DESİ Konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlar için kullanılan hırsız alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

DESİ Ev ve işyerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir kablolu/kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre edilerek tesis edilmektedir.

DESİ Hırsız Alarm Sistemleri, korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire veya ofis olması durumunda ise, evin/ofisin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Hırsız Alarm Sistemleri, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/elektrikli kepenk kontrolü, havuz alarmı, su baskını ve algılama entegrasyonları sağlamaktadır.

Alarm sisteminde guvenliği %100 olmasını isteyen kişiler genellikler Alarm sistemi kullanmak istiyorum diye bize gelip istiyorlar cunku kurulan ortamlarda sifrenizi yazıp o ortamdan cıktıgınız taktırde kesınlıkle hatasız bır sekilde calışma mantıgı oldugu için herhangi bir durumda alarm cagrı merkezine Sinyal gondermesi sonucu alarm sisteminin bulundugu ortamdaki kişiye cagrı merkezinden haber vermesi saglanmaktadır bu yuzden hırsız alarm sistemi hem hırsızlık hemde kullanan kısı için hemde alarm sisteminin bulundugu ortamı için herseyden haberdar olması türkiye de cok guzel kimse bu imkanlarda haber vermez yan komsumda hırsız var içerden sesler geliyor ama bana bişey olmasın diye bir cok insan ev sahibine haber vermedıgını cok duyduk alarm sistemi sizin ve ailesinizin veya işçilerinizin guvenliği, saglığını veya yangına karsı korudugunu hepimiz bilelim cunku suan o kadar ıhtıyac oldu ki nasıl yaz aylarında sıcaktan bunaldıgımızda hemen klima alıyoruz alarm almanız içinde hırsızın gırmesını beklemeyın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.