ABD güvenlik sistemleri sektöründe 1800’lerin ortalarına kadar uzanan uzun ve ilginç bir geçmişi vardır. Ve ABD’nin en büyük güvenlik sistemleri şirketin adı, ADT, aslında Amerikan Bölge Telegraph kısaltmasıdır. Evet, temel teknolojiler ve hatta oyuncuların bazıları, uzun bir süre için yaklaşık edilmiş. Ama son birkaç yıl öncesine kadar, ev güvenlik sistemleri hizmetleri elektronik güvenlik konusunda uzmanlaşmış firmalar tarafından çoğunlukla verilmiştir. Bu artık durum: Şu anda blokta yeni çocuklar vardır!

 

Yeni gelenler

 

Çeşitli nedenlerden dolayı için ev güvenlik sistemleri sektöründe son birkaç yıldır yeni girenlerin bir döküntü gördü. sektörümüze bu son eklemeler bazı telefon şirketleri, kablo şirketleri ve küçük start-up teknoloji şirketlerinin şaşırtıcı bir dizi içerir. İşte ev güvenlik sistemleri onları çeken ne kısmi bir listesi bulunuyor:

  • aylık ücretleri yinelenen gelirler tahmin edilebilir, ve diğer iş modelleri çok daha az devreselliğe bir şirket tabi.
  • (Abonelerine kablo endüstrisinin sürekli kaybı gibi) iş diğer türleri düşüşler onlar oynayabilir yeni alanlara aramak için bu şirketlerin neden olmuştur.
  • Ev güvenlik sistemleri için ABD pazarının Penetrasyon evlerin hala 30 yaşın altında% – bu yüzden büyüme için oda bir sürü var.
  • Güvenlik sistemleri teknoloji pazarının potansiyelini artırmak, sistem çok daha fazlasını yapmak noktaya dönüşmüştür.

Genişletilmiş Hizmetleri odaklanın

Belki de tüm bu yeni yarışma için en büyük itici sistemleri kendileri, aslında, bugün çok daha fazla işlevsellik sağlamak olmasıdır. genişleme interaktif izleme, akıllı video hizmetleri ve (örneğin, ışıklar, kilitler ve termostatlar uzaktan kumanda gibi) bile ev otomasyon özellikleri içerir. son derece sezgisel uygulamalar tarafından kolaylaştırılır o bağlantı. ama aynı zamanda bağlı – ve şimdi bu kadar çok insan akıllı telefonlar var, bu sistemlerin biriyle ev sahibi sadece korumalı değildir hissedebilirsiniz.

Güvenlik at Heart Still olduğunu

Huzur: Ama aslında bu akıllı, genişletilmiş teklifleri kalbinde temel bir ihtiyaç yattığını kalır.Aslında, güvenlik sistemleri sektöründe oyuncular tarafından gerçekleştirilen sayısız araştırmalar (ve hatta bazı bunun dışında) ev sahibi iş # 1 olarak ev ve aile korunması ve kek üzerine krema gibi diğer özellikleri görüntülemek ortaya koymuştur. Aslında, bir söylüyorum son alıntı bu bir güvenlik makale çok iyi diyor:

Tüketiciler bugün evlerinde yüklemek sistem uzaktan bir akıllı telefon ya da tablet başardı ve aynı zamanda kolayca kendi ikamet içindeki diğer cihazlar ve aletler ile arayüz yeteneği var olabilir bir beklenti var. Bu teknoloji devriminin özünde, güvenlik büyük akıllı ev sanayi inşa edilmiştir bunun üzerine taşlarından biri olmaya devam ediyor.

Bu nokta yapar: tüm gönül rahatlığıyla başlar.

İyi Hizmeti Gerçekten Matters

yeni girenler ile ortaya çıkan bir diğer konu ev sahibi bekleyebilirsiniz hizmet düzeyidir.aralarında, özellikle, büyük kablo sağlayıcılarının çeşitli şunlardır: şimdi daha geniş bir hizmet sunan bir parçası olarak ev güvenlik sistemleri satan bu şirketlerin bazıları gerçekte ne kadar kötü bir hizmet olabilir için afiş çocuklardır. Bu tüketicilerin kablo şirketi memnun daha az olduğu bir iyi belgelenmiş bir gerçektir: ve ev eğlencesi için geldiğinde iyi hizmet alınamıyor, gerçekten aynı şirkete ev ve ailenin korunmasına güven istiyoruz ? Yani bu şirketlerin beklenenden daha güvenlik sistemleri müşteri çekmek sert bir zamanda yaşıyoruz nedeni de budur.

En İyi Hizmet için alışveriş

Yani, bu inceleme okuyun ve ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi güvenlik sistemleri şirketi bulmak için on-line araştırma yapın. ama aynı zamanda beklediğiniz hizmet düzeyi almak olacak – – ve hak sen her şeyi yapıyor entegre bir çözüm alıyorsanız olmadığı konusunda endişelenmenize gerek olmayacak şekilde iyi olanlar, en son teknolojiyi sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir