Desi Alarm Nereden Alabilirim

Alarm Sistemi

DESİ elektronik 28 yıldır elektronik güvenlik sektöründe, ev ve iş yeri güvenlik sistemleri üretiminde, satışında, sistem projelendirmesinde faaliyet göstermektedir. hırsız alarm sistemlerinde tasarladığı ve ürettiği ürünlerinin markasıdır. Hırsız alarm sistemleri konusunda yaklaşık 14 yıldır üretim yapmakta olup hem yurtiçine hem de yurtdışına hırsız alarm sistemlerinin satışını yapmaktadır. Son 3.5 yıldır ağırlık verdiği alarm sistemleri konusunda ALARM  sistemlerinin tasarımını da tamamlamış ve satışa sunmuştur.

İstanbul Desi Alarm Genel Müdürlüğü

Alarm Panelleri, PIRdedektörü, optik pır dedektörü, ısı artış yangın dedektörü,  alarm tekrarlayıcı paneli, cihaz programlama modülü,  algılama izleme yazılımı gibi uç birimleri de Türkiye koşullarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.desi  alarm panellerine özel olarak geliştirilen aktivasyon kodu uygulaması ile, yetkisiz müdahaleler önlenebilir, bu sayede hem son kullanıcılar hem de montaj firmaları açısından sistem güvenliği sağlanmış olur. DESİ panelleri, Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve TSE belgelerine sahiptir.

Elektronik güvenlik profesyonelleri tarafından çok tercih edilen DESİ Alarm Sistemleri, 2,4,8 bölgeli konvansiyonel yangın alarm paneli, optik, ısı, duman dedektörleri, GSM modülü, paralel ihbar lambası, yangın alarm butonları, harici güç kaynakları gibi yangın alarm ürünleri Bilgi Elektroniğin ürün portföyü içindedir

DESİ alarm flaşörlü yangın alarm sirenleri barındırdığı özellikler sayesinde sektör profesyonellerinin dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır. desi Elektronik tarafından üretilen hem EN 54-3 hem de EN 54-23 standart belgesine sahip olan bir üründür.  koruma sınıfında yer alan desi sirenler sızdırmaz contalı piezzoya sahiptir. Beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan desi konvansiyonel flaşörlü yangın alarm sirenleri şık tasarımı sayesinde kullanıldıkları mekana ayrı değer katmaktadır.

Yeni Nesil %100 Yerli Hırsız Alarm Sistemleri, 2003 yılından bu yana ev ve iş yeri alarm sistemleri üretimi yapan desi tarafından tasarlanmıştır. Önümüzdeki aylarda kablosuz alarm sistemlerini de satışa sunacaktır.Hırsız alarm sistemi ve yangın alarm sistemi için gerekli olan hareket sensörü, yangın sensörü, yangın flaşör, yangın dedektörü, yangın butonu, yangın alarm santrali, pır dedektör, hayvan algılayan pır dedektör, digital pır dedektör, hırsız alarm sireni gibi tüm ürünlerin üretim ve dağıtımını yapmaktadır. Bu nedenle yıllardır ihracatta da çok ciddi başarılar elde etmektedir.

yeni nesil hırsız alarm ürünlerini diğer ürünlerden ayıran en belirgin farkı, profesyonel kurulum yapan teknisyen ve mühendislerin özellikle dikkat ettiği elektronik kart üzerine eklenmiş çok sayıdaki koruma devresi olmasıdır. Bu sayede sistemde voltaj kaynaklı yaşanabilecek birçok sorunun önüne geçilmiş olacaktır.yeni nesil hırsız alarm sistemleri  Mobil uygulaması sayesinde mobil cihazlar ile kontrol edilebilir, kurma-çözme yapılabilir, geniş giriş/çıkış bağlantıları sayesinde basit akıllı ev sistemi gibi de kullanılabilir yapıdadır.

Önceki yazı
Desi Alarm Takip Merkezi
Sonraki yazı
Desi Hırsız Alarm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü