Desi Alarm Silivri

Müstakil Evinize İşyerinize Alarm sistemi Taktırın 

Bu makalemizde 20 yıllık resmi DESİ Alarm yetkili bayi olarak karşılaştığımız olaylardan uzman olarak şeklinde gözlemlerimizi, ve eviniz için işiniz için alarm sistemi tercihlerinizin hangisi olması gerektiği konusunda bilgilendirme sunmayı amaçlamaktayız.

Aparman daireleri ve müstakil evler ve villalar için güvenlik sistemleri kablolu ve kablosuz olarak temin edilebilmektedir. Kablolu alarm sistemleri geleneksel olarak genel kullanımda en çok rağbet gören ve tavsiye ettiğimiz alarm sistemidir. Kablosuz sistemler ise  kapı dışında pencerelerden oluşabilecek olumsuzluklara karşı bu noktalara kablo kirliliği olmadan camların ve yerin korumasında uygulanan güvenlik çözümleridir.

Eviniz ve işyerinizi hırsızlardan korumak istiyorsanız bunun en güvenli yolu hırsız alarmı kullanmak olacaktır. Hırsız alarmı taktırmak istiyorsunuz ancak nasıl işlediğini bilmek mi istiyorsunuz? … Bu noktada ev veya işyerlerinin en görünür noktalarında bulunan hırsız alarm sistemleri hırsızlar için caydırıcı olacaktır.

Genel anlamda “bizim evimize hırsız giremez”, “Kapım kilidim çok sağlam”veya“yarın alarm taktıracağım”, “sonra takarız” diyerek alarm sistemini erteleyen veya gerek duyman kişiler hırsızlık olayı yaşanması sonucunda hem psikolojik hemde büyük mal kayıpları ile karşılaştıktan sonra alarm sistemine sıcak bakmakta ve bazılar yaşanan travma yüzünden kiralama mantığı ile çalışan bir çok alarm firmasına kontratlı bir şekilde yıllarca sürecek ödeme yükü altına girmekte ve senelere vurulduğunda da büyük bir miktar ödemek zorunda kalmaktadırlar.

Satın almış olduğunuz alarm sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın evinize tek bir tuşa basarak gönderilmesini sağlayacaksınız. DESİ Alarm nasıl çalışır yazımızda sistemlerimizin kiralama olmadan çalışmasından bahsetmiştir. Şimdi yüzdelik olarak ele almamız gerekirse son 5 yıla göre apartmanda dairelerinde en çok hırsızlık olayları %85 daire kapısından, %30 cam veya pencerelerden ve geriye kalan %10 si diğer bölgelerden gerçekleşmektedir.

Silivri Güvenlik Sistemleri

Yerli sermayeli şirketimizin Elektronik Güvenlik Çözümleri departmanı için montaj, devreye alma, kablolama, arıza ve bakım faaliyetlerini sürdürmekte olan silivri desi alarm firmamız de bir hırsız alarmı kurarak, suç mağduru olma şansınızı düşürürsünüz. Hırsız alarm sistemlerimiz sadece aradığında güvenilir değil, aynı zamanda büyük bir caydırıcılık görevi yapıyor – sorulduğunda, hırsızların% 93’ü bizim alarmlarımızdan birini kaçıracağını söyledi.