fbpx
is yeri icin alarm tavsiyesi - İş Yeri İçin Alarm Sistemi Tavsiyeleri

İş Yeri İçin Alarm Sistemi Tavsiyeleri

İş yeri ve ev güvenliğinin sağlanması, gerekli durumlarda hızlı irtibat sağlanması için dizayn edilen alarm sistemleri, iş yeri güvenliği için geliştirilmiş modellerle imal ediliyor. Desi alarm güvenlik sistemleri, kablolu ve kablosuz tasarımları dahili ve harici üniteleri ile iş yerinin genel yapı özelliklerine göre belirleniyor.Her iş yerinin donanım ve kapsamlarına göre, keşif esnasında belirlenen modeller öneriliyor. En çok tercih edilen alarm sistemleri, en yeni iş yeri alarm sistemleri kategorilerinden dilediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Alarm Sistemleri

Desi HS-102 Metaline WTGKS Plus alarm sistemi,  GSM aramalı özelliği ile kablosuz alarm sistemleri kataloğunda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Yine kablosuz alarm sistemi düşünenler için HS serisinde geliştirilen; Desi HS-102 Proline WTGKS Plus modülü, GSM aramalı fonksiyonunun yanı sıra kablosuz alarm dedektörleri ile güvenlik sistemleri dahilinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Desi Smartline alarm sistemi çeşitleri, Dummy sahte siren modülleri ve dokunmatik tuş takımı ekipmanları ile var olan sistemler, ekstra modüller ile daha fonksiyonel hale getirilebilir. Örneğin karbon monoksit dedektörü ve duman dedektörü gibi ekstra ürün seçkileri, Desi alarm sistemleri dahilinde imal edilen ve tam donanım sağlayan ekipmanlar arasında yer alır.

isyeri alarm sistemi tavsiyesi - İş Yeri İçin Alarm Sistemi Tavsiyeleri

İşyeri Alarm Sistemi Tavsiye

İş Yeri Alarm Sistemlerinde Fiyatlar

Desi kablosuz ve kablolu Pır dedektörü, Desi Proline Hs-102 WTKS ve Desi Midline alarm çeşitlerine göre ürün fiyatları belirlenir. Her modül, sistem ve yazılım özelliklerine göre fiyat alan ve ekipmanlarına göre satışa sunulan sistemlerdir.

İş yeri alarm sistemlerinde, dedektör ve siren niteliklerine göre fiyatlar sunulur. DAK alarmlı kapı kilidi çeşitleri, Desi Metaline Hs-102 WTKS ürünü veya  Desi HS-102 Proline WTGKS GSM aramalı iş yeri alarm sistemi gibi ürünlere göre seçim yapabilirsiniz.

Desi çift Buzzerli siren, Desi Hs 102 WTKS Metaline Şifreli hırsız alarm sistemleri ve Proline serisinin keypadli ürün seçenekleri, en çok tercih edilen ve tüm yaşam alanlarında güvenlik, konfor sağlayan nitelikli ürün seçenekleri arasında yer alır.

Önceki yazı
IP Kamera Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Sonraki yazı
Kablolu Alarm Sistemi Fiyatları Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü