Ev İşyeri Alarm Sistemleri

Desi Alarm

Ekonomi dünyasının kabusu olan hırsızlık olayları, özellikle değerli eşya satıcıları için büyük problemdir. İş yeri soygunları, firmaların büyük zarara uğramasında etkili rol oynamaktadır. Bu nedenle ev işyeri alarm sistemleri her zaman için önemlidir.

İş Yeriniz İçin En Uygun Alarm Sistemi

İlk aşamada firma elemanlarımız, iş yerinizi incelemektedir. İnceleme işleminde şu konulara dikkat ediyoruz:

1- İş yerini giriş ve çıkışları kontrol edilmektedir. Hırsızların girebileceği geçiş noktaları bu aşamada doğru bir şekilde tespit edilmektedir.

2- Bu geçiş noktaları için en uygun alarm sistemi tercih edilmektedir. Ses, görüntü ve hareket hassasiyeti olan özel kameralı sistemler, bu aşamada belirlenmektedir. Ayrıca sesli uyarı veren alarm sistemleri, kapı ve pencere gibi noktalara yerleştirilmektedir.

3- Cihaz tercihinde, kaliteli ve aynı zamanda yedek parça sorunu yaşamayan markalar tercih edilmektedir.

Ev İş yeri Ekspertiz Hizmeti

Sistem kurulumunda, cihazın kurulacağı yerler tespit edildikten sonra, Ev  iş yeri sahibine en uygun sistem hakkında bilgi verilmektedir. Kamera tercihinde, zom, gece görüşü, ön cisimleri ve arka cisimleri netleştiren cihazlar dikkate alınmaktadır. Bu konu hakkında firma elemanlarımız bilgi vermektedir. İlk aşamada fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, ekiplerimiz en uygun zamanda alarm sistemini kurmaktadır. İş yeri güvenliğiniz için en iyi seçenek alarm sistemleridir.

Güvenlik Kameraları Maksimum Güvenlik Sağlıyor

Hareket ve ses hassasiyeti olan alarm sistemleri, ip kamera sistemi özelliğine sahiptir. Bu sistem, anında hırsızlık olayını telefona gönderiyor. Ayrıca günün her saatinde ıp kameralar sayesinde iş yerinizi kontrol edebilirsiniz. Etkili ve pratik özelliklere sahip ıp kamera güvenlik sistemleri, bu kategoride en çok tercih edilen sistemlerdir. Kablolu ve kablosuz (ıp) özelliğine sahip kameralı sistemler, hırsızların korkulu rüyası haline geldi. Firmamız, istediğiniz güvenlik sistemini kısa sürede kullanıma açmaktadır.

Sesli ev alarm sistemleri ve güvenlik kameralı güvenlik sistemleri, iş yerleri için de oldukça etkili özelliklere sahip. Hırsızlık olaylarında, hırsızların güvenlik güçleri tarafından kısa sürede yakalanması, kameralar sayesindedir. Kameradan eşkâli belirlenen hırsız, polisler tarafından en kısa sürede yakalanmaktadır. Görüntü kalitesi, bu kategoride önemlidir. Cihazınızın çözünürlük, zom ve gece görüşü özellikleri, hırsızların yakalanmasında önemli rol oynamaktadır.

Önceki yazı
Hırsız Ev Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
En Uygun Ev Güvenlik Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü