En Uygun Ev Güvenlik Sistemleri

Desi Alarm

Ev alarm sistemleri, hırsızlık olaylarını engellenmesi açısından önemlidir. Ev güvenlik sistemleri, hırsızlık olaylarının engellenmesinde, bebek takibinde ve bakıcı kontrolünde maksimum etkiye sahiptir. En uygun ev güvenlik sistemleri için firmamızı aramanız yeterlidir. Sizin için en uygun sistemi kısa sürede kurabiliriz.

Ev Güvenlik Alarmı Tercihinde Dikkat Edilecek Hususlar

1- Tercih edilen sistemin cihazları kaliteli olmalıdır. Kaliteli cihazlar, uzun ömürlü olur.

2- Sistem cihazları, özellikle kameralar, yedek parça problemi olmamalıdır. Bunun yanı sıra yedek parçası bulunmalıdır. Firmamız, bu konuda yardımcı olmaktadır.

3- En doğru kamera ve alarm sistemi tercih edilmelidir. Bunun için uzman ekibimiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, ilk aşamada ekspertiz hizmeti sunuyor. Ekspertiz hizmetinde, güvenlik sisteminin kurulacağı mekanı inceliyoruz. Kapılar, bahçe girişleri, pencereler, arka girişler, çatı girişleri ve yere yakın pencereler, bu aşamada incelenmektedir. Hırsızların girebileceği noktalar tespit edildikten sonra, en uygun güvenlik sistemini tercih ediyoruz.

Güvenlik kameralarının özellikleri şu şekildedir:

1- Zom özelliğine sahip kameralar, hırsız eşkâlinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu kategoride piksel özelliği yüksek cihazlar tercih edilmelidir.

2- Hırsızlar karanlığı sever. Bu nedenle gece görüşlü kameralar, akşam saatlerinde maksimum koruma sağlar.

3- Ön nesneyi belirginleştiren veya arka nesneyi netleştiren cihazlar da tercih edilebilir.

4- Korunan mekanın trafiği yoğunsa, hareketli nesneleri yakalayabilen kameralar etkili olmaktadır.

5- Ses ve hareket hassasiyeti olan kameralar, hırsızlık olaylarını anında ihbar edebilir.

6- Ip ve kablosuz özelliklere sahip kameralardan en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ip kameralar, hırsızlık olaylarını anında cep telefonunuza ihbar edebilir.

Alarm Sistemi Maksimum Güvenlik Sağlar

Kapı, pencere ve diğer giriş bölümlerine monte edilen sesli alarmlar, anında ikaz verebilmektedir. Kameralı sistemle uyumlu olan bu sistem, hareketi kolaylıkla algılamaktadır. Ayrıca lazerli sistemler, anında alarm sistemini harekete geçirmektedir. Eviniz için en uygun alarm sistemini kurmak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Firmamız, deneyimli eleman kadrosu ile kısa sürede sistem kurulum işlemi gerçekleştiriyor. Mekansal farklılıkları göz önüne alan ekibimiz, güvenliğinizi maksimuma çıkaracak ev güvenlik sistemi tasarlıyor.

, ,
Önceki yazı
Ev İşyeri Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
Alarm Sistemi Seçimi Nasıl Olmalı

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Bir kamera bir kapı sensoru cep telefonu ile takip olucak şekilde fiyat almak istiyorum

  Cevapla
  • Merhaba, fiyat verebilmemiz için detaylı bilgi almamız gerekiyor 444 22 74 ü arayın veya iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz size yardımcı oluruz.

   Cevapla
 • merhabalar kablosuz olarak eve kurdarabileceğim cep tlfonumla takip edebileceğim alarm sistemi için kurumlum dahil verebileceğiniz en uygun fiyatlama için tarafıma dönebilir misiniz?

  Cevapla
  • Merhaba, fiyat için detaylı bilgi alamız gerekiyor bize iletişim sayfamızdan telefon numaranızı iletebilir misiniz veya 444 22 74 ü ararsanız memnuniyetle yardımcı olalım.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü