Sistemleri, güvenlik amacının yanı sıra; satış, personel performansı kontrolü, iş geliştirme gibi farklı fonksiyonları denetleme amacıyla da kullanılmaya başlanmıştır. Kapalı Devre kamera Sistemi tek bir noktadan farklı mekanları izleyip kayıt altına alabileceği gibi.

 

Önceki yazı
Desi Oto Alarm Ayarları
Sonraki yazı
Desi Alarm Kurma Kapama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü