Ev İçin Alarm Sistemi Tavsiyeleri

Ev İçin Alarm Sistemi Tavsiyeleri

Ev alarm ve güvenlik sistemleri, farklı modül seçenekleri ile her yapıya uygun modellerde dizayn ediliyor. Ev alarm sistemlerinde sahte siren seçeneklerinin yanı sıra dedektörlü ürünler ve sirenli alarm sistemleri bulunuyor.

Özellikle Desi alarm sistemleri, ev alarm sistemlerinde pratik ve ekonomik ürünler imal ediliyor. Kolay kullanılabilir ve tam donanımlı seçkilerde dizayn edilen Desi sistemleri, tek katlıdan çok katlıya dek hemen her yapıda tercih edilen ürünler arasında yer alır.

En Çok Kullanılan Alarm Sistemleri

Desi kablosuz Pır dedektörü, ev alarm çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Konforlu kullanım olanakları sağlayan ve güvenliği tahsis eden ürün çeşitleri, Desi Dummy sahte siren gibi ürünlerle, caydırıcı modülleri sunuyor.

Desi Proline Hs-102 WTKS ve Desi Metaline Hs-102 WTKS gibi ürünler, kullanıcı dostu kullanım panelleri ve hassas algılama özellikleri ile en iyi ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Desi midline aram çeşitleri ve fonksiyonel kullanım maksadı ile dizayn edile Desi DAK alarmlı kapı kilidi, ekstra güvenlik sağlayan ev tipi alarm sistemleri arasında yer alır.

Ev Alarm Tavsiyeleri

En Yeni Ev Alarm Sistemleri

Desi HS-102 Proline WTGKS GSM aramalı alarm sistemi, güncel teknolojiler ile imal edilen ve herhangi risk anında arama yapabilen ev alarm sistemidir. Yine Desi’nin özenle geliştirdiği çift buzzerli siren, yeni ürünler arasında yer alır.

Alarm sistemlerine ek olarak kullanılabilen dedektörler arasında duman dedektörü ve karbon monoksit dedektörü gibi ürünleri, alternatif olarak kullanılabilen can güvenliğinin daha nitelikli korunmasını sağlayan sistemler arasında yer alır.

Desi Hs 102 WTKS Metaline şifreli (Keypad) hırsız alarm sistemi, kolay kullanılabilir paneli ve hassas algılama sistemleri ile yeni ve tercih edilen ev alarm sistemleri arasında yer alır.

Desi Proline Hs-102 Keypadli, serinin en güncel ürünü olarak sunulan ve geliştirilmiş yazılımları ile fonksiyon sağlayan ürünler arasındadır. Ayrıca harici Midline Gsm arama modülü, ev alarm sistemlerine ek ve ekstra olarak kullanılabilen daha konforlu yaşam alanlarına olanak sağlayan ürün seçenekleri arasında yer alır.

Önceki yazı
Elektrik Kesintisinde Alarm Sistemi Çalışır Mı?
Sonraki yazı
Hangi Alarm Sistemi Tercih Edilmelidir Neden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü