Desi Hırsız Alarm

Alarm Sistemi

Günümüzde olaylarda hırsız alarmı olan yerlerde gerçekleşen soygunlar mutlaka önceden planlanan ve hırsızlık için başka alternatifi olmayan mecburi hedeflerdir. Oysa hırsız alarm sistemi olmayan ev veya iş yerleri çok sıradan hedeflerdir. Örneğin bir sitede yada apartmanda alarm sistemi olmayan evler varken olan yere hırsız plan yapmıyor nedeni alarm sisteminin bağırması bildirmesi.

Konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlar için kullanılan hırsız alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.DESİ Ev ve iş yerlerinin güvenliği için, en gelişmiş ve en güvenilir kablolu/kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, istenirse çözüme uygun diğer elektronik algılama ve otomasyon sistemlerine entegre edilerek tesis edilmektedir.

Hırsız Ev İşyeri Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri, korunacak mekanlarda; can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü ile projelendirilebilir. Örneğin; bahçe duvar ve çitleri ile çevrilmiş müstakil bir evde güvenlik çözümü, çevre güvenlik sistemi kullanılarak projelendirilir, korunacak mekanın daire veya ofis olması durumunda ise, evin/ofisin içinde uygun güvenlik sensörleri kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Desi Hırsız Alarm Sistemleri, can ve mal güvenliğinin yanı sıra konfor ve kolaylık içerecek şekilde; uzaktan erişim, cep telefonu ile kontrol, akıllı paneller kullanılarak ev otomasyonu; havalandırma, ısıtma, soğutma, perde/elektrikli kepenk kontrolü, havuz alarmı, su baskını ve algılama entegrasyonları sağlamaktadır.

Hırsızlık Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sisteminde güvenliği %100 olmasını isteyen kişiler genellikler Alarm sistemi kullanmak istiyorum diye bize gelip istiyorlar çünkü kurulan ortamlarda şifrenizi yazıp o ortamdan çıktığınız taktirde kesinlikle hatasız bir şekilde çalışma mantığı olduğu için herhangi bir durumda alarm çağrı merkezine Sinyal göndermesi sonucu alarm sisteminin bulunduğu ortamdaki kişiye çağrı merkezinden haber vermesi sağlanmaktadır bu yüzden hırsız alarm sistemi hem hırsızlık hemde kullanan kisi için hemde alarm sisteminin bulunduğu ortamı için her şey den haberdar olması türkiye de çok güzel kimse bu imkanlarda haber vermez yan komşum da hırsız var içer den sesler geliyor ama bana bişey olmasın diye bir çok insan ev sahibine haber vermediğini çok duyduk alarm sistemi sizin ve ailenizin veya işçilerinizin güvenliği, sağlığını veya yangına karsı koruduğunu hepimiz bilelim çünkü şuan o kadar ihtiyaç oldu ki nasıl yaz aylarında sıcaktan bunaldığımızda hemen klima alıyoruz alarm almanız içinde hırsızın girmesini beklemeyin.

Önceki yazı
Desi Alarm Nereden Alabilirim
Sonraki yazı
Desi Kablosuz Alarm Seti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü