Desi Oto Alarm Ayarları

Desi Oto Alarm Ayarları

temel  sistemi, eski model araba tutkunları için mükemmel bir seçimdir. Listelenen sistemlerden herhangi birinde beklediğiniz temel güvenlik ve güvenliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güç kilitleme ve başka türlü elle kilitlenen bir araca kilidi açma olanağı sağlayan kapı kilidi aktüatörlerini de içerir. Kesinlikle yükseltme, neredeyse yüzde yüz orijinalliği bir zorunluluk olmayan  yolculuğu olan herkes için dikkate değer.

desi, önde gelen araba alarm şirketi  tarafından piyasaya sürülecek en yeni 2-Yönlü araba alarmıdır. Bu modele kadar, sadece aracınızın güvenlik sistemini iki yönlü bir uzaktan kumandayla kontrol edebilirsiniz. Artık akıllı telefonunuzu araç güvenlik sisteminizle iletişim kurmak ve neredeyse her yerden kontrol etmek için kullanabilirsiniz.  çalışmaya başlamak için uyumlu bir cihaza sahip olmanız veya  sistemini sipariş etmeniz ve ardından uygulamasını akıllı cihazınızda indirmeniz gerekir. Kurulduğunuzda, telefonunuzda güvenlik uyarılarından komut onaylamasına kadar her şeyin olmasını bekleyin. Cihaz aynı zamanda anahtarsız giriş, uzaktan başlatma, GPRS uyumluluğu ve çok daha fazlasına olanak tanıyor.

Artıları: Bu, akıllı cihazlarla çalışan ve aracınızın güvenlik sistemini hemen hemen her yerden kontrol etmenizi sağlayan ilk model. Uyumlu bir cihazınız varsa, alabilir veya sistemlerini satın alabilirsiniz. Eksileri: Bu pahalı bir araba alarmı, ancak bugünlerde alabileceğiniz gibi teknolojik olarak ilerlemiş.

  • desi oto alarm ayarları
  • oto alarm ses ayarı
  • oto alarm hassasiyet ayarlama
  • oto alarm hassasiyet ayarı nasıl yapılır
  • oto alarm darbe sensörü ayarı
  • oto alarm markaları
  • oto alarm montajı nasıl yapılır

Bu model ile sistemi tarafından tahtına indirilene kadar, sahip olduğu en son teknoloji ürünü oldu. Bizi yanlış anlamayın, hala piyasadaki en iyi araba alarmlarından biri, akıllı cihazınıza bir uygulama üzerinden bağlanabilme ve herhangi bir yerden işlev görme yeteneğine sahip değil. Yönlü Güvenlik + Uzaktan Çalıştırma Sisteminin övünebileceği şey, aracınızı hareketsiz kılan ve onu sıcak kablolardan koruyan bir starter öldürücü ve hafif darbeleri ayırt edebilen bir şok algılayıcısını da içeren gelişmiş güvenlik özellikleridir. ve ağır darbeler.

Ayrıca oldukça gürültülü. Bu araba alarm sistemi, küçük darbeler için, hafif darbelerden, aracınıza ağır darbeler için 110 desibel alarmı çalmak için her şeyi yapan 6 tonlu bir sirenine sahiptir, böylece birisi aracınızda hızlı bir şekilde çekmeye çalışırsa, kulak tıkacı.

Uzaktan kumanda, estetik ve işlevsel olarak oldukça gelişmiş. Aracınızla bir mil kadar uzakta iki yönlü iletişim sunar. Arabanıza başlayabilir, gövdesini açabilir veya güvenlik uyarılarını görüntüleyebilir ve yanıtlayabilirsiniz – hepsi zarif, renkli bir kullanıcı arayüzünden.

Artıları: Bu cihaz, hem bakmayı hem de kullanımı kolay olan bir arayüze sahiptir.

,
Önceki yazı
Desi Ev Güvenlik Sistemleri
Sonraki yazı
İstanbul Alarm Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü