Güvenlik Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri

Akıllı alarm sistemi güvenliğinizi korurken evinizi yönetmenizide sağlar. Tek hareketle suyunuzu, lambanızı, elektiriğinizi, alarmınızı hatta kameralarınızı kontrol etmenizi. Evinizi yönetmek hiç bukadar kolay olmamıştı.Kalite ve Güvenden Kesinlikle ödün vermeyiz. Kaliteli uygun fiyatlara alacağınız alarm veya kamera sistemleriyle evinizi ve iş yerinizi koruyarak kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. En önemlisi ”keşke” demeden, başa gelmeden, önlemlerimizi almamız kendimizi, sevdiklerimizi ve mülkümüzü korumamıza büyük katkı sağlıyacaktır.

Kamera sistemleri, evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net kamera sistemi görüntüleri delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile internet üzerinden cep telefonunuz, pda, ipad, ipone gibi akıllı telefonlar, android işletim sistemli cep telefonları sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kamera sistemleri ile kontrol altında tutmak istediğiniz tüm bölgeleri tek ekranda bölümlere ayrılı olarak izleyebilirsiniz. Gece görüşlü samsung techwin kameralar ile kayıt tutulan harddisk boyutuna bağlı olarak 180 güne kadar kayıt yapabilirsiniz, Samsung ip kameralar ile daha esnek ve yüksek kaliteli çözümler elde edebilir, Samsung zoom kameralar cep telefonunuzla bile görüntülere yakınlaşıp detay görebilirsiniz. Mobese kamera olarakta adlandırılan samsung speed dome kameralar, harekeli zoom özellikleri ile açık alanın fazlaca ve mesafeli olduğu lokasyonlarda size otomatik turlama ve yakınlaştırma özelliği sağlayacaktır.

Kamera sisteminin kablolaması konusunda işyeri ve fabrikalarda minumum görüntü kirliliği yaratacak olasılıklar hesaplanıp ona göre çözüm üretilir.

Alarm Sistemleri Kamera Sistemleri

Ev kamera sistemlerinde ise kablolama minimum olması için tüm ihtimaller düşünülüp ev kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bu noktada ev kamera sistemi taşıdığı önem ve amaç düşünüldüğünde bakıcı ve bebek güvenliği sağlaması açısından kablolama konusu gözardı edilebilir. Bakıcı bebek kamera sistemlerinde en önemli nokta ev sistemine özel kamera ve dvr kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı mümkünsüz kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Tüm güvenlik kamera sistemleri sahip olduğunuz bütçeye göre en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde tekliflendirilip size sunulacaktır.

Önceki yazı
Alarm ve Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
Güvenlik Kamera Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü